Sari la conținut

Brasov


HopaMitica
 Share

Postări Recomandate

ultima.. pt siguranta verifica la topicul de intalniri. Datele oficiale vor aparea numai dupa intrunirea de la cluj!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Initial intalnirea a fost programata in 4-6 iunie, insa coincidea cu alegerile prezidential/locale, asa ca a trebuit sa o amanam cu 1 saptamana.

Deci, intalnirea de la Brasov va fi pe 11-13 iunie in aceeasi locatie.

Urmariti www.bullbikers.ro pentru detalii

 

ADI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Cat va costa intrarea? Am vazut pe site ceva informatii despre cazare, de gen rezervare. sunt si locuri de cort? Mersi!

da, sunt si locuri de cort, se tine in acelasi loc ca si anul trecut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea de la Brasov este pe 11-13 iunie la camping Darste, iesirea din Brasov spre Bucuresti, pe partea stanga, langa reprezentanta BMW. Se vede din DN1, nu aveti cum sa ratati.

Cazare mai este numai la casute cu 400.000 lei/2 pers/2 nopti. Pentru rezervari: Carmina 0722575757. La cort este gratis.

Sambata, se organizeaza pentru enduristii amatori o plimbare prin padure pana la Paraul Rece, unde are loc o etapa de Enduro. Asta daca se anunta amatori.

Concerte: Iris, Antract, Mercedes-benz, AIA, etc....

Parada ceva mai lunga decat anul trecut, trebuie sa trecem pe la un sponsor. Inainte de parada o sa primiti un tricou, pe care VA ROG sa-l purtati pe toata perioada paradei.

Cam asta e. Cu preturile o sa revin. Vrem sa fie cat mai mici, dar nu depinde in totalitate de noi.

 

ADI

Bull-Bikers Brasov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io si bocioaca aparem de miercuri...asta daca nu ma duc eu de marti :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai mult de 2 /cap de motociclist. Tot ce depaseste se vor orienta catre organizatori.

Anul trecut, datorita unei domnisoare focoase, un cavaler infierbantat a distrus o casuta.

Aviz amatorilor - era sa-si piarda motocicleta.

 

Pentru cei cu puteri supra-para: rugati-va sa se faca frumos.

 

ADI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu ceva intrebari/sugestii legate de alimentarea participantilor cu pileala si crapelnita...anul trecut, desi intalnirea a fost super, la capitolul asta nu m-am simtit prea confortabil....de mancat numai mici sau la restaurantul de la intrarea in camping, unde asteptai o ora pentru o ciorba rece.In camping la 11-12 noaptea s-a terminat berea, lucru ingrozitor care nu ar tebui sa se mai repete :( :ph34r:

 

Daca ati fost la Ploiesti la intalnire, ati vazut ca se poate :( si acuma imi curg balele dupa sarmalele alea, ca sa nu mai zic de frigaruile de berbecut si carnatii brasoveni la gratar :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca se anunta vreme super naspa rog organizatorii sa se doteze si cu ceai fierbinte (eventual cu rom ).....pt gagici na. :( ..... ca pt masculi ajunge berea ca nu-mi fac probleme ca vor ingheta :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut nu s-a terminat berea, iar servirea a fost non-stop.

Recunosc ca nu am stat bine la capitolul cafea/sucuri, pentru ca de asta s-a ocupat proprietarul camping-ului, care avea un singur vanzator care si-a bagat picioarele.......

Cu mancarea ...... totusi nu suntem la festival culinar, nu? La ce va trebuie mancare? Sa va umflati burtile? Folositi berea! Face bine la rinichi. :ph34r:

Pentru Tinku.... la mine gasesti tot ce vrei :()

Bocioaca sa vii cu vinul de acasa, da? Inca nu ai udat motorul.......la BV

Am mai tras niste sfori si se pare ca vom avea vreme calda.

Va asteptam pe toti, sper sa va simtiti bine!

 

ADI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...