Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10466

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neața 🙈 și Mulți Ani cu Sănătate celor care-și serbează onomastica astăzi de Sf Ștefan! 🥂

Am executat înlocuirea cutiei cu viteze la phaetonu' din dotare întrucât sărea din marșarier și nu puteam să-l promovez așa spre vânzare. Cotoioasă lucrare, o grămadă de demontat.🤬 Mâine să-i mufez mațele electrice și de răcire și să văd ce brânză oi fi făcut. Mai nasol că s-a indisponibilizat amicul care trebuia să mă ajute cu sudura la racordul elastic al eșapamentului și o să ies cu un maaaare plugușor în probe.😜

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata si cu sarbatorile astea, am dat colindeti, am primit colindatori, m-am luptat voiniceste cu porcu'...au plecat copiii, si-acum ma desfat cu o cafea!

Doua imagini edificatoare (ala uratu' sunt io, imparteam colindetii celor veniti sa colinde!).

7175378b-7050.jpg

IMG_2875.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea esti pregatit sa afli...la varsta ta! 

Mno, in seara de ajun se impart colindatorilor colaci, prescuri, Eugenia, napolitane, prajiturele ambalate, nuci, mere, portocale, uneori insotite de o ceasca de vin fiert sau tuica fiarta. Anul asta au fost exact 228 colindatori, excluzand pe cei din familie, apropiatii, prietenii...care au parte de un tratament separat (sunt invitati in casa, la masa, alea-alea...).

Am oprit chiar si un echipaj de politie in mijlocu' drumului european si le-am dat colindeti...au ramas cam surprinsi baietii, nu se asteptau!:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, ivan pedala a spus:

.la varsta ta

Cățel 😜

 

Acum 8 minute, ivan pedala a spus:

exact 228 colindatori

I-ai numărat cu clicker-ul sau semeni cu socrul de coșmar din filmele alea cu Gaylord Fokker?🧐

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, ENEOS a spus:

Cățel...

I-ai numărat cu clicker-ul sau semeni cu socrul de coșmar din filmele alea cu Gaylord Fokker?...

Catelandru!

Nu dragule, am avut cutiile cu colindeti pline (fix 300 buc.) si la final fiica, foarte curioasa, a numarat ce-a ramas! Fiindca ce-a ramas s-a impartit ulterior celor veniti cu Steaua, care au primit si prajituri de casa, fructe, bani si cei mai trecuti de prima tinerete, cate un pahar de vin fiert!

 

 

 

 

 

 

Puturosilor!🤔 Desteptarea si treceti la platit darile catre stat! Io beau o cafea si sar in masina, mai bag ceva kilometri...ca trebuie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata cu ☕ in fata.

 

 

 

Acum 22 ore, ivan pedala a spus:

...

 

Puturosilor!🤔 Desteptarea si treceti la platit darile catre stat!

...

Atata s-a putut! :)

Editat de Kristian K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...