Sari la conținut

Weekend pe circuitul de la Tg. Secuiesc 7 - 9 Iunie


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

p.s. in afara de hbucur, mai vine cineva azi la 16 la omv baneasa ?

 

 

Dap, Eu o sa fiu acolo de la 15ish.

 

Si eu ~15:45

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleluia, pana la urma am stabilit. Vin si eu. Are careva vreun loc liber in camera dubla?

 

Si eu vreau sa plec sambata dimineata, Niko, poate ne combinam. Dar parca as vrea mai devreme, pe la un 7, ca vreau sa prind cat mai mult sambata pe pista, ca duminica nu pot sa stau foarte mult.

 

Avand in vedere ¨tematica¨ propusa de Denis si discutiile aprinse pe topicul cu franarea, poate pot contribui si eu la lamurirea unor dileme pe tema franarii la fata locului, in postura de instructor BMW Rider Academy ce ma aflu.

 

Cred ca va fi cam misto. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleluia, pana la urma am stabilit. Vin si eu. Are careva vreun loc liber in camera dubla?

 

Si eu vreau sa plec sambata dimineata, Niko, poate ne combinam. Dar parca as vrea mai devreme, pe la un 7, ca vreau sa prind cat mai mult sambata pe pista, ca duminica nu pot sa stau foarte mult.

 

Avand in vedere ¨tematica¨ propusa de Denis si discutiile aprinse pe topicul cu franarea, poate pot contribui si eu la lamurirea unor dileme pe tema franarii la fata locului, in postura de instructor BMW Rider Academy ce ma aflu.

 

Cred ca va fi cam misto. :D

M-ati innebunit cu plecarea asta dimineata! Ovidiu vrea si el la fel...bine, hai maine la 7,30 tot la OMV Baneasa, ca vad ca asta e loc serios de plecare spre Secuiesc! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa plec sambata dimineata, Niko, poate ne combinam. Dar parca as vrea mai devreme, pe la un 7, ca vreau sa prind cat mai mult sambata pe pista, ca duminica nu pot sa stau foarte mult.

 

Pana acum pentru sambata dimineata:

 

- the mentalist (Niko)

- kriminal

- brv

- ovidiugm

 

Sincer si eu as prefera cat mai devreme, ora 7 ar fi ok.

 

------ later edit ------

Niko am postat in acelasi timp :). E ok si 7:30 atunci, daca nu se poate mai devreme.

Editat de ovidiugm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fiti obositi daca nu va faceti somnul normal. daca va sculati fortat dimineata , ajungeti fara pb la destinatie, dar dupaamiaza o sa fiti adormiti, si greselile de pilotaj pot apare.



Stie cineva daca sint umbrare acolo? Sau trebuie musai sa venim cu umbrelele dupa noi?

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Umbrare? :) Ultima data nu aveai nici macar o bordura sau un petic de iarba pe care sa te lungesti, se sta direct pe asfalt langa mobra. Acum ma gandesc sa mai stam si prin tribuna...

 

Bine,eu sunt mai nepregatit...altii au cort,masute,etc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fiti obositi daca nu va faceti somnul normal. daca va sculati fortat dimineata , ajungeti fara pb la destinatie, dar dupaamiaza o sa fiti adormiti, si greselile de pilotaj pot apare.

 

Stie cineva daca sint umbrare acolo? Sau trebuie musai sa venim cu umbrelele dupa noi?

 

Eu oricum ma trezesc devreme de ceva timp, cred ca de batranete. :)

 

Si nici nu merg sa rup fasul la circuit, ca nu m-am mai dat ca lumea pe pista de doi ani. Asa, de reacomodare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va spun de data trecuta(17 mai 2014) ca nu sunt umbrele,nu e iarba,umbra e doar in spate langa pomi

au mai pus ceva corturi unde putem sa bagam mobrele in caz de ploaie

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...