Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca vrei sa treci pe aici te ajut cu mare placere, eu de venit in colo ma tine 2 lucrui , 1) benzina , sunt cam sarac pana miercuri si 2) maine o bag la vopsit sa nu se mai ia lumea de mine ca am Honda "VERDE KAWASAKI".

 

@mac ... o toba sport sh pt 929 gasesc la tine ? :disappointed:

 

trebuie o anume tubulara de 10? sau merge orice tubulara?

daca nu ma descurc o sa dau o fuga pana la tine,sa vedem si ce timp am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot veni la intrunire.... plec la sighisoara si la sovata :disappointed: poate am sa trag o fuga pe acolo sa va vad.... nu stiu. vad eu.

 

vand tricou polo fireblade.... honda.... marimea L mai pot face si altfel.

 

 

 

 

 

alt tricou.... asta e fara 900 rr.... la primu ala alb, e cauciucat(cum e serigrafiat) si la asta e plushat, matasos.

 

 

 

sun XL amandoua. pe ala alb scrie L dar e cam xl.

 

poti face si pe alte modele pe marimea L ???? dau eu niste logo`uri :blbl: imi poti spune un pret c`am cat ma ajunge pt un tricou ??

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie o anume tubulara de 10? sau merge orice tubulara?

daca nu ma descurc o sa dau o fuga pana la tine,sa vedem si ce timp am.

 

am setul original de la honda ... :-L

 

Aaaah, tu ai Fireblade???? Credeam ca e Kawa :blbl: :)

 

 

...

Cati km ai facut cu ea de cand o ai .... eu intr`o luna jumatate am facut 7000 ... chiar daca e verde kawa ...

Fireblade`ul e facut sa alerge nu ca sa il ti in loc de trofeu :D

 

 

PS. Sry daca am fost rau .. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am setul original de la honda ... :-L

 

 

Cati km ai facut cu ea de cand o ai .... eu intr`o luna jumatate am facut 7000 ... chiar daca e verde kawa ...

Fireblade`ul e facut sa alerge nu ca sa il ti in loc de trofeu :D

 

 

PS. Sry daca am fost rau .. :disappointed:

Mama, Dezule, ce te-ai basicat :blbl: :)

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am trezit cu ceva pete (nu stiu daca ulei sau benzina) pe toba. din pacate dupa spalare si inmuiere in prealabil carbonul a ramas tot patat. avetzi idee cu ce sa le scot? sau sa ma apuc sa patez toata toba uniform? ca tare urat se vede...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi`am spalat si eu azi mobra ca era prafuita saraca....si la un moment dat apar ceva copii si ma intreaba: NENEA cat baga asta maxim? ... am crezut ca fac pe mine de ras :disappointed: :blbl:

iete si o poza curata :)

post-28802-1217101639_thumb.jpg

post-28802-1217101652_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezule,am ajuns azi in buc dar in fuga rau,am venit cu niste prieteni pana la magazin la ktm pe viilor.da mi si mie un nr de tel de al tau sa te sun in caz ca nu ma descurc sau o adresa de mess dc ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti cei nelamuriti, si pe care ii intereseaza (vreo doi m-au intrebat daca mi-am luat DR :-L ) :

MI-AM LUAT UN HORNET!

1. Inca nu m-am pensionat (desi n-ar fi rau).

2. Care aveti ceva de comentat ne vedem la prima intrunire... :blbl: (urmeaza violenta, sange, dueluri in halbe, pahare, sticle si alte cele)

:disappointed: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti cei nelamuriti, si pe care ii intereseaza (vreo doi m-au intrebat daca mi-am luat DR :D ) :

MI-AM LUAT UN HORNET!

1. Inca nu m-am pensionat (desi n-ar fi rau).

2. Care aveti ceva de comentat ne vedem la prima intrunire... :blbl: (urmeaza violenta, sange, dueluri in halbe, pahare, sticle si alte cele)

:disappointed: :-L

 

 

bine frateeeeeeeeeeee. e bine ca ai ramas tot pe huonda. multa bafta cu hornetul, motoare foarte bune. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezule,am ajuns azi in buc dar in fuga rau,am venit cu niste prieteni pana la magazin la ktm pe viilor.da mi si mie un nr de tel de al tau sa te sun in caz ca nu ma descurc sau o adresa de mess dc ai.

 

ym: ddezu / 0747.079.997

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine.....vad ca va tragetzi pe fese la greu (adica tare)......nu mai vin nici eu la nici un Brasov si gata.

Sa nu va mai prind ca postati chesti de genu "cand facem si noi o intrunire moto fraierbleid".... ca vad ca de 4 luni ne tot socotim si cand este sa mergem ....... PAUZA ... toti aveti alte intruniri mai importante , nunti , botezuri , parastase , dezvirginari , bolnavi , plecari din tara , delegatii , fracturi si entorse de apendicite.......... :moto:

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine.....vad ca va tragetzi pe fese la greu (adica tare)......nu mai vin nici eu la nici un Brasov si gata.

Sa nu va mai prind ca postati chesti de genu "cand facem si noi o intrunire moto fraierbleid".... ca vad ca de 4 luni ne tot socotim si cand este sa mergem ....... PAUZA ... toti aveti alte intruniri mai importante , nunti , botezuri , parastase , dezvirginari , bolnavi , plecari din tara , delegatii , fracturi si entorse de apendicite.......... :moto:

 

Asfalt uscat.

 

hai la vama in weeknd :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec sambata dimineata spre intrunirea de la Brasov. Ma duc pe Cheia. La ora 12.00 am inteles ca este parada si intentionez sa particip la ea, asa ca voi pleca la ora 7.00. Mai vine cu mine un amic cu Transalp '08.

Mers sportiv dar civilizat, fara wheelie, forja aiurea, etc....

Cine se mai baga?

Bafta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grea decizie....hmmm...sa mor daca am mai vazut aurie pana acum.... nu da rau deloc cu schema ta de culori.

Cine ti-a vopsit cauciucurileeeeee??????

Vreau si eeeeeuuuuuuu!!!!!!!!

:moto:

 

 

le-a dat cu corector dinala de birou :ok:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare de baraj:cum arata mai fain toba? auriu sau negru? :ok: ...mie`mi place auriu mai mult dar nici negru nu ii urat :D

Daca ti-o scoti p-aia care boraste din semnatura, iti spunem :D

 

Acum serios, haideti la Brasov ca vb. lui Zeno, de cand ne chinuim......

 

Kata, ma primiti si pe mine cu voi? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...