Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Il uitasem pe Kata...doar a pus topic cu plecare spre Brasov :D

 

 

Trebuie sa facem ceva sa ne recunoastem....ca daca bantuim de nebuni si de turbati unii dupa altii prin camping n-am facut nimic :D

 

 

Da, mah, pe mine lasati-ma acasa!!!! :moto: eu v-am dat doar ideea...... :ok:

 

Chiar crezi ca te paste vreun pericol sa nu fii recunoscuta?!? :D

Incercam sa parcam Blade langa Blade? nu stiu configuratia locului..... :D

Editat de Kata San
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar crezi ca te paste vreun pericol sa nu fii recunoscuta?!? :ok:

Incercam sa parcam Blade langa Blade? nu stiu configuratia locului..... :moto:

 

Toata lumea sa fie cu ochii in patru dupa Pantera roz !!! :D

 

Cat se poate de simplu, cum ne recunoastem.

 

Cei care sunt proaspat barbieriti, sigur au venit cu blade. (asta este valabila si pt Pantera roz) muuhhahahahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, mah, pe mine lasati-ma acasa!!!! :ok: eu v-am dat doar ideea...... :D

 

Chiar crezi ca te paste vreun pericol sa nu fii recunoscuta?!? :D

Incercam sa parcam Blade langa Blade? nu stiu configuratia locului..... :D

Nimeni nu cred ca stie configuratia locului :D Ar fi bine la poarta, cand intram, sa lasam vorba unde ne-am proptit , sa spuna si celorlalti fireblade-isti. La urma urmei, asa frumusete de motoare stie oricine ce sunt si cum sa le recunoasca . Sau sa ne intalnim la vreo "carciuma" din camping la o ora anume....

 

Toata lumea sa fie cu ochii in patru dupa Pantera roz !!! :P

 

Cat se poate de simplu, cum ne recunoastem.

 

Cei care sunt proaspat barbieriti, sigur au venit cu blade. (asta este valabila si pt Pantera roz) muuhhahahahaha

Esti rautacios din cauza faptului ca esti gelos ca Blade-ul meu este mai frumos decat al tau :D :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni nu cred ca stie configuratia locului :ok: Ar fi bine la poarta, cand intram, sa lasam vorba unde ne-am proptit , sa spuna si celorlalti fireblade-isti. La urma urmei, asa frumusete de motoare stie oricine ce sunt si cum sa le recunoasca . Sau sa ne intalnim la vreo "carciuma" din camping la o ora anume....

 

 

Esti rautacios din cauza faptului ca esti gelos ca Blade-ul meu este mai frumos decat al tau :D :moto:

 

 

Tipic, numai la carciuma va este gandul ! RUSINICA

 

'am baut palinca, ne-am facut ranga, am cazut sub masa' :D

 

Gelos ? Never (pt ca stiu adevarul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipic, numai la carciuma va este gandul ! RUSINICA

 

'am baut palinca, ne-am facut ranga, am cazut sub masa' :D

 

Gelos ? Never (pt ca stiu adevarul)

Si unde mai e intalnirea de blade-isti aici?? :moto: Sau dupa ce cadem sub masa incepem sa vorbim despre blade-uri??? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care vin impreuna sa puna rr-urile intr-un anume loc. asa doar primul venit va avea motorul pus singur. intelegeti? :ok: restu sa caute motoare Honda pe care scrie fireblade si sa le puna acolo. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care vin impreuna sa puna rr-urile intr-un anume loc. asa doar primul venit va avea motorul pus singur. intelegeti? :D restu sa caute motoare Honda pe care scrie fireblade si sa le puna acolo. :ok:

Eu s-ar putea sa vin cu gagicile mele de vineri seara. Deci se pare ca eu voi fi aia care va avea motorul pus singur :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta voi veni si eu!

Din pacate cred ca voi bate 400 km singurel ca nu se mai arunca nimeni de aici din capatul tarii, cel putin de la Suceava!

