Sari la conținut

Donatii - DOAR OFERTE!


Postări Recomandate

Am o pereche de alpinestars ridge, modelul scurt (in poza sunt cele lungi iar pe net nu mai gasesc poze cu cele vechi). Au fost purtate cca. 7000 km, touring, au si o taietura pe bot dar e superficiala. Mi-e mila sa le arunc pentru ca sunt chiar impermeabile si mi-au protejat gleznele la doua busituri lejere pe asfalt. Sunt marimea 45. Purtate in 2006 si 2007. Sunt moka dar nu ma puneti sa merg la posta ca nu am timp nici picat cu ceara.

post-6264-1224758705.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 566
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Donez Urmatoarele:

-Pantaloni Enduro Hein Gerike, purtati o singura data! au protectii si brau. Se potrivesc la cineva pana in70kg si 175

-Cotiere super SHiled, nu au fost purtate niciodata

Trimit si prin curier rapid(prin posta nu)

astept un mail sau un telefon de la cine e interesat

office@alfredmotors.eu

0742265487

 

O zi buna

 

Pantaloni merg la Vatra dornei,

Raman doar cotierele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez Urmatoarele:

-Pantaloni Enduro Hein Gerike, purtati o singura data! au protectii si brau. Se potrivesc la cineva pana in70kg si 175

-Cotiere super SHiled, nu au fost purtate niciodata

Trimit si prin curier rapid(prin posta nu)

astