Sari la conținut

Near miss ...Voi cum ati fi facut?


Hekate
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 223
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Transpiratie rece instantanee...

 

Ma si vedeam pe camp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pieton m-am fugarit si eu cu vacutele sau cu caii, stiu ca sunt imprevizibili, dar aici a fost de vina calu' sau 'chilotu' de caruta biturbo v3? Parca tinea stanga in jos cum ar trage de hat? O fi vreun alt exemplar de roman sadea care nu gandeste ce ar putea pati (atat el cat si motoristul nostru) in cazul unui accident si ii se pare funny o farsa de genul?

 

Totusi, mie parca imi pare calul cam nebun...

Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-7333-0-78282700-1399922520_thumb.jpg

Din ce vad calul era speriat, sare cu totul nu doar se ridica cu copitele din fata.

 

Carutas total depasit, se vede ca nu-si cunoaste animalul si nu stie sa-l stapaneasca.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Prezena de spirit si mare noroc ca nu ai pierdut aderenta pe fata la iesirea de pe asfalt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce vad calul era speriat, sare cu totul nu doar se ridica cu copitele din fata.

 

Carutas total depasit, se vede ca nu-si cunoaste animalul si nu stie sa-l stapaneasca.

Hai ca mi-ai deschis ochii...avem si HD :crack: Se vede ceva mai bine asa decat inainte aka niste pixeli alergand pe monitor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca faceam un mozol frantuzesc cu calu' felicitari pentru prezenta de spirit!

AHAHAHAHAHAHAHA :)))))))))))))

 

Ai fost stapana pe tine, buna reactie !

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai reactionat ca un adevarat motociclist,bravos!Multe reflexe bune iti doresc!

Toti trecem prin situatii de gen,adrenalina in varf de degete,picioare inmuiate din tendoane,un portal intredeschis spre alte lumi...

Si caii se impusca,nu-i asa?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte buna reactia ! Eu coboram de pe motor si fumam un pachet de tigari ... bineinteles imi tremurau picioarele si imi batea inima ca a unui porumbel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare noroc! trebuia sa frineze si sa opreasca de mult, de cind a inceput calul sa se sperie, avea timp destul, insa dimpotriva, n avea nici o treaba, mergea inainte asteptind sa o salveze providenta sau sa opreasca calul. incepator cu noroc fara pic de creier

Tu la ce clip te-ai uitat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare noroc! trebuia sa frineze si sa opreasca de mult, de cind a inceput calul sa se sperie, avea timp destul, insa dimpotriva, n avea nici o treaba, mergea inainte asteptind sa o salveze providenta sau sa opreasca calul. incepator cu noroc fara pic de creier

Sper ca erai ironic ceva cumva, orice dar nu serios. Toata faza a fost de 2-3 secunde de cand a schimbat calul traiectoria pana am trecut de el. Sper sa fii tu in stare sa eviti mai bine decat mine daca esti pus intr-o situatie de genul. Really... good luck with that :)))

Editat de Hekate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...