Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

pe strada e simplu

ai sa vezi tu ca in pista e mult mai dificila alegerea gumei ptr ca intra in calcul multi factori intre care : timpul pe care vrei sa il scoti, conditiile pistei (abraziva, medie, fina), temperatura asfaltului, stilul de condus.

 

eu tocmai planuiam sa trec pe slick ptr la anul si am aflat ca nu o sa ne permita regulamentul

 

ca sa nu inteleaga lumea gresit, eu cu Bogdan ne cunoastem, ne intelegem si respectam reciproc, astea sunt doar niste discutii ca sa mai treaca iarna, si nu avem ceva personal unul cu altul :friends:

 

si ca sa nu ne plictisim va intreb:

CE MODIFICARI ADUCETI MOBREI VOASTRE IN LUNILE ASTEA DE PAUZA??

 

incep eu : carene de pista +grafica

-antihopping

-suspensia fata (arcuri+pompanti+ulei)

-quickshifter (indecis asupra marcii: SP sau Dynojet)

-sistem inregistrare HD deja achizitionat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

carene pista, am refacut suspensia fatza la sfatul lui balamuc, arcuri noi ulei si semeringuri schimbate, www.wilbers.de carene curse, astept sa le comand, si cauciucuri, astept sa mi se recomande.

mai vreau sa pun niste conducte de frana race, placute bune fata si spate, lant cu alta calcatura si deocamdata atat.

vreau sa-mi iau si un combinezon dintr-o bucata, nu prea am incredere in asta in doua. as opta tot pentru berick, asa am vazut ca se dau aia mari......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce va tot contraziceti pe gume...eu merg pe BT 02 si sunt super incantata de ele pentru ce-mi trebuie mie. Pt voi sunt lame rau gumele astea....Cred ca pana la urma e vorba de gusturi, iar cum gusturile nu se discuta :friends:
.

Esti o norocoasa. Sint supercauciucuri . Incearca la urmatorul schimb BT003 sau Metz. K1 sau K2 daca e vara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

Esti o norocoasa. Sint supercauciucuri . Incearca la urmatorul schimb BT003 sau Metz. K1 sau K2 daca e vara.

Am mers cu ele acum cateva zile pe mazga de la burnita, am mers pe ploaie pe piatra cubica, dimineata la 3 grade pe asfalt, si n-au schitat nimic. In continuare merg...cat mai tine vremea....buna :P

 

P.S.: La multi ani, Stau-De-6 ! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe strada e simplu

ai sa vezi tu ca in pista e mult mai dificila alegerea gumei ptr ca intra in calcul multi factori intre care : timpul pe care vrei sa il scoti, conditiile pistei (abraziva, medie, fina), temperatura asfaltului, stilul de condus.

 

eu tocmai planuiam sa trec pe slick ptr la anul si am aflat ca nu o sa ne permita regulamentul

 

 

 

?!?!? Despre ce regulament vorbesti? sau da niste detalii..

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

panterutza are gume sport touring ..e normal ca pe ploaie si pe frig sa fie foarte bune (are BT020....nu cele hypersport BT002)

pai la rosbk nu o sa pot cu slickuri din cate am inteles asa ca ori d211 GP ori bt003

 

la multi ani Nicule!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani nicule.... tot ce iti doresti... si tu ca si mie vom petrece de 2 ori... si acum si de mos neculai. gandeste-te cui aducem nuiele.

Merci, Alex! :crack: Se "stie" ei care asteapta nuielele.

 

la multi ani Nicule!!

Sa fie! Danke! :)

 

 

Hai sa traiesti, mai mestere! La multi ani si benzina ieftina! Pfoai cata bere tre sa bem...

Bere? Huh'... Numa` sa putem duce! :P

 

 

Nu credeam ca se uita cineva in "subsolu'" paginii, la Today's Birthdays. :)

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu BT016 am mers anul acesta aprox 6000 km.....dar in conditii maxime de siguranta (din partea gumei).

 

Done. Am comandat si eu un set.

La sfarsitul sezonului va impartasesc parerile. :laugh:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani mie si lui stau de 6.... niculeeeee hai sa le dam de baut la pacatosii astia.

 

La multi ani, noua, mertane! :)

Eu am tot dat de baut aici. Am un rau in fizic si-o durere de cap... :laugh: Parca-s prea multe odata (1 dec, 3 dec, 5-6 dec). :P

Pan` de Sarbatori sunt la recuperari. :crack:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...