Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma sergiule, as iesi cu tine la plimbare, dar sincer, liniute pe drum drept si marsaluire prin oras.... nu ma caracterizeaza. oricum, la bere ies oricand cu tine, dar reising honda vs kawasaki.... pointless. mar te fac. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sergiule, ca sa n-o lungim..... singura ta sansa e daca vii cu un boeing... si nu pe sol, ci in aer, desi daca ne-am intalni pe aeroport, as faca schimb, si te-as freza cu boeingul la sol....... :bounce: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sergiule, ca sa n-o lungim..... singura ta sansa e daca vii cu un boeing... si nu pe sol, ci in aer, desi daca ne-am intalni pe aeroport, as faca schimb, si te-as freza cu boeingul la sol....... :rock: :D

 

:bounce:

provocareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma cum dracu sa iti iei zx10?

o sa ai probleme de fiabilitate cu ea...

ramai la honda parerea mea..

io stiu mai bine

numa baiuri am avut cu kawasaki-ul asta

honda e honda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa urmeze asta ? :bounce:

:rock:

nici vorba. sergiu e un impatimit, plus ca imparte aceasi pasiune ca si mine. baiat bun dar sa nu vorbiti urat de zxr750...

si sergiule, fa niste poze cu motorul ala, sa o vedem si noi si sa nu incepi cu e veche si nu mai place nimanui. ia zi, poza asta cum ti se pare? http://www.bikepics.com/pictures/775033/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cine nu stie, serpisorii sunt evacuarile sport de la motoare, valabil si la masini si la motoare. se mai numesc si saxofoane. serpisorii fac parte din evacuare, si mai exact partea dintre chiulasa, si locul unde se intalnesc ei. adica prima bucata a evacuarii, ele sunt din alte materiale decat cei stock, au un volum de aer marit, si forma lor este altfel. sper ca nu am zis prostii :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea bazaie...

azi la circuit unu cu un 954 2002 zicea ca ar fi cam dus...

Zilele astea trec pe la mecanicu de incredere sa asculte putin.

 

Io eram. Zornaie tare de tot. Am ascultat vreo 20 de 954 pina acu. A ta e campioana la zornait. Ma rog, 13k km, poate 63k. Luata de la Alfa, matrasita la kilometraj.

 

Serpisori-galerii.

 

Pt Dopeman: Venim Simbata. Unii poate or sa soseasca de vineri dupamasa. Asta seara tocmai incarcam Sprinteru cu motorete si Alex era excitat rau dupa tura de pe Amckart. Eram si putin suparati deoarece cazuse un coleg si-si rupsese clavicula. Asa ca nu mai pup eu R6-le de 137cai ,fost a lui Pascota.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate sansele sa ne vedem acolo. incerc sa conving un prieten sa vina cu mine, sa nu ma plictisesc........ alex, imi pare rau de motor, de obicei bogdan nu greseste, la 954 se si pricepe. unu cu un 954 :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vi frica sa le busiti?

io de aia nu m-as duce cu a mea

mi-e frica sa nu o lovesc

stiu ca se repara dar mi mila sa ii fac ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateodata ma uit si eu ce frumoasa e dar parca mai multe emotii imi provoaca daca si merg cu ea... as vrea sa invat sa merg cat mai bine, sa simt motorul din ce in ce mai bine. motociclismul e aproape o arta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...