Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

intrebare de baraj:cum arata mai fain toba? auriu sau negru? :moto: ...mie`mi place auriu mai mult dar nici negru nu ii urat :ok:

 

Buuueeeeiii, ai in fata Dunlop, si in spate Brigestone !!! Hotarastate :D

 

Negru este ok !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai dezu.... nu vrei stikere sa pui pe motoreta? ca e cam chiala asa.

 

2 ani ca dtp si tovarasi cu printer si cuterploter ... am sa pun, sa ma gandesc la ce vectorizez pt ca nu vreau numai logoul cu honda.

Chiar .. daca are cineva nevoie de logo PM me , ii dau vectorul sa il ploteze. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu am magnet pe guma spate:)))

acum cateva zile iau cui in guma spate,merg pun dop.Duminica gasesc alt cui de acelasi tip in acelasi cauciuc,merg azi la autozone scoate cuiu si am avut noroc era scurt.Pun petic unde era dopul si dupa 4 ore iau un holtzsurub in guma spate iar,am zis ca turbez.Am fost am pus dop maine merg sa pun si acolo petic,la primu cui care il mai iau schimb guma ca asta e cu magnet:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kata, ma primiti si pe mine cu voi? :moto:

 

Cum adica daca te primim ?!? :D

 

Asadar, pana acum suntem 3 Fireblade, 1 Transalp, probabil si un Gixer.

haideti, lenesilor! :D

 

 

Deci eu am magnet pe guma spate:)))

acum cateva zile iau cui in guma spate,merg pun dop.Duminica gasesc alt cui de acelasi tip in acelasi cauciuc,merg azi la autozone scoate cuiu si am avut noroc era scurt.Pun petic unde era dopul si dupa 4 ore iau un holtzsurub in guma spate iar,am zis ca turbez.Am fost am pus dop maine merg sa pun si acolo petic,la primu cui care il mai iau schimb guma ca asta e cu magnet:))

 

Man, pe unde doamne iarta-ma mergi tu cu motoreta aia ?!?!?!? :ok: Esti cel mai ghinionist ever..... sorry pt tine!

Schimba guma acum, nu la urmatorul cui!!! Da-i un burnout blana si spune-i pa, pa! Deja ai cam multe petice, snururi, dopuri, etc..... la viteza mare nu se stie cat rezista....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica daca te primim ?!? :D

 

Asadar, pana acum suntem 3 Fireblade, 1 Transalp, probabil si un Gixer.

haideti, lenesilor! :D

Vad ca incepem sa ne strangem inca din Bucuresti. Hihihih.

 

alexutzzz, acum ai permis, poti sa mergi si pe strada......

:D :moto: :ok: :D :D :D

 

Intrebam si eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alexutzzz, acum ai permis, poti sa mergi si pe strada......

 

 

Muhhhhahahahahaha

 

 

Ati auzit zicala ??

 

'Nu faceti accidente de drumurile publice,....... circulati pe trotuar' :moto:

 

 

 

buei borosz, tu? sau mai ai probleme cu piciorul?

 

 

Buei, piciorul este ok !!

 

Am probleme cu capul, dar asta este permanent si incurabil !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai incap muschii pe tine? :ok: :D :D

 

Cum ramane cu tricourile ? Aduci mai multe la brasov ? Cam la ce pret sunt daca nu sunt indiscret ?

 

Cum ramane cu tricourile ? Aduci mai multe la brasov ? Cam la ce pret sunt daca nu sunt indiscret ?

 

Mai vb pana atunci, ca inca nu stiu cum fac. In principiu ma duc sambata inainte de masa, sau pe la pranz !!!

 

Nu stiu daca stau la noapte, pt ca am treaba si pe acasa noaptea :moto:

Editat de borosz1978
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu am magnet pe guma spate:)))

acum cateva zile iau cui in guma spate,merg pun dop.Duminica gasesc alt cui de acelasi tip in acelasi cauciuc,merg azi la autozone scoate cuiu si am avut noroc era scurt.Pun petic unde era dopul si dupa 4 ore iau un holtzsurub in guma spate iar,am zis ca turbez.Am fost am pus dop maine merg sa pun si acolo petic,la primu cui care il mai iau schimb guma ca asta e cu magnet:))

 

cum ma ? :moto: eu cu scuteru ma bag prin toate vagauniile ,fac enduro cu el si nu am avut nici o pana , iar tu ??? ti`am zis eu... mai bine pe jos ..e mai ieftina o pereche de bascheti :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa facem o lista cu cei care venim, ca e marti azi. :moto:

Panterutza prezenta ! Neeeeext?

 

1. Pantera roz

2-11. Boros adica me

11,5. Dopeman :D

11,5 - 15. Mertan cu tricourile

 

 

Suntem destui deja !!!

 

 

PS La ora asta se lucreaza, asa ca mars inapoi la birou sau pe camp, pt asta sunteti platiti ?? RUSINICA :ok:

Editat de borosz1978
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Pantera roz

2-11. Boros adica me

11,5. Dopeman :D

11,5 - 15. Mertan cu tricourile

 

 

Suntem destui deja !!!

 

 

PS La ora asta se lucreaza, asa ca mars inapoi la birou sau pe camp, pt asta sunteti platiti ?? RUSINICA :moto:

Il uitasem pe Kata...doar a pus topic cu plecare spre Brasov :ok:

 

Trebuie sa facem ceva sa ne recunoastem....ca daca bantuim de nebuni si de turbati unii dupa altii prin camping n-am facut nimic :D

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun sa punem motoarele una langa alta, si ne intalnim acolo. in mare va stiu motoarele, nu va stiu pe voi. in afara de borosz, cu el am jucat, se pare, baschet in tinerete si am lasat urme adanci in psihicul lui de sportiv...... adica eram mai bun ca el. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun sa punem motoarele una langa alta, si ne intalnim acolo. in mare va stiu motoarele, nu va stiu pe voi. in afara de borosz, cu el am jucat, se pare, baschet in tinerete si am lasat urme adanci in psihicul lui de sportiv...... adica eram mai bun ca el. :moto:

Unde ? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am citit da cred ca am sarit de pagina cu locul intalnirii de la brasov, data si ora.

daca ati fii amabili sa mai scrieti o data....:moto: posibil noi sa fim vre o 7 din giurgiu care bagam ktm-urile in duba si venim pe viteze pana la rucar sa ne dam in weekend.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati ca intrerup intalnirea voastra, cu urmatoarele intrebari:

1.Unde pot gasi o toba finala sh carbon pentru 954?

As vrea cu prinderea originala bolt-on3. Probabil prinderea este identica ca la 929.

2.Dupa schimbarea tobei nu trebuie efectuate noi reglaje la injectie?

 

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun sa punem motoarele una langa alta, si ne intalnim acolo. in mare va stiu motoarele, nu va stiu pe voi. in afara de borosz, cu el am jucat, se pare, baschet in tinerete si am lasat urme adanci in psihicul lui de sportiv...... adica eram mai bun ca el. :ok:

 

Pai da, dar timpul a trecut peste tine, si a lasat urme foarte adanci. Eu tot tanar, frumos si voinic am ramas :moto:

 

Asa ca poate nu te recunosc eu, cand vii cu barba pana la genunchi, cu chopperul !!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent si eu...conform celor discutate cu KAT ne vedem la intalnire, mai vine si un k6

chiar asa...ne intalnim si noi la un preludiu?

0722.624.483/0723.163.129 alex

Editat de brembo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...