Sari la conținut

Postări Recomandate

Ahoi tuturor!

Eu sunt proprietar de Virago (foarte multumit de el=si e si prima mea motocicleta si deja am facut 9000 de km cu el fara nici cea ma mica problema, adevarul e ca imi si place sa am grija de el :burnout: ), dar visul meu e un drag star de 1100cc dar nu a-si da inapoi pentru un drag star de 650cc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ahoi tuturor!

Eu sunt proprietar de Virago (foarte multumit de el=si e si prima mea motocicleta si deja am facut 9000 de km cu el fara nici cea ma mica problema, adevarul e ca imi si place sa am grija de el :burnout: ), dar visul meu e un drag star de 1100cc dar nu a-si da inapoi pentru un drag star de 650cc!

 

 

 

Cat de aproape esti de visul tau, cu atat mai mult cu cat eu am dragstar de 1100 negru... daca ai si bani.... esti si mai aproape !!! :blbl:

doar 8500 pt el 23miikm din 2005

 

Tocmai ce mi-am luat pt el azi : mansoane +scarite pasager.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat de aproape esti de visul tau, cu atat mai mult cu cat eu am dragstar de 1100 negru... daca ai si bani.... esti si mai aproape !!! :burnout:

doar 8500 pt el 23miikm din 2005

 

Tocmai ce mi-am luat pt el azi : mansoane +scarite pasager.

Multumesc de oferta dar din pacate nu dispun de o aseamenea suma, si nici nu am cum sa fac rost de atatia bani!

Cel mult de 3500-4000 de euro! :blbl: dar si asa numa daca imi vand virago-ul!

Multumesc oricum de oferta si suport!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de oferta dar din pacate nu dispun de o aseamenea suma, si nici nu am cum sa fac rost de atatia bani!

Cel mult de 3500-4000 de euro! :burnout: dar si asa numa daca imi vand virago-ul!

Multumesc oricum de oferta si suport!

 

 

La United Motors, era un dragstar de vanzare de 650 cm3 din 2000 la vreo 4500 negru mat, al unui chirurg. dar cred ca il scoti la 4000.

 

misto motor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La United Motors, era un dragstar de vanzare de 650 cm3 din 2000 la vreo 4500 negru mat, al unui chirurg. dar cred ca il scoti la 4000.

 

misto motor....

Ahoi!

Multumesc inca o data pentru suport! :blbl: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am intrat in randul lumii.

 

Proaspat mandru posesor al unui DragStar 650.

 

post-5695-1216708443_thumb.jpg :crack: post-5695-1216708454_thumb.jpg :laugh: post-5695-1216708738_thumb.jpg

 

Urmeaza cateva uppgrade-uri cum ar fi : Crashbar, borsetuta din fata si un pic de lucrat pe la tobe iar pe urma mai vad.

 

Deocamdata foarte multumit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat in randul lumii.

 

Proaspat mandru posesor al unui DragStar 650.

 

post-5695-1216708443_thumb.jpg :crack: post-5695-1216708454_thumb.jpg :laugh: post-5695-1216708738_thumb.jpg

 

Urmeaza cateva uppgrade-uri cum ar fi : Crashbar, borsetuta din fata si un pic de lucrat pe la tobe iar pe urma mai vad.

 

Deocamdata foarte multumit.

Frumos, sa ai noroc de el!Ne spui si noua cat o fo si din ce an e?

Frumoasa culoare, chiar imi place. O recomandare daca se poate, schimba-ti parbrizul :laugh: nu se potriveste ! :lol:

Sa ai parte de multi km cu ea si in primul rand sa fii sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat in randul lumii.

 

Proaspat mandru posesor al unui DragStar 650.

 

post-5695-1216708443_thumb.jpg :unsure: post-5695-1216708454_thumb.jpg :) post-5695-1216708738_thumb.jpg

 

Urmeaza cateva uppgrade-uri cum ar fi : Crashbar, borsetuta din fata si un pic de lucrat pe la tobe iar pe urma mai vad.

 

Deocamdata foarte multumit.

 

 

am eu de vanzare crashbar direct pt dstar650. crashbar si pe fata si pe 'spate". daca te intereseaza o sa pun ceva poze zilele urm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, sa ai noroc de el!Ne spui si noua cat o fo si din ce an e?

Frumoasa culoare, chiar imi place. O recomandare daca se poate, schimba-ti parbrizul :unsure: nu se potriveste ! :)

Sa ai parte de multi km cu ea si in primul rand sa fii sanatos!

 

Multumesc de urari.

 

Motocicleta este din 1998 si a fost 3.800 Euro.

 

 

am eu de vanzare crashbar direct pt dstar650. crashbar si pe fata si pe 'spate". daca te intereseaza o sa pun ceva poze zilele urm

 

 

Da, ma intereseaza crashbar-ul si astept poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptr AdyBoby:

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea. Arata foarte bine

 

Sunt niste suruburi pe cadru de care se prind crashbar-urile. Inainte sa cumperi sa te uiti daca se potrivesc distantele dintre gaurile de prindere. Nu stiu daca aceste distante sunt standard pentru toate motocicletele dar inclin sa cred ca nu.

 

Daca vrei neaparat sa iti pui o gentuta in fata sa ai grija cum o montezi. Daca e prea jos s-ar putea sa iti atinga aripa din fata cand mergi pe drumuri mai denivelate (in Romania o sa ai ocazia destul de des din pacate) si cu timpul s-ar putea sa iti sara vopseaua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o frumusete ! las pozele sa vorbeasca.

 

cumparata de la un Super Om - O bere in cinstea lui :moto:

 

e din 2000, 17k, foarte ingrijita, urmeaza sa ii pun un bullbar, scarite de 30 si alte accesorii mai mici. piesele sunt de aici comandate - http://www.paulas-bikershop.com/catalog/index.php

 

 

of draguta de ea, imi pare rau de nevasta-mea dar o ador mai mult ca pe ea. :ok:

post-39515-1217446248_thumb.jpg

post-39515-1217446272_thumb.jpg

post-39515-1217446564_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o frumusete ! las pozele sa vorbeasca.

 

bibelou! parca abia e scoasa din vitrina.

... ciocate albe iti mai trebuie, zau! :moto:

In rest ... s-o calaresti sanatos, mai rau decat pe nevasta ... :ok:

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o frumusete ! las pozele sa vorbeasca.

 

cumparata de la un Super Om - O bere in cinstea lui :moto:

 

e din 2000, 17k, foarte ingrijita, urmeaza sa ii pun un bullbar, scarite de 30 si alte accesorii mai mici. piesele sunt de aici comandate - http://www.paulas-bikershop.com/catalog/index.php

 

 

of draguta de ea, imi pare rau de nevasta-mea dar o ador mai mult ca pe ea. :ok:

 

 

pe nevasta-ta ai intrebat-o despre preferinte? :D

fffff faina, parca-i bibelou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe nevasta-ta ai intrebat-o despre preferinte? :D

fffff faina, parca-i bibelou

 

 

paiiiiiii ! nu e nevoie ! :ok:

 

bibelou! parca abia e scoasa din vitrina.

... ciocate albe iti mai trebuie, zau! :moto:

In rest ... s-o calaresti sanatos, mai rau decat pe nevasta ... :D

 

 

ciocate ! nop !

de calarit ohoooooo, ajung mai repede la orgasm cu ea ! si ma tine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca esti extrem de mandru de motocicleta ta pentru ca am vazut ca ai pus posturi in mai multe locuri si toate foarte exuberante. Ma bucur pentru tine. Motocicleta arata foarte bine. Sa o stapanesti sanatos si sa o scoti la cat mai multe plimbari. Se impaca foarte bine cu drumul lung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca esti extrem de mandru de motocicleta ta pentru ca am vazut ca ai pus posturi in mai multe locuri si toate foarte exuberante. Ma bucur pentru tine. Motocicleta arata foarte bine. Sa o stapanesti sanatos si sa o scoti la cat mai multe plimbari. Se impaca foarte bine cu drumul lung.

 

ms :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o frumusete ! las pozele sa vorbeasca.

 

cumparata de la un Super Om - O bere in cinstea lui :D

 

e din 2000, 17k, foarte ingrijita, urmeaza sa ii pun un bullbar, scarite de 30 si alte accesorii mai mici. piesele sunt de aici comandate - http://www.paulas-bikershop.com/catalog/index.php

 

 

of draguta de ea, imi pare rau de nevasta-mea dar o ador mai mult ca pe ea. :)

Fain, sa fiti mult timp sanatosi amandoi!!!Si eu visez sa am doua drag star-uri, un drag star de 1100cc si un drag star classic de 1100cc :) !

Oricum eu n-am treaba cu nevestele, numa ele au treaba cu mine ;) ca mai vor o tura pe motor :) !

Oricum poate te trezesti ca si nevasta vrea motor, si atunci te pune sa-i cumperi :) !

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain, sa fiti mult timp sanatosi amandoi!!!Si eu visez sa am doua drag star-uri, un drag star de 1100cc si un drag star classic de 1100cc :) !

Oricum eu n-am treaba cu nevestele, numa ele au treaba cu mine ;) ca mai vor o tura pe motor :) !

Oricum poate te trezesti ca si nevasta vrea motor, si atunci te pune sa-i cumperi :) !

Bafta!

 

Cu siguranta NU !

are o "fobie" de motoare, acum cateva zile o admira (era motorul oprit, era prima oara cand o vedea live), i am dat cheie si a fugit la 3 m distanta, nici daca are motorul optit nu se urca pe ea !

 

o sa iesim impreuna ! dar ea pe 4 roti eu pe doua :D

 

vreme frumoasa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta NU !

are o "fobie" de motoare, acum cateva zile o admira (era motorul oprit, era prima oara cand o vedea live), i am dat cheie si a fugit la 3 m distanta, nici daca are motorul optit nu se urca pe ea !

 

o sa iesim impreuna ! dar ea pe 4 roti eu pe doua ;)

 

vreme frumoasa !

Eu am avut o prietena care nu putea sa mearga cu masina ,,cica vomita daca se plimba cu masina, dar pe motor era fericita'' pacat ca a ramas doar o fosta de a mea :), le ave prea tare cu bautura si tigarile si cam detest treaba asta la o fata mai ales daca eu nu fumez :D !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...