Sari la conținut

Bucuresti, 5.05.2015, REGIE P9


yonustelystu1992
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

yamaha thundercat....fata e la spital nu are mare lucru...am inteles ca a venit motorul peste un baiat care era pe trecere si ala este mai avariat..pe la picior ceva...sofer beat a fugit de aici

» Post actualizat in 05 May 2015 20:43

povestea suna cam asa sa inteleaga toata lumea...sau luat vreo 3 la intrecere cu masinile, aproape de trecere motociclistu mergea incet ca erau pietoni si cocalarul cu bmw cand a vazut nu a mai putut frana si i-a lovit in plin....am inteles ca ar fi vrut sa fuga si si-a luat si o mama de bataie plus masina facuta praf,vreo 100m de frana si nu exagerez....ORICUM SOFERUL A FUGIT DE LA ACCIDENT SI ISI ASUMA UN ALT DROGAT RESPONSABILITATEA...AMBII ERAU PRAF

» Post actualizat in 05 May 2015 21:08

bmw facut praf in fata...motocicleta aproape nimic...baiatul si fata de pe motor dureri de spate si cam atat

» Post actualizat in 05 May 2015 21:10

yamaha thundercat....fata e la spital nu are mare lucru...am inteles ca a venit motorul peste un baiat care era pe trecere si ala este mai avariat..pe la picior ceva...sofer beat a fugit de aici

» Post actualizat in 05 May 2015 20:43

povestea suna cam asa sa inteleaga toata lumea...sau luat vreo 3 la intrecere cu masinile, aproape de trecere motociclistu mergea incet ca erau pietoni si cocalarul cu bmw cand a vazut nu a mai putut frana si i-a lovit in plin....am inteles ca ar fi vrut sa fuga si si-a luat si o mama de bataie plus masina facuta praf,vreo 100m de frana si nu exagerez....ORICUM SOFERUL A FUGIT DE LA ACCIDENT SI ISI ASUMA UN ALT DROGAT RESPONSABILITATEA...AMBII ERAU PRAF

» Post actualizat in 05 May 2015 21:08

» Post actualizat in 05 May 2015 21:13

la accident au contribuit foarte mult oamenii care erau in zona si iau dat bataie soferului, deasta arata in halul ala masina.....zici ca a fost rasturnata:)))

post-73477-0-28331500-1430860014_thumb.jpg

post-73477-0-82129600-1430860027_thumb.jpg

post-73477-0-01672100-1430860069_thumb.jpg

post-73477-0-37501500-1430860086_thumb.jpg

post-73477-0-52683300-1430860175_thumb.jpg

post-73477-0-64179900-1430860186_thumb.jpg

post-73477-0-49274100-1430860205_thumb.jpg

post-73477-0-51255600-1430860215_thumb.jpg

post-73477-0-56782300-1430860222_thumb.jpg

post-73477-0-33741400-1430860243_thumb.jpg

Editat de yonustelystu1992
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.

 

S-a discutat degeaba jdemii de pagini despre accidentul din Covasna.

 

Turma de acolo era formata din tzigani analfabeti. Dar aici? Studenti, viitorul luminos al tarii... acelasi comportament de turma, aceeasi ingustime in gandire

 

Aplaudati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stai tu capra cand vine coca si face accident pentru ca facea curse ilegale pe strada :(

 

La Covasna e cu totul si cu totul alta poveste, daca nu ai fost in stare sa pricepi mai incearca sa citesti o data alea jdemii de pagini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alalta ieri seara (in jur de ora 20:00) am avut drum pe strada care trece pe langa regie si Dambovita (nu stiu numele).. e jale mare acolo.. unu cu un seria 3 ii dadea numa forja de scartia si roata de rezerva, printre masini si oameni.
Restul cu masinile se comportau iarasi destul de animalic.. taxiurile mergeau regulamentar :)

Cam de ocolit zona aia ca observ ca este populata numa de zmeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unu cu un seria 3 ii dadea numa forja de scartia si roata de rezerva, printre masini si oameni.

Zilele trecute trec si eu pe la service-ul unui prieten sa fac programare pt. masina maicamii la un consult. Tot acolo, se baga cu mine in vorba un mini-coca, cat o flegma mai sanatoasa. Sub 18 ani. Venise cu amicul lui, un coca mai in varsta, ochi injectacti, grasun, alb la fata cu vreo 2 floci pe mufa, cu un e36 din asta. Si se laudau ei cum faceau ei 'gogosele' cu galeata aia de rugina si cum s-a rupt cardanul si au ramas in mijlocul strazii... Sa vezi cu ce pasiune vorbeau si cum se citea fericirea in ochii lor... Astia sunt oameni simpli si e bine sa te feresti de ei. Mai nasol cand te gasesc ei, fara sa ii cauti => exact chestia din primul post :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci cocalarul a fost batut sau a scapat?amenda+bataie +eventual bmw in dambovita

batut si dracu stie ce s-a mai intamplat dupa ca am vazut ca dadea altu declaratii ca ar fi fost la volan...

» Post actualizat in 06 May 2015 06:02

Mda.

 

S-a discutat degeaba jdemii de pagini despre accidentul din Covasna.

 

Turma de acolo era formata din tzigani analfabeti. Dar aici? Studenti, viitorul luminos al tarii... acelasi comportament de turma, aceeasi ingustime in gandire

 

Aplaudati

a vrut sa plece si era sa mai loveasca cativa...tu cum procedai??
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

batut si dracu stie ce s-a mai intamplat dupa ca am vazut ca dadea altu declaratii ca ar fi fost la volan...

» Post actualizat in 06 May 2015 06:02

a vrut sa plece si era sa mai loveasca cativa...tu cum procedai??

Ii facea loc sa treaca presupun...

» Post actualizat in 06 May 2015 06:19

Ii facea loc sa treaca presupun...

+ca poate se scuza ca a aparut in calea lui...

Unii numai de bataie stiu,si cu aia se obisnuiesc poate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar i-au dat-o bine?

 

ce de rahat, sa-ti vezi de treaba ta si sa te ia pe sus cocalaru cu cazanul lui bmw. rupt in bataie merita si tinut cu capu in jos sub apa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar facem pe mironositele? Daca nu intervine nimeni o bagam pe aia cu ,,Asa e Romania domle. Te taie in plina strada si nu se baga nimeni'' Cand se implica trecatorii...hop, nu violenta este raspunsul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un E36 cu placute de Romania, mai rar :P

Sunt multe asa,dar nici unul nu e pe numele proprietarului...

Cunost fenomelul pentru ca si eu am experimentat asa ceva cu asemenea masini.

Eu macar ma duceam seara in parcare la auchan,metro,carrefour si imi faceam de cap.In trafic mergeam ca melcul si nu acceptam provocarile :stuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Undeva e de inteles - legea si taxele nu tocmai incurajeaza sa treci actele pe numele propriu.

Daca nu as fi luat masina (benve, numere Romanesti) inainte sa fie taxa de mediu, nu stiu cum as fi facut. Ca apoi la modelul meu taxa era spre 20.000 de euro. In varianta actuala ar fi cam 1200 de Euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...