Vineri dupa masa voi fi pe pozitii, nu am mai fost niciodata la intrunire la Brasov dar sper sa ne gasim!

Drumuri bune sa aveti fiecare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta voi veni si eu!

Din pacate cred ca voi bate 400 km singurel ca nu se mai arunca nimeni de aici din capatul tarii, cel putin de la Suceava!

Vineri dupa masa voi fi pe pozitii, nu am mai fost niciodata la intrunire la Brasov dar sper sa ne gasim!

Drumuri bune sa aveti fiecare!

Hihi. Ne vedem cu siguranta. Drum bun si tie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Toata lumea sa fie cu ochii in patru dupa Pantera roz !!! :D

 

Cat se poate de simplu, cum ne recunoastem.

 

Cei care sunt proaspat barbieriti, sigur au venit cu blade. (asta este valabila si pt Pantera roz) muuhhahahahaha

:ok:

 

Cati km ai facut cu ea de cand o ai .... eu intr`o luna jumatate am facut 7000 ... chiar daca e verde kawa ...

Fireblade`ul e facut sa alerge nu ca sa il ti in loc de trofeu :D

 

PS. Sry daca am fost rau .. :moto:

 

dezule nu fi "arogant" cu fetele!

 

Ele nu pot sa puna pe perete cate o masca(trofeu) de la fiecare motoreta terminata in cateva luni, ele sunt mai delicate, mai grijulii cu bestiile, nu le rup spinarea sau picioarele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hihi. Ne vedem cu siguranta. Drum bun si tie !

 

Merci!

Si al tau sa fie si fara evenimente neplacute!

Ne vedem! :moto:

 

Ps : vezi ca am nr de Bucuesti pe mobra sa nu te duca in eroare! :ok:

Editat de Coxaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...... :D pana la urma vin cu un Transalp...... :ok: prietenii stiu deja de ce..... macar e tot Honda. Sorry guys........ :moto:

Mda.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezule nu fi "arogant" cu fetele!

 

Ele nu pot sa puna pe perete cate o masca(trofeu) de la fiecare motoreta terminata in cateva luni, ele sunt mai delicate, mai grijulii cu bestiile, nu le rup spinarea sau picioarele!

 

:D

 

Hai ma ca nu sunt arogant ... :moto: . Vad ca ii ti apararea lui neavastata sa nu sara sacalii pe ea :ok:

Hai cu XX`ul sa te vad in trafic , vreau sa fac o tura cu tine ca am invatat sa stau si eu drept pe 2 roti :D , inca sunt la inceput dar mai e putin pana la 100.000 km :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vanzare un cablu NOU de ambreaj + camasa ptr. un RR an 92-94 .Pret 40 RON (la jumatate de pret).Il trimit si prin posta oriunde.

Editat de Zeno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Hai ma ca nu sunt arogant ... :D . Vad ca ii ti apararea lui neavastata sa nu sara sacalii pe ea ;)

 

ierea o ghilimea p-acolo mah. nu e firesc sa-i tin partea, ce mama draq, e nevasta-mea doar!

 

 

Hai cu XX`ul sa te vad in trafic , vreau sa fac o tura cu tine ca am invatat sa stau si eu drept pe 2 roti :) , inca sunt la inceput dar mai e putin pana la 100.000 km :)

 

stai sa vezi acum lucrarea draq ca tre sa modific carenele sa intre miniturbina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uizule, ce cauti mama pe topicul nostru? Fulgile n-au ce cauta la caprite frumoase si sprintene :D . Hai fuguta pe topicul vostru ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Uizule, ce cauti mama pe topicul nostru? Fulgile n-au ce cauta la caprite frumoase si sprintene ;) . Hai fuguta pe topicul vostru :)

 

bineee fieee, ma duc dincolo, da sunt cu ochii pe voi da? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
nevasta-ta are motocicleta mai puternica ca a ta...... :D

 

sunt un domn!

Editat de Wizzie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...