Sari la conținut

Ture pe Skatkart - Targu Secuiesc


neutrino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. neutrino - duba vineri

2. crbl - duba vineri

3. septimiu - duba sambata

4. petit lutin - duba sambata

5. anca paispe - duba sambata

6. klux - moto vineri

7. gabi_papi - moto vineri (fara Cheia)

8. jinxy - moto vineri (fara Cheia)

9. the mentalist - moto vineri

10.saian - moto vineri

Corect?

nu. eu vin sambata dimineata,cu remorca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa clarificam situatia. sunteti deja cativa (4/5) care veniti calare. treaba sta in felul urmator, eu nu pot ajunge la locul de intalnire mai devreme de 5 (hai sa zic ca daca fac vreun drift pe stefan cel mare in pasaj si sicanez un pic printre masini pe barbu vacarescu poate scot vreun timp record - sa zic 5 fara un sfert), asadar daca ganditi plecarea pentru mai devreme de 5 nu am cum sa va mai preiau din bagaje. daca aveti posibilitatea sa mi le lasati din seara asta sau maine pana la plecare ar fi mai bine, altfel o sa va carati cu ele dupa voi. mai mult decat atat vineri seara eu stationez in brasov (din motive conventionale) deci voi ajunge in targu secuiesc sambata la prima ora. daca va lasati bagajele la mine trebuie sa va bagati pijamalele in rucsac ca sa aveti cu ce inopta la hotel.

in alta ordine de idei, traditia ne obliga sa facem o cheta mica si sa ne aprovizionam cu niste sticle de apa si ceva energizante dupa cum se doreste. pe circuit nu ai de unde sa iti iei apa si magazinele sunt cam departe. eu ma voi ocupa de asta, ma opresc la lidl la intrare in targu si voi cumpara 1/2 bax de apa plata si ceva energizante, daca mai aveti si alte preferinte va rog specificati, nu ma pricep la cumparaturi din proprie initiativa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.........

Mersi de clarificari. Eu o sa am un rucsac pe care il leg de saua spate,deci iar nu vad necesar sa merg pe langa masina. Mai ales daca te opresti in Brasov aproape nu mai are sens sa mergem impreuna.

 

Hardcore, te hotarasti,cand dai un raspuns? Adica plecam mai devreme gen 14-15 pe Cheia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de vizionat buci, pardon! omv-ul pe care l-ati ales nu prea e spectaculos in domeniul asta... :))

 

eu pot fi acolo la 5 deci daca vrea cineva sa lase bagaje in duba, aia e ora la care ne vedem. altfel ma gasiti la tel, sau daca toata lumea merge cu rucsacu in spate, macar anuntati-ma sa nu mai vin la omv degeaba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de vizionat buci, pardon! omv-ul pe care l-ati ales nu prea e spectaculos in domeniul asta... :))

 

eu pot fi acolo la 5 deci daca vrea cineva sa lase bagaje in duba, aia e ora la care ne vedem. altfel ma gasiti la tel, sau daca toata lumea merge cu rucsacu in spate, macar anuntati-ma sa nu mai vin la omv degeaba :)

Daca ramai in Bv nu cred ca mai are rost sa mai lasam bagajele la tine...

Multumim pentru intentie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenind:

 

1. neutrino - duba vineri
2. crbl - duba vineri
3. septimiu - duba sambata
4. petit lutin - duba sambata
5. anca paispe - duba sambata
6. klux - moto vineri
7. gabi_papi - moto vineri (fara Cheia)
8. jinxy - moto vineri (fara Cheia)
9. the mentalist - moto vineri
10.saian - duba sambata

11.Hardcore - moto vineri

 

Am refacut lista. Eu plec la 5 de la OMV si o sa plec cu moto + o masina aproape goala. Si ma opresc in tg. Secuiesc. Cazare am luat la hotel, linkul in paginile anterioare.

Puteti lasa bagaje in masina, dar pentru asta trebuie sa fiti la 5 la OMV sau puteti trece mai devreme prin Pipera (Vodafone langa OMV), ca tot sunt la job si nu plec nicaieri si le lasati la mine in masina si le iau eu apoi.

