Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Scuza-ma dar nu stii ce anume ai de facut si este pacat de bani tai.

Documenteaza-te bine si cand esti sigur ca ai inteles apuca-te de treaba.

 

 

Nu schimb decat arborele si cuzinetii la biela care difera fiind mai subtiri alte modificari nu fac .... da stiu ca ar trebuii calibrat arborele cu pistoanele dar na e prea costisitor o sa il motez asa si sper sa mearga..

» Post actualizat in 19 May 2016 19:43

Nu schimb decat arborele si cuzinetii la biela care difera fiind mai subtiri alte modificari nu fac .... da stiu ca ar trebuii calibrat arborele cu pistoanele dar na e prea costisitor o sa il motez asa si sper sa mearga..

Daca gresesc corecteaza ma sau da mi un sfat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca cauta cumva careva piese pentru 929,sa ma contacteze

» Post actualizat in 26 May 2016 16:59

0748534972

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa am luat motorul...

» Post actualizat in 27 May 2016 12:04

Florynn, poza din profil nu se poate deocamdată. Motorul e la mecanic. Are o mica fisură la blocul motor ce trebuie sudata, pe partea stânga jos la capac alternator cred ca ii zice dacă nu greșesc. Cum iese motorul de la reparat dacă îmi dai un motiv ca am ce vizita pe unde stai tu, ne întâlnim și te uiți pe unde vrei cum este făcută codița :)

» Post actualizat in 27 May 2016 12:12

Asa e poza din profil? E ok?

» Post actualizat in 27 May 2016 12:26

.

post-73192-0-49833000-1464351974_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos ! Arata foarte bine. Este un tanc de motocicleta, da-i bujii, ulei, benzina si te tine 1 milion de km :)

ms... primavara asta a primit tot ce ii trebuie....pe viitlor o sa ma pregatesc de un kit de lant

Editat de andutzu_85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Alb,150 lei.

 

...motorul nu a cedat.e in "mintile" ei,si cadru,motor si carenele nu vand. Restu sunt doar piese pt mine....si de aia am scos la vanzare.

Nu mai am permis,si cat am dat pe motocicleta,cat am bagat in ea,mai bine vand pe piese....poate cand voi avea iar permis ma reapuc de nouar :D,voi cauta una mai tocita si ma reapuc de sportul asta.

Pana atunci ma dau pe taste aici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu beau deloc!nu drog,aparate...nimic

depasire pe linie continua cu masina inca in februarie.si cu dovada de circulatie de 15 zile,eu circuland 17-18...nu mai stiu exact :D,control trafic la nimereala si PAC,m-au bifat.dosar penal,restu Can can :))))

» Post actualizat in 22 Jun 2016 22:08

post-74410-0-42120400-1466633200_thumb.jpgpost-74410-0-76786500-1466633257_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

O intrebare, poate cineva a facut sau stie sigur. Vreau sa imi cumpar o cheie pt motoreta,a mea fiind cam indoita si rezerva nu am. Pot sa iau alt model decat cel clasic ? Ma intereseaza strict partea cu cipul, daca pot muta cipul din a mea in cealalta? Lacasul cipului este la fel sau difera? Atasez si o poza. Ms.

» Post actualizat in 19 Jul 2016 11:38

Deci eu o am pe cea de langa cea rosie, cea din dreapta si as vrea sa mi iau model ca cea rosie.

post-92790-0-75641400-1468928218_thumb.jpg

Editat de Sinister
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva nevoie am un stop cu leduri cu semnalizari incluse, fumuriu, nou nemontat, doar ce mi a venit din afara dar acum 2 zile am vandut cbr 929 le, ca si pret vreau 200 lei fix ca atat m a costat

» Post actualizat in 20 Jul 2016 10:08

.

post-66972-0-11522600-1469009320_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare, poate cineva a facut sau stie sigur. Vreau sa imi cumpar o cheie pt motoreta,a mea fiind cam indoita si rezerva nu am. Pot sa iau alt model decat cel clasic ? Ma intereseaza strict partea cu cipul, daca pot muta cipul din a mea in cealalta? Lacasul cipului este la fel sau difera? Atasez si o poza. Ms.

» Post actualizat in 19 Jul 2016 11:38

Deci eu o am pe cea de langa cea rosie, cea din dreapta si as vrea sa mi iau model ca cea rosie.

De fel sunt marimi universale avand posibilitatea sa mai decupezi tu inauntru dupa cipul de origine, dar poti avea si ghinion sa nu intre.Sigur ai detalii la carcasa pt ce modele e compatibila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...