Sari la conținut

Mai am 12 Leva...e pacat sa raman cu ei pana la anul!


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Noi acum am ajuns :) (laur raisa cristi)

Ne.am oprit si in Ruse la Happy Bar&Grill. Doamne ce mancare si acolo..

Cum a fost la intoarcere?Era inca frumos azi in Veliko? Noi dupa frumusetea aia de vreme pe care am lasat-o acolo am intrat in valul de aer polar din Romanica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a fost la intoarcere?Era inca frumos azi in Veliko? Noi dupa frumusetea aia de vreme pe care am lasat-o acolo am intrat in valul de aer polar din Romanica.

A fost destul de urat, parca statea sa ninga.ud pe jos tot timpul, a si burnitat pe alocuri. La Arbanasi era un peisaj desprins din Alba ca Zapada, in ziua in care a hotarat mama vitrega sa o duca in padure sa o omoare :)) nu am vazut soarele nicaieri azi. Dar a fost distractiv,chiar daca am trecut dintr-un anotimp in altul in veliko peste noapte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am numarat 16 motoare. :D Dimineata, in benzinarie, ne-am strans mult mai multi (erau 3 grupuri)... si fix asta ne-am intrebat si noi. :))

 

 

Mai am 2.5 leva... Cand mai mergem? :bounce:

In prima zi cu soare din saptamana viitoare , ochii pe prognoze !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

er...

 

un inconvenient al grupurilor (doar unul dintre ele, sa nu-mi aud vorbe) .. se pierde prea mult timp.., hai sa stam, hai sa facem poze, hai sa facem pipi ca asa ne intreaba sensei ianachim.. neaah.. bbaaaahhh, trece vremea frumoasa, lasati pizza pentru la iarna, acum invartiti rotile, n-o mai aburiti...

man, nu totu se rezuma la fugareala. repede repede, ca se termina. mai opresti, savurezi peisaju, mai faci o poza, mai asculti natura.

mai stai de vorba cu cineva, schimbi o impresie. socializezi ca doar nu suntem animale.

prea esti grabit. credeam ca nordkappu a fost o exceptie, dar vad ca asa esti tu.

zici ca esti setat sa faci cat mai multi km. calitate, nu cantitate man.

da esti tanar, ai vreme sa te indrepti...

 

felicitari de tura.

stiu ca-i greu drumu, dar in zona moldovei sunt ceva locuri unde se mananca al dracu de bine. de peisaje nu mai zic nimic. cand va plictisiti de bulgari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niko, acum cîte leve ți-au rămas? :) NU de alta, dar nu cred c-ai schimbat FIX cît te-a costat haleala minus 12! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, nu totu se rezuma la fugareala. repede repede, ca se termina. mai opresti, savurezi peisaju, mai faci o poza, mai asculti natura.

mai stai de vorba cu cineva, schimbi o impresie. socializezi ca doar nu suntem animale.

prea esti grabit. credeam ca nordkappu a fost o exceptie, dar vad ca asa esti tu.

zici ca esti setat sa faci cat mai multi km. calitate, nu cantitate man.

da esti tanar, ai vreme sa te indrepti...

 

...

 

varsta cerebrala poate, aia e blocata de la 16 ani, :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

varsta cerebrala poate, aia e blocata de la 16 ani, :)

Asta mă duce cu gîndul la o realitate: De ce nu poți trata un bărbat cu ajutorul psihanalizei? Deoarece trebuie să-l faci să regreseze în copilărie. Problema e că nu poți să-l aduci acolo, deoarece n-a părăsit-o! Mă regăsesc întrutotul în această idee! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

you got the picture mate..

 

faza e Gabi, ca imi place sa imping ghidonul mai mult decat sa admir vreun peisaj

poti s-o bagi la imatur, la superficial, idiot, sincer, asa simt, ca apare si un peisaj pe curbe, nu pot decat sa-l salut, dar, daca nu fuctioneza camera de la casca.. greu de crezut ca as opri pentru foto, sau mai mult... la restaurant unde pierd timp si se mai si mananca nesanatos.. trebuie sa fie ceva foarte atractiv sa pierd timpul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si care mai e placerea sa te plimbi pe drumuri cu peisaje frumoase asa? Poti sa mergi la fel de bine pe circuit, daca tot nu te uiti in jur. Mai opresti, mai vezi ceva frumos... Eu as fi oprit mai des sa stau 1 minut sa fac o poza ceva, pentru mine. La intoarcere pe o portiune am prins o ceatza foarte poetica, un peisaj ireal cu copaci colorati de toamna si cenusiu. Mi-a parut rau ca trebuia sa fiu atenta la drum si nu am apucat sa ma uit mai cu atentie... Unii sunt ca tine... altii sunt ca mine... aceeasi placere pe 2 roti, scopuri diferite...

 

M-am bucurat si eu sa ii revad pe unii dintre voi, sa ii cunosc pe altii... dar am fost un grup mare si n-am putut sta la vorba cu toata lumea. Poate ne mai vedem la plimbari daca nu bagati mobrele la iernat. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si care mai e placerea sa te plimbi pe drumuri cu peisaje frumoase asa? Poti sa mergi la fel de bine pe circuit, daca tot nu te uiti in jur. Mai opresti, mai vezi ceva frumos... Eu as fi oprit mai des sa stau 1 minut sa fac o poza ceva, pentru mine.

Nu partenere.. odata plecati la drum calarim toti km, ce atata peisagistica si fotografie?! Dupa 3 seturi de poze nu mai tin pasu cu al de d'astia ca Niko.. daca raman ultimu si intru in depresie? :eek:

 

La intoarcere pe o portiune am prins o ceatza foarte poetica, un peisaj ireal cu copaci colorati de toamna si cenusiu. Mi-a parut rau ca trebuia sa fiu atenta la drum si nu am apucat sa ma uit mai cu atentie... Unii sunt ca tine... altii sunt ca mine... aceeasi placere pe 2 roti, scopuri diferite...

 

Cu cat mergi mai tare cu atat ai parte de km in plus. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre nea' Mircea, ti-aduci aminte ce drumuri faceam noi la Velico, cum bagam la ghiozdan la crasma lui Plamen si cum ne intorceam noi cu rakia primita-n dar, la pachet? Eh, ce vremuri... Ia zi, mai ai mobra aia, ca poate facem un drum pe la cascade... B)

 

Si mai lasa bre pustioaicele in pace, ca placerea e de ambe sexe, pe 2 roti, sau fara... ;) Ce te bagi? :D

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...