 

Repet: contact 0728 904 007

Hai sa ne hotaram si noi ce si cum, ca zici ca plecam in Africa...

Editat de jinxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut intentia in ideea ca sunt doritori de dat pe cheia cu genunchiu pe jos si ghiozdanu de pe sa sau din spate v-ar fi stricat trase si calcule matematice....

in felu asta ne intalneam in brasov de unde va puteati recupera bagajele si plecati mai departe la targu.

dar mi-a venit in gand o idee si mai inteligenta. va puteti caza in brasov vineri la hotel decebal (am mai stat eu acolo - e ok) cu 100 ron/camera dubla (adica 50ron/persoana) si plecam sambata dis de dimineata toti spre circuit. iar sambata seara va gasiti ceva prin targu si aia e. preturile nu sunt neaparat mai mici in brasov, dar eu am mai stat acolo si ala e tariful in mod sigur si cred ca au 2-3 camere libere (mereu am gasit loc). voi decideti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa raman in BV vineri seara. Neutrino, daca faci rezervare, pls +1 camera (2 pers)

Daca aveti un manometru va rog sa luati la voi ca as vrea sa imi fac si eu presiunea pe pista, ca pe strada merg cu 2.6/2.9.

 

Iau goprou'?

Editat de jinxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luati-va goprouri camere foto si orice acarete necesare :)

 

 

Si eu vreau sa raman in BV vineri seara. Neutrino, daca faci rezervare, pls +1 camera (2 pers)
Daca aveti un manometru va rog sa luati la voi ca as vrea sa imi fac si eu presiunea pe pista, ca pe strada merg cu 2.6/2.9.

Iau goprou'?

https://secure.booking.com/book.html?hotel_id=266367&free_cancel_booking=0&aid=366570&dcid=1&label=RO01-02-01&lang=ro&sid=9d25b5f7a6b5aacfb9da68098c334b77&error_url=%2Fhotel%2Fro%2Fdecebal-brasov.ro.html%3Faid%3D366570%3Blabel%3DRO01-02-01%3Bsid%3D9d25b5f7a6b5aacfb9da68098c334b77%3Bdcid%3D1%3B&hostname=www.booking.com&stage=1&checkin=2013-09-06&interval=1&children_extrabeds=&nr_rooms_26636703_81914995_0_0=1

 

sper sa mearga linkul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klux, esti singurul care ar mai merge pe Cheia si care nu vrea sa stea in ritm cu masinile. Mergem amandoi pe Cheia si plecam cel tarziu la 17?

Sau ramane sa mergem toti odata pe DN si asta e plecam odata cu duba?

Din punctul meu, e ok sa plecam la 17, ne putem, vedea la petrom-ul de la fantana miorita ca-i inainte de intrarea pe centura sau la OMV-ul din pipera. Doar sa stim clar ora si locatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu, e ok sa plecam la 17, ne putem, vedea la petrom-ul de la fantana miorita ca-i inainte de intrarea pe centura sau la OMV-ul din pipera. Doar sa stim clar ora si locatia.

Pai eu pot sa plec si la 15, asta tot incerc sa zic. Daca plecam la 17 atunci mergem si cu jinxy si restul si mergem pe unde vrea majoritatea si gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa raman in BV vineri seara. Neutrino, daca faci rezervare, pls +1 camera (2 pers)

Daca aveti un manometru va rog sa luati la voi ca as vrea sa imi fac si eu presiunea pe pista, ca pe strada merg cu 2.6/2.9.

 

Iau goprou'?

Ia fete cu umbrelute, tot tacamul!

 

Ora 15 la Petrom-ul de la Miorita. Ca vad ca nu reusim sa scapam de sau-ul ala :D

 

 

GATA!:D Asa ramane!:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaaaaaaa,cata organizare!!!! :crack:

 

Hai ca pana la 12 asa poate va hotarati, eu vrea sa merg ori la 15 daca mai merge Klux pe Cheia, ori de la 17 cu jinxy si masina lui.



nu va grabiti sa ajungeti sambata dimineata la circuit ,este foarte foarte FRIG

Da,ma uitam si eu pe temperaturi, cred ca ne putem da cam de la 10,30-11 pana pe la 16-17. Asta e, vine iarna...:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...