Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10463

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

'mneata bajatii.

Cafeiu' mu se prepara.Apoi se bea.

Dup-aia fac paine.Apoi tre' sa fug la contabila cu acte,sa schimb uleiul,filtrul de ulei si lichidele de frana la Aprilica.

Ar mai fi ceva facturi de platit.Mai vedem.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

Cafeiu' mu se prepara.Apoi se bea.

Dup-aia fac paine.Apoi tre' sa fug la contabila cu acte,sa schimb uleiul,filtrul de ulei si lichidele de frana la Aprilica.

Ar mai fi ceva facturi de platit.Mai vedem. :)

ce iti face spatili'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca de obicei,m-o lasat brusc.Nici macar febra musculara aferenta coloanei vertebrale,nu mai este.

 

Aci e ceata de s-o tai cu un cutit,ceea ce inseamna ca mai tarziu,va fi senin.

Deci voi putea lucra pe Aprilica. :)

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezolvat cam tot din ce mi-am propus pe azi.

Maine cred ca o sa-mi schimb bujiile,filtrul de aer si un colier la un furtun de apa la Aprilica.Cu asta apoi,gata cu revizia de 2jdemii de kilometri.Mai trebuie o asigurare si?Benzina,evident.

 

Pofta buna s-aveti.:)

Io o sa bag supa cu taietei,cartofi cu oua la cuptor&smantana si halvita cu stafide la desert.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pofta buna s-aveti. :)

Io o sa bag supa cu taietei,cartofi cu oua la cuptor&smantana si halvita cu stafide la desert.

:crack:

ne "omori" frate, cu mancarurile.

 

Pofta buna si tie si felicitari pentru eficienta si rapiditate.

 

:( Io astept de 2 zile RCA-ul de la un prieten si nu mai pot.... sta vulcanul afara gata pregatit si io ma uit la el, el se uita la mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

ne "omori" frate, cu mancarurile.

...

Chiar asa...si io rad tot ca tine! :crack:

Cris' manaca precum topmodelele, sa nu faca burtica...doar chestii d-astea surghiunite de bucatari, cu denumiri SF...si eficienta canci la burta! Ce sa mai zic io, ca ma asteapta acasa o oala mare cu sarmale, niste ceafa si orez cu ciuperci la cuptor, plus clatite umplute cu forta si alte dulcegarii?! Iar la 11.00 am ras scurt o ciorba de burta cu ardei iute din belsug, plus mancarica de fasole verde cu un copanel elefantos de pui prajit, si-un corn umplut cu gem de gutui facut pe vatra, ca la muma acasa! Daca vreti, oricand pot sa confirm cu poze sau filmari in direct...dar nu-i recomandat cardiacilor, gravidelor si alora cu probleme de greutate! :rusinica:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezolvat cam tot din ce mi-am propus pe azi.

Maine cred ca o sa-mi schimb bujiile,filtrul de aer si un colier la un furtun de apa la Aprilica.Cu asta apoi,gata cu revizia de 2jdemii de kilometri.Mai trebuie o asigurare si?Benzina,evident.

 

Pofta buna s-aveti. :)

Io o sa bag supa cu taietei,cartofi cu oua la cuptor&smantana si halvita cu stafide la desert.

 

 

io am halit snitzel de porc cu garnitura de orez :)

» Post actualizat in 21 Mar 2017 14:02

si ma pregatesc sa bag un cafei de sfarsit de program :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

:( Io astept de 2 zile RCA-ul de la un prieten si nu mai pot.... sta vulcanul afara gata pregatit si io ma uit la el, el se uita la mine...

 

Mi-a venit RCA-ul dar...e valabil de maine... :-L

 

Asa imi vine sa incep sa injur in ordine alfabetica:

 

A ltarul

B iserica

C ristosul

E vanghelia

D umnezeul

F acerea....etc.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa...si io rad tot ca tine! :crack:

Cris' manaca precum topmodelele, sa nu faca burtica...doar chestii d-astea surghiunite de bucatari, cu denumiri SF...si eficienta canci la burta! Ce sa mai zic io, ca ma asteapta acasa o oala mare cu sarmale, niste ceafa si orez cu ciuperci la cuptor, plus clatite umplute cu forta si alte dulcegarii?! Iar la 11.00 am ras scurt o ciorba de burta cu ardei iute din belsug, plus mancarica de fasole verde cu un copanel elefantos de pui prajit, si-un corn umplut cu gem de gutui facut pe vatra, ca la muma acasa! Daca vreti, oricand pot sa confirm cu poze sau filmari in direct...dar nu-i recomandat cardiacilor, gravidelor si alora cu probleme de greutate! :rusinica:

 

 

apai Tataie.... la ce gabarit ai matale.... trebuie cantitate :)

» Post actualizat in 21 Mar 2017 14:23

Mi-a venit RCA-ul dar...e valabil de maine...

 

Asa imi vine sa incep sa injur in ordine alfabetica:

 

A ltarul

B iserica

C ristosul

E vanghelia

D umnezeul

F acerea....etc....

 

 

pai dupa ce termini cu ortodoxia.. treci la catolicism, apoi la hinduism... ziua a 7 , ... oho

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa...si io rad tot ca tine!

Cris' manaca precum topmodelele, sa nu faca burtica...doar chestii d-astea surghiunite de bucatari, cu denumiri SF...si eficienta canci la burta! Ce sa mai zic io, ca ma asteapta acasa o oala mare cu sarmale, niste ceafa si orez cu ciuperci la cuptor, plus clatite umplute cu forta si alte dulcegarii?! Iar la 11.00 am ras scurt o ciorba de burta cu ardei iute din belsug, plus mancarica de fasole verde cu un copanel elefantos de pui prajit, si-un corn umplut cu gem de gutui facut pe vatra, ca la muma acasa! Daca vreti, oricand pot sa confirm cu poze sau filmari in direct...dar nu-i recomandat cardiacilor, gravidelor si alora cu probleme de greutate! :rusinica:

Mno,unii prefera ceva de calitate,nu de cantitate.

Si te miri ca nu poti bea un vin sau o bere(prietenii stie de ce ...). :)

Mai e si vorba aia:cate minute sezi la masa,atatea sezi si r.f.g.

Am zas!

 

@The_Sin_eater,nu omor bre pe nime',e o tara libera,fiecare munke,rumega eshi kake cand vrea bindeul lui...:lol:

1.mp3

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide mai, nu fiti rai! Io nu mananc mult, iar la buda zici ca-s in fuga dupa accelerat...si asta de vreo doua-trei ori pe zi! Cred ca am totusi o tenie in burta care-mi mananca mancarea, de-s tot flamand! De beut nu mai beau alcool ca mi-am terminat ratia...la fel si cu fumatu'...de restu'...mai vedem! Haide, gata...merg sa mai daram ceva prin batatura! :bandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce viaţă.. am terminat motorul, dar toată plimbarea a fost până la bloc, avem doar o singură sursă de alimentare şi se schimbă pompele, am avut benzină până la bloc.. cât noroc. :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a venit RCA-ul dar...e valabil de maine... :-L

 

Asa imi vine sa incep sa injur in ordine alfabetica:

 

A ltarul

B iserica

C ristosul

E vanghelia

D umnezeul

F acerea....etc.... :P

 

Ptiu, a dreacului ordine alfabetică! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No ...ca am avut o zi libera ...am decis sa o sarbatoresc prin munca ...asa ca m-am ales cu inca 12 pomisori plantati,tunsi sapati si frezati ceilalti si cu niste bataturi urate :P noi sa fim sanatosi.

big up.

o seară faină.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...