Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai are careva vreun set de placute spate mai vechi pe acasa, pe care nu le mai foloseste? Nu mai am pe spate deloc si pana imi vin banii sa fac o comanda noua la Mac, mai dureaza :laugh: ..si as pleca la mare in WE.

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei din bucuresti: stiti cumva vreo vulcanizare unde pot sa schimb si eu anvelopele si sa imi ramana jentile intregi, nezgariate? ideea e sa aiba standere.

multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oriunde, numai sa-i rogi sa fie atenti..si sa nu ai plumbi pe buza jantei :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei din bucuresti: stiti cumva vreo vulcanizare unde pot sa schimb si eu anvelopele si sa imi ramana jentile intregi, nezgariate? ideea e sa aiba standere.

multumesc!

 

Pe Iuliu Maniu e un baiat super cu scule profi si de echilibrat. Treci de Apaca si imediat dupa intrarea in Poli si Benzinaria aia Agip parca e o straduta, faci dreapta si pe stanga imediat e un shop rosu, are gard si vezi motoarele. Acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai are careva vreun set de placute spate mai vechi pe acasa, pe care nu le mai foloseste? Nu mai am pe spate deloc si pana imi vin banii sa fac o comanda noua la Mac, mai dureaza :rock: ..si as pleca la mare in WE.

da de plecat la mare ai bani ma? :laugh:

cauta SBS la @lipton in Dr. Taberei, pe bucla. Poate le iei cu credit cu buletinul. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei din bucuresti: stiti cumva vreo vulcanizare unde pot sa schimb si eu anvelopele si sa imi ramana jentile intregi, nezgariate? ideea e sa aiba standere.

multumesc!

 

sal,e o vulcanizare vis a vis de mec donald ul de langa gara de nord.... acolo am schimbat si eu anvelopele si am fost f multumit....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de plecat la mare ai bani ma? :laugh:

cauta SBS la @lipton in Dr. Taberei, pe bucla. Poate le iei cu credit cu buletinul. :wacko:

 

Neee, cunoastem amandoi un tip, prin vestul tarii, care are oferte de nerefuzat :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amkart reloaded ! :)

 

In prima poza, daca actiunea era pe strada, deja erai pe contrasens :blink:

Data viitoare cand mai mergeti, da-mi si mie un telefon, ca vad ca de fiecare data voi nimeriti circuitul ala liber ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In prima poza, daca actiunea era pe strada, deja erai pe contrasens :o

Data viitoare cand mai mergeti, da-mi si mie un telefon, ca vad ca de fiecare data voi nimeriti circuitul ala liber ;)

 

Asta e partea fun la un circuit inchis,lipsa traficului din sens opus :) Astfel poti incerca diverse trase fara a risca f mult,pe strada pui mai greu genunchiu pe jos si te dai ceva mai prudent :blink: Eu ma dau intotdeauna putin mai incet decat simt ca as putea

 

Cand mai mergem te sun,pregateste pana atunci o pereche de cizme :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WE asta cred ca plec la mare, ca am o delegatie Vineri la Navodari si o leg cu WE. Dar saptamana care vine I'm free ;) Ghete nu am, ca nu port, dar Insuletii is buni? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WE asta cred ca plec la mare, ca am o delegatie Vineri la Navodari si o leg cu WE. Dar saptamana care vine I'm free ;) Ghete nu am, ca nu port, dar Insuletii is buni? :)

 

Din cate stiu eu cizmele sunt un "must have"

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca si altele de altfel :)

 

daca o mai tine vremea asa cred ca incep si eu sa vin la amckart :blink:

 

versiunea low buget :o

 

sal,ce sunt astea fratele meu?...sa nu mor prost ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce m-am dat aseara cu un transalp pret de 15 min am ajuns la concluzia ca vreau si eu unu ;) Asa ca pt o perioada se pare ca o sa schimb clasa,dar I'll be back :) odata ce-mi pun finantele in ordine si o sa-mi permit 2 motoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...