Sari la conținut

Intilnire Harley Davidson 2007


RIDE TO LIVE
 Share

Postări Recomandate

Cine doreste sa mearga la intilnirea din Villach (Faaker See) 06-09. Septembrie, sa-mi scrie E-mail sz_andrei1968@yahoo.de Ne vom intelege unde si cind si eu va voi astepta, sa gasim repede adresa. Cum am mai scris eu sunt aici in Austria. Cu dormitul va fii mai greu, daca aveti cort e cu atit mai bine. Hotelurile sun c-am toate ocupate perioada aia. Prin septembrie la Villach sunt aproximativ 5-8 grade C, noaptea. Ziua peste 20 grade C. Salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste sa mearga la intilnirea din Villach (Faaker See) 06-09. Septembrie, sa-mi scrie E-mail sz_andrei1968@yahoo.de Ne vom intelege unde si cind si eu va voi astepta, sa gasim repede adresa. Cum am mai scris eu sunt aici in Austria. Cu dormitul va fii mai greu, daca aveti cort e cu atit mai bine. Hotelurile sun c-am toate ocupate perioada aia. Prin septembrie la Villach sunt aproximativ 5-8 grade C, noaptea. Ziua peste 20 grade C. Salutari

e bine de stiut......multumim de informatii! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5-8 grade ... :blink: ...cam naspa...tre sa fim pregatiti...

pai atunci o sa vb in perioada respectiva...oricum si la cort e bine...dak suntem pregatiti... :rose:

sper sa fim mai multi din romania...

 

As merge si eu, ca pana atunci o sa vina o scula noua ( vtx 1300)

 

cortul e ok.

 

Mircea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Muuuulti Km pana colo dar oricum eu astept poze.

 

Si bine ai venit pe forum Kawasaki.

Ne mai vorbim pe mail pentru detalii de folosire a forumului :rose:

 

Oricum invitatia ta suna foarte tentant poate in felul asta vad si romanii cum arata un adevarat eveniment moto. Nu doar o petrecere campeneasca. Nu zic au si intrunirile de la noi farmecul lor dar parca prea sunt toate la fel. Am mai discutat noi despre asta.

Eu imi doresc tare mult sa vad cum este pe afara. Care este atmosfera si cum se distreaza motociclistii.

Stii cumva ce firme vor veni sa expuna pe acolo sau cum se va desfasura evenimentul? Concerte, trupe si alte alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare,

Sa mai scriu niste detalii, nu se plateste intrare, este lacul Faak, roata, roata e o sosea, care se face pe un singur sens. Pentru evitarea unor coloziuni. Si asa se deplaseaza cu o viteza mica, 30-80 km/h. Dar mai mult stai in coloana. Ambreajul va fii solicitat. Simbata penultima zi e o defilare planuita. Se poate participa fara vreo inscriere etc. Sa va dati seama c-am cum arata cind sint 30-50 mii motociclete la o lalta. Anul trecut au fost 70.000 motociclisti cum scrisu ziarele. Pt. locul de cort nu se cere bani dupa cum stiu . Dar ma mai interesez. Vezi pe internet ,,, Hotel Villach, sau Pension Villach sau Faaker See ,,,, Sa rezervi loc de pe acum, fiindca va fii aniversarea de 10 ani anul acesta. Mincarea nu e exagerat de scumpa, depinde ce doresti. De altfel sint magazine alimentare destule in apropiere 10-15 Km maximum sau chiar pe loc.

Daca mai vreti detalii adresa mea sz_andrei1968@yahoo.de

Pe curind !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i asa de deperte de la Judenburg. Vezi pe net Judenburg, hotel sau turismus si vei gasi precis oferte. De obicei este si pretul dat. Daca te vei uita pe harta, linia Wiena, Graz, Villach, vei vedea intre Graz si Villach pe la mijloc ceva mai sus catre munti e Judenburg.

Localitatea Faaker See nu are nimic cu engleza in comun. Lacul e aproape de tot de Villach. Mai mult inseamna pe romaneste tradus TORTZA! Daca stii cumva pe ungureste se numeste(Fakia)( Batul ala cu foc in virf)

Salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Salutari

 

 

Cand se pleaca..Este ceva concret...??si eu m-as baga..

 

Asfalt uscat numai

 

Nu cumva are un an si jumatate topicul asta?? :scratch: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...