Sari la conținut

O zi pe Curbe


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

raspuns: nu vreau sa fiu pe aceeiasi 10 km/2 cu userul Beware ! . am mers foarte bine si merg foarte bine dar prefer sa fiu singur decat cu ea in gasca. nu dupa ce m-a jignit mai ales dupa cat am ajutat-o...

si ca fapt divers am ajuns la ora 16 acasa, cu tot cu pauze de cafea pe siriu...n-am plecat pe cheia sa fiu primul, am plecat sa fiu singur, mers in ritmul meu. n-am nimic de dovedit nimanui, la fel de bine puteam sa plec ultimul...iat tu Mentalistule esti un tip foarte ok, te stiu de mai multa vreme, nici vorba sa critic ceva legat de tine, ba dimpotriva ai organizat foarte fain iesirea si de asemenea mergi si tu foarte bine. respect!

Editat de greierasul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai omule, pe mine ca si cititor m-ai "terminat" cu insistenta aceasta, e o femeie .... da-o dumnezeului de treaba, datasaza-te de ea. Pina la urma conteaza sa te simti bine ......

 

PS. Vino in grupul nostru, invata-ne pe noi .... o sa raminem recunoscatori - e ok?

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa sti ca nu fac misto ..... si eu m-am bagat intr-un grup care nu "raspundea" asteptarilor mele, am iesit din el si-mi este mult mai bine. Cer scuze de OF! Frumoasa calatoria, daca aveam timp ma bagam si eu printre codasii cu mobra mica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa sti ca nu fac misto ..... si eu m-am bagat intr-un grup care nu "raspundea" asteptarilor mele, am iesit din el si-mi este mult mai bine. Cer scuze de OF! Frumoasa calatoria, daca aveam timp ma bagam si eu printre codasii cu mobra mica.

pastreaza benzina pentru o tura de curbe in bulgaria pe unde am fost data trecuta inda fara sa mai intram la pestera...... eu zic a merita drumul ala de 10 ori mai mult decat cheia si siriu!!!

wkendul viitor.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o plimbare frumoasa, atmosfera placuta, m-am simtit bine.

@beware: merci pentru poze. Asteptam si filmarile daca se poate.

@greierasul: cred ca a inteles toata lumea aproporile tale. Cum zice contabilul, treci peste, schimba grupul, alternative sunt. Lasa fata in pace, e clar ca NU inseamna NU.

Cu cine m-am ratacit prin zarnesti(gsx-r)? Si cu cine am venit pe dn(fazer).

Oamenii au fost suuper de gasca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o plimbare frumoasa, atmosfera placuta, m-am simtit bine.

@beware: merci pentru poze. Asteptam si filmarile daca se poate.

@greierasul: cred ca a inteles toata lumea aproporile tale. Cum zice contabilul, treci peste, schimba grupul, alternative sunt. Lasa fata in pace, e clar ca NU inseamna NU.

Cu cine m-am ratacit prin zarnesti(gsx-r)? Si cu cine am venit pe dn(fazer).

Oamenii au fost suuper de gasca :)

 

 

Subscriu.

Poze cu masinile in flacari aveti careva??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai de poze , filmat n-am stat atunci. Am stat de alergat dupa extinctor de la hotel :D si alt coleg l-a stins.


» Post actualizat in 20 Sep 2015 10:43

Gabi, cu noi te-ai intalnit , dar noi am luat-o mai moale spre Buc cu colegul care a cazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai de poze , filmat n-am stat atunci. Am stat de alergat dupa extinctor de la hotel :D si alt coleg l-a stins.

 

Wow !! Pe bune?? Nu am stiut ca ati fost implicati in stingerea incendiului. Am inteles ca ati fost prinsi in trafic din cauza unui accident auto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha-ha, amuzant. Nu inseamna nu :)))))

» Post actualizat in 20 Sep 2015 11:14

Nu numai CA o las in pace dar ma feresc de ea CA de dracu' ...sper sa plece odata in america, CA au prins o batranetile pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha-ha, amuzant. Nu inseamna nu :)))))» Post actualizat in 20 Sep 2015 11:14Nu numai CA o las in pace dar ma feresc de ea CA de dracu' ...sper sa plece odata in america, CA au prins o batranetile pe aici

Da ce dreaq ti-a facut bre fata?!

Daca-i chinchi, da un PM. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja am spus . in fine, am inceput sa primesc telefoane de amenintare. mi-e sila asa ca n-am sa mai postez nimic. cum ziceau si colegii, las-o incolo...gata!


» Post actualizat in 20 Sep 2015 12:35
Rog frumos un admin sa stearga toate postarile mele. Te cunosc, sunt deja penibil. Multumrsc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cumva m-a prins cineva și pe mine pe cameră? Nu am nicio înregistrare cu mine. :) Nu am fost în grupul din față care vă duceati destul de tare, iar pentru mine este efectiv prima data când am văzut traseul ăsta, dar totuși m-ați prins pe vreo înregistrare...

Am fost pe GSR cu număr de TL.

 

Mulțumesc!

 

Ps- nu căutați aplecări spectaculoase pentru ca nu am :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sunt așa mici pozele astea de mai sus?

Le poti vedea in grupajul foto de la inceputul paginii.

» Post actualizat in 20 Sep 2015 18:49

Mai omule, pe mine ca si cititor m-ai "terminat" cu insistenta aceasta, e o femeie .... da-o dumnezeului de treaba, datasaza-te de ea. Pina la urma conteaza sa te simti bine ......

Ehei...usor de zis..greu de facut...Tocmai asta-i "buba", ca... e o femeie...

Parca nu stim cu totii ca in viata, o femeie...e totul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bro nu te baga daca nu stii.lasa omul sa faca ce simte si crede de cuvinta ca trebuie sa faca! Eu zic sa nu ne bagam daca nu stim despre ce e vb .fiecare e liber sa faca ce simte poate el stie sau a facut mai multe lucruri decat stim noi. ;) va salut cu respect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...