Sari la conținut

Ture pe Skatkart - Targu Secuiesc


neutrino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu cred ca ne facem planurile de pomana... exista cineva care scrie pe aici care a vorbit la circuit ceva sigur? eu nu am primit pana acum niciun raspuns pozitiv... mai mult decat atat nu cred ca se sinchisesc pentru noi cat timp ei sunt concentrati pe etapa de karting ce va avea loc la bucuresti... eu zic ca maine cel tarziu sa ne asiguram ca vom avea pe cine sa intampinam acolo si sa nu batem drumul de pomana, credeti-ma nu o sa va convina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duba mea e plina si a lui septimiu la fel, daca mai vine cineva cu duba/remorcuta poate ai noroc... altfel nu vad de ce nu vii pe mobra. drumul pana acolo e chiar fain. daca patesti ceva pe acolo fii sigur ca ne descurca cumva ca sa iasa bine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cei care au confirmat ca merg ce fac? Se mai pleaca?

Daca se pleaca, merge cineva cu mobra maine, de unde si la ce ora pleaca?

 

 

Ca sa nu mai zis ca si progrnoza incepe sa fie mai putin favorabila...cica ar fi ceva ploi in zona duminica.

http://www.accuweather.com/en/ro/targu-secuiesc/272906/weekend-weather/272906

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER MEGA IMPORTANT!!!!! am vorbit la circuit si se va deschide pentru noi cu o conditie, vor sa stie exact cate persoane suntem!! am facut tot posibilul sa se poata face asta asa ca am rugamintea de la voi sa facem o numaratoare rapida cu cei ce merg sigur sa le trimit un raspuns cat mai repede!!! eu zic sa renuntam la ideea cu speedpark si sa o lasam pentru saptamana a 3-a din septembrie. skat kart este mult mai fain decat restul circuitelor si vremea pentru weekendul asta este promitatoare. va rog mult (si foarte serios) sa numaram oile si sa ii dau un raspuns azi cat mai repede ca sa se organizeze si ei. va trebui sa stea cineva dupa curu nostru acolo tot timpul!



probabil vor fi ceva ploi marunte de dimineata, dar cred ca vremea va tine cu noi! in cel mai rau caz daca nu ne lasa vremea duminica, ne intoarcem spre casa cu escala la speedpark bacau si aia e :)

 

http://www.accuweather.com/en/ro/bacau/272041/weekend-weather/272041

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saian, vezi ca o sa vina klux pe moto pana acolo.

La septimiu_JFK suntem deja 3 persoane/motorete in duba din cate stiu :)

o sa inchiriez o remorca,pe moto nu vin pana acolo din multe motive,la fel nici nu recomand asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu astept sa vad ce ziceti, daca merge vreunu cu mobra maine si de unde, la ce ora pleaca. Omul cred ca incearca sa-si faca un calcul si de ce bani o sa-i iasa, asa ca eu zic sa spunem si cat avem de gand sa ne dam.

Eu daca vin ma dau poate vineri cand ajung o ora acolo si sambata toata ziua. Dupa cum arata prognoza si daca ma dau sambata toata ziua probabil duminica nu mai servesc.

 

Voi poate va mai cunoasteti si mai vb la tel,eu daca nu se confirma pe topic si nu am cu cine sa merg pe mobre nu vin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

@the mentalist: septimiu nu mi-a raspuns nimic la mesaj, deci probabil voi veni pe moto, maine seara. As vrea sa plec in jur de 19 (realist) din Bucuresti. O sa mai vin cu cineva cu masina (deci voi merge incet, in ritm cu masina) ca sa las acolo echipamentul si hainele "normale". Vineri seara nu cred ca are sens sa ne dam, as vrea sa prind o zi plina sambata, iar duminica slabe sanse sa ma mai dau.

 

Ma puteti gasi la 0728 904 007

 

Ca si cazare probabil ca voi rezerva la

 

http://www.booking.com/hotel/ro/atrium-tg-secuiesc.en-gb.html?sid=8f22ae04335b74c63ac27685536fdf96;dcid=1;checkin=2013-09-06;checkout=2013-09-08;srfid=7806dcb592cd5db5c5f6eddf148a64e4d19bd440X1

 

PS: nici eu nu mai cunosc pe nimeni din grup

Editat de jinxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

@the mentalist: septimiu nu mi-a raspuns nimic la mesaj, deci probabil voi veni pe moto, maine seara. As vrea sa plec in jur de 19 (realist) din Bucuresti. O sa mai vin cu cineva cu masina ca sa las acolo echipamentul si hainele "normale". Vineri seara nu cred ca are sens sa ne dam, as vrea sa prind o zi plina sambata, iar duminica slabe sanse sa ma mai dau.

 

Ma puteti gasi la 0728 904 007

 

Ca si cazare probabil ca voi rezerva la

 

http://www.booking.com/hotel/ro/atrium-tg-secuiesc.en-gb.html?sid=8f22ae04335b74c63ac27685536fdf96;dcid=1;checkin=2013-09-06;checkout=2013-09-08;srfid=7806dcb592cd5db5c5f6eddf148a64e4d19bd440X1

 

PS: nici eu nu mai cunosc pe nimeni din grup

 

La Septimiu e duba plina (adica 3 motoare). :)

klux vine si el pe motor maine seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

@the mentalist: septimiu nu mi-a raspuns nimic la mesaj, deci probabil voi veni pe moto, maine seara. As vrea sa plec in jur de 19 (realist) din Bucuresti. O sa mai vin cu cineva cu masina (deci voi merge incet, in ritm cu masina) ca sa las acolo echipamentul si hainele "normale". Vineri seara nu cred ca are sens sa ne dam, as vrea sa prind o zi plina sambata, iar duminica slabe sanse sa ma mai dau.

 

Ma puteti gasi la 0728 904 007

 

Ca si cazare probabil ca voi rezerva la

 

http://www.booking.com/hotel/ro/atrium-tg-secuiesc.en-gb.html?sid=8f22ae04335b74c63ac27685536fdf96;dcid=1;checkin=2013-09-06;checkout=2013-09-08;srfid=7806dcb592cd5db5c5f6eddf148a64e4d19bd440X1

 

PS: nici eu nu mai cunosc pe nimeni din grup

Eu sunt in aceeasi situatie.

Poate vin si eu cu voi ca sa nu merg singur si sa pun micul bagaj in masina ca sa nu mai il car in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge si klux pe moto. plecarea putem sa o facem cu totii de la intrarea pe a3 de pe centruna. (traseul va fi a3 - ploiesti - brasov - tg secuiesc)

veniti acolo cu gaz in mobre ca pe autostrada nu aveti benzinarii. bagajele le puteti baga la mine in duba si daca aveti rabdare suficienta mergem impreuna, altfel puteti sa alergati inainte si beti o cafea (doua) pana ajungem si noi cu dubele.

facem schimb de numere si pe drum mai tinem legatura prin telefon.

la mine in duba sunt 2 mobre si 2 persoane. ar mai fi loc de o persoana, asta in cazul celor ce ziceau ca vin 2 pe o mobra. inca odata - bagajele merg in duba deci veti merge confortabil pe drum!

plecarea se va face la ora care o doriti voi (in principiu motociclistii) noi cu dubele ne conformam :)

 

daca se doreste un traseu pe cheia ne putem intalni in brasov si voi va duceti sa va faceti de cap pe cheia, dar asta inseamna ca trebuie sa plecati pe lumina, altfel o sa mergeti prin bezna ca melcii! ma repet - daca sunteti rabdatori de fel, puteti sa mergeti dupa dubite si ajungem cu totii acolo si economisiti si ceva carburant! rulam cu 120-130 pe a3 si restul drumului cu aprox 100 (sus pe serpentine viteza e relativa..) cu alte cuvinte in aproximativ 3 ore ajungem la tg secuiesc. dar ar fi foarte bine daca putem pleca pe la ora 17 (+/-)

 

deci mana sus cine merge ca sa vorbesc la circuit sa le zic cati suntem.

 

1. neutrino

2. crbl

3. septimiu

4. petit lutin

5. anca paispe

6. klux

7. !?

Editat de neutrino
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge si klux pe moto. plecarea putem sa o facem cu totii de la intrarea pe a3 de pe centruna. (traseul va fi a3 - ploiesti - brasov - tg secuiesc)

veniti acolo cu gaz in mobre ca pe autostrada nu aveti benzinarii. bagajele le puteti baga la mine in duba si daca aveti rabdare suficienta mergem impreuna, altfel puteti sa alergati inainte si beti o cafea (doua) pana ajungem si noi cu dubele.

facem schimb de numere si pe drum mai tinem legatura prin telefon.

la mine in duba sunt 2 mobre si 2 persoane. ar mai fi loc de o persoana, asta in cazul celor ce ziceau ca vin 2 pe o mobra. inca odata - bagajele merg in duba deci veti merge confortabil pe drum!

plecarea se va face la ora care o doriti voi (in principiu motociclistii) noi cu dubele ne conformam :)

 

daca se doreste un traseu pe cheia ne putem intalni in brasov si voi va duceti sa va faceti de cap pe cheia, dar asta inseamna ca trebuie sa plecati pe lumina, altfel o sa mergeti prin bezna ca melcii! ma repet - daca sunteti rabdatori de fel, puteti sa mergeti dupa dubite si ajungem cu totii acolo si economisiti si ceva carburant! rulam cu 120-130 pe a3 si restul drumului cu aprox 100 (sus pe serpentine viteza e relativa..) cu alte cuvinte in aproximativ 3 ore ajungem la tg secuiesc. dar ar fi foarte bine daca putem pleca pe la ora 17 (+/-)

 

deci mana sus cine merge ca sa vorbesc la circuit sa le zic cati suntem.

 

1. neutrino

2. crbl

3. septimiu

4. petit lutin

5. anca paispe

6. klux

7. !?

7. gabi_papi

8. jinxy

9. the mentalist

10. saian (cu remorca daca da domnu!)

 

ramane lista batuta in cuie? ii sun pe baieti sa le zic ca suntem SIGUR 10 persoane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...