Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

692 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10485

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5781

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineata! Cred ca miroase a primavara, am +7oC pe bord, iar vrabiile se agita galagioase!

Plec sa gasesc o cafea, si-apoi mai vorbim! Sunt pe faza scurta pana bag cafeluta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata bunaaaaaa

di diiiii si tralalalala

desteptarea puturosilor, la lucru cu voi si la platit taxe! ...in afara de unii care mai au scoala :crack:

 

 

 

apropo, la loto ciuciu am castigat, un numar amarat ne-a iesit, cu care nu se face primavara.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata bunaaaaaa

di diiiii si tralalalala

desteptarea puturosilor, la lucru cu voi si la platit taxe! ...in afara de unii care mai au scoala :crack:

 

 

 

apropo, la loto ciuciu am castigat, un numar amarat ne-a iesit, cu care nu se face primavara.....

,mneata bajatii.Si inafara de inca o categorie,Bubbe,daa' aia,o sriu numa' io.:)

 

Ma pregatesc sa ma duc la spalatorie cu DR-u' Mirelei si astept spre amiaza un colet cu un telescop spate si piesa-cadru de sub motor la Djebel.

Cafeiu,daa' cafeiu',cum e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu...

gasesti la Decathlon manusi de ski misto

aş vrea ceva cu piele cum erau mai de mult. şi-a luat un prieten cu 150, tare meseriaşe.. erau din piele, cu protecţii, toate cele.

 

oare unde aş găsi ceva mănuşi la 150 acceptabile?

Editat de zielsziek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu ai observat o scadere de putere?

nu "respira" mai greu motorul?

Din contra,nu mai e asa de gatuit,iasa gazu' free...

 

Mno si de ciuda,m-am dus cu enduroaicele la spalat.Maama ce de pamant o iesit de pe ele,i-am infundat canalizarea la spalatoria de la Petrom...:)

Azi mi-or ajuns piesele de pe E-bay pentru Djebel:telescopul spate si cadrul de sub motor.

Miane schimb cadrul de sub motor,ca al meu e indoit si stramb(!),spal filtrul de aer si-l ung,schimb uleiul si filtrul,montez radiatorul de ulei suplimentar si montez scutul pe noul cadru al motorului.Astea deocamdata.

Urmeaza sa schimb si telescopul cand o sa am si ajutor.

post-41801-0-35642600-1488292087_thumb.jpeg

post-41801-0-69976700-1488292093_thumb.jpeg

post-41801-0-81883100-1488292103_thumb.jpeg

post-41801-0-22635200-1488292116_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziel... cont pe eBay nu ai?

Mănușile alea sunt luate de pe eBay cu 80 ron... Am avut eu... țin aproximativ un sezon dar sunt ok. Prețul pe eBay este cu livrare și ajung în aproximativ 3 saptamani .

Seara faina natiune.

 

Le:14 lire sunt pe eBay cu protecție de carbon... găsești și alte modele dacă te apuci sa cauți.

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziel... cont pe eBay nu ai?

Mănușile alea sunt luate de pe eBay cu 80 ron... Am avut eu... țin aproximativ un sezon dar sunt ok. Prețul pe eBay este cu livrare și ajung în aproximativ 3 saptamani .

Seara faina natiune.

 

Le:14 lire sunt pe eBay cu protecție de carbon... găsești și alte modele dacă te apuci sa cauți.

mersi veterane, da, am cont pe eBay, dar până la urmă am făcut nişte calcule care nu prea îmi ies şi am să-mi iau nişte mănuşi mai decente momentan, pentru sezonul ăsta şi apoi o să văd. am stat şi m-am gândit toată ziua şi nu vreau să termin motorul şi să nu am bani să ies cu el :crack:

 

edit: acuma am văzut că pe eBay sunt grămadă, îmi dau de aici o comandă cu free postage, mersi tare fain de idee.

Editat de zielsziek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă 80 de ron sunt mult pentru siguranța ta atunci mai gandeste-te dacă te dai cu motoru. Ti-Am dat cea mai ieftina varianta sa ai cât de cât protecție. Celelalte care sunt mai ieftine pe eBay sunt din material nasol.

Sau caută poate găsești modelul de icon scurte.. Dar fără sa scrie marca în titlu... Și poate le găsești pana în 10 lire cu transport.

Seara faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

genius.

îi dau un PM, dau o bere la prima ocazie.

Baga-i si un telefon, ca nu se supara. Este chiar indicat, ca s-au mai pierdut postari pe forum.

Am luat si eu o pereche de la el. Sunt destul de misto. Dar vezi sa iei o marime mai mica decat porti de obicei.

Colegul Gal este de nota 10. Vezi ca o sa aduca si scurte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...