Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10454

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5776

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

un amarat de 20 a iesit la loto.....

cu un numar nu castigam meleoanele, cu o floare nu se face primavara :)

Rabdare,moncher,rabdare...

» Post actualizat in 25 Jan 2016 06:57

Neatza. Nu stiu cat arata termometru ca nu am avut chef sa ma uit la el. Da frig e. Greu in dimineata asta cu coboratu din pat.

,mneata Zven!

Da,da,e greu cu patu' asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neața! (bine, era cînd am dus pitica la grădiniță, dar nu-i tîrziu nici acu)...

 

Am o întrebare pentru clujeni. Ce știți de firma asta? Ați luat vreodată ceva de-acolo? Sînt serioși? M-ar interesa jucăria asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neața! (bine, era cînd am dus pitica la grădiniță, dar nu-i tîrziu nici acu)...

 

Am o întrebare pentru clujeni. Ce știți de firma asta? Ați luat vreodată ceva de-acolo? Sînt serioși? M-ar interesa jucăria asta...

 

Ha ha, de-asta vroiam sa iau din lidl acum vreo 2 sapt. Si am vazut si sambata in dedeman tot pe la 150 lei ceva ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat una din Lidl la vreo 60-70 lei, pe acumulator...plus accesorii, si merge de rupe!

La aia pe 220v s-a bulit butonul de blocare pentru stringerea mandrinei si-o folosesc doar cu acel cablu biax, dar e un fake, luata parca din Metro, tot ieftinache, si merge si aia de vreo citiva ani buni, abuzata la blana!

Cred ca una de firma, nu poate sa cedeze asa usor! Bafta! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, mulțam de răspunsuri. O să abuzez și io jucăria cînd va ajunge pe mîinile subsemnatului! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, mulțam de răspunsuri. O să abuzez și io jucăria cînd va ajunge pe mîinile subsemnatului! ;)

Am cumparat scule de-a lungul timpului de la Mafcom,dar gen chei fixe inelare,cu clichet,set burghie,etc.Au si firme ok si chinezarii.De aia nu stiu ce sa spun.Mai bine asteapta pana ajunge iar la Lidl si ia de acolo,asa cum tataie recomanda!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu recomand (vezi ca este un model la 220v la Lidl care este cu probleme!), doar am zis ca am una pe acumulator de la Lidl, dar care parca mi se pare mai buna ca aia la 220v...unde mai pui ca te plimbi cu ea (daca este incarcata, normal!) oriunde, fara sa depinzi de sursa de alimentare!

Vorbesc asta in regim de hobby, fiindca nu am trecut la profesionisti, inca! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu recomand (vezi ca este un model la 220v la Lidl care este cu probleme!), doar am zis ca am una pe acumulator de la Lidl, dar care parca mi se pare mai buna ca aia la 220v...unde mai pui ca te plimbi cu ea (daca este incarcata, normal!) oriunde, fara sa depinzi de sursa de alimentare!

Vorbesc asta in regim de hobby, fiindca nu am trecut la profesionisti, inca! :peace:

De aia spuneam si io,cea cu acumulatori,caci o poti duce in locuri unde firul de 220 nu ajunge....

Nici io nu-s decat hobby-st,nu-s profesionist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce facusi bre de i-ai pacalit asa repede ? :))

I s-o gatat motorina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no, asa de nunta ca era necesar, am mai facut o aroganta...

 

Am primit asta:

 

post-70685-0-25227800-1453722211_thumb.jpg

 

Si am luat asta:

 

post-70685-0-78753700-1453722211_thumb.png

 

Ma spanzura nevasta-mea cand o vedea ca in loc de rochie de mireasa va trebui sa poarte o casca... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,amu' ai 2 coji intregi,ca ai si Shoei-ul celalalt.Sau ai vandut-o?
Sa te dai cu ea fara baiuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Qwest-ul e al meu. Si mai am un Uvex Helix mai vechi. C3Pro-ul e pt ea, ca avea un X-lite 701 da i l-am vandut. Si apoi o sa-mi trebuiasca mie un Neotec. Da nu e urgent ala :))

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...