Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

problema e ca frica aia nu te lasa sa te bucuri suficient de motor ..

e doar un fier ..provocator de placere PUNCT

Sergiu'le .sa nu te gandesti la vibratoare acum :bounce:

asa tre privit ...

 

se strica ..se repara ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok ..propun sa fie banat de pe acest thread :bounce:

e doar un fier trist ptr ca nu ii dai destul GAAAAAAAAAZ

just kidding

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nicule.... baietii astia vorbesc de avioane, hai si noi sa vorbim de ale noastre :D

 

Pai clar ca se vorbeste de avioane, de aceea avem topic dedicat. Nu stiu ce cauta Sergiu aici, topicul cu betoniere e in alta parte. :rock:

Ca veni vorba, duminica ma duc la liniute pe aeroport in Baia Mare. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

954 meu isi da duhul curand.

A inceput sa aiba o bataie groaznica dupa 4000 de ture.

Noroc cu garantia,luni merg cu ea sa vada care este problema.

Cred ca fac direct un buy back le las mobra dau tot ce am pus jos si comand alt fireblade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shit, cred ca esti primul despre care aud ca motorul ii cedeaza. (954). motorul arata super ok, l-am vazut si eu inainte sa-l cumperi. sper sa nu ai probleme cu asa zisa garantie, sa nu primesti vreo poveste ca "asta nu e acoperita" samd. succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca fac direct un buy back le las mobra dau tot ce am pus jos si comand alt fireblade.

 

Alexutzzz, vii la mine cu mobra (nu dai nimic jos de pe ea), mi-o lasi, mai pui diferenta si-ti dau Blade-u` meu. :D Jokin`. :bounce:

Imi pare rau sa aud ce ti s-a intamplat. Vorba lu` dopeman, sa speram ca n-ai probleme cu garantia.

Bafta! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dimineata a plouat si n-am mai plecat spre bacau sa ma dau pe selena. astept impresii bogdane, ahh si poze

 

 

bogdan e the best... dimineata a plouat. e de mare fel aici in bacau. e nasol ca s-a tasat asfaltul putin si s-au fosrmat balti dupa ploaie. dar s-au uscat. frig si voie buna. multe motoare. honda rulz. bogdan a scos cel mai bun timp. 1.06 ceilalti un 1.10 cam asa. maxim. restu 1.13 ceva de genul asta. conteaza si pilotul, avnd in vedere ca e si un zx10r, care nu are ce face in fata lui bogdan. am sa revin maine cu poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, am deosebita placere sa va anunt ca astazi, Blade-ul meu, condus de fratele mai mic, la liniutele de pe aeroportul din Baia-Mare, a venit pe locul II. :banana: Adversari: K3, R1, 1000 RR, etc. Nu spun modelul castigator, ca nu-i mai ajungem la nas lui Sergiu. :cheers:

Asadar, concurenta Blade-ului a stat 15-16 ani DEGEABA! :blbl:

Revin cu poze, indata ce se descarca.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, am deosebita placere sa va anunt ca astazi, Blade-ul meu, condus de fratele mai mic, la liniutele de pe aeroportul din Baia-Mare, a venit pe locul II. :banana: Adversari: K3, R1, 1000 RR, etc. Nu spun modelul castigator, ca nu-i mai ajungem la nas lui Sergiu. :cheers:

Asadar, concurenta Blade-ului a stat 15-16 ani DEGEABA! :blbl:

Revin cu poze, indata ce se descarca.

 

 

adversarii aia a tai erau tersasisti si fitzobikeri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu o fi ultima noutate motocicleta asta ..dar declarau in 92 ca cei 400m sunt parcursi in 10 secunde deci rau nu merge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, am deosebita placere sa va anunt ca astazi, Blade-ul meu, condus de fratele mai mic, la liniutele de pe aeroportul din Baia-Mare, a venit pe locul II. :banana: Adversari: K3, R1, 1000 RR, etc. Nu spun modelul castigator, ca nu-i mai ajungem la nas lui Sergiu. :cheers:

Asadar, concurenta Blade-ului a stat 15-16 ani DEGEABA! :blbl:

Revin cu poze, indata ce se descarca.

 

 

l-am vaz pe fratele mai mic la TeVe. bravo! dar de ce fratele mai mic si nu fratele mai mare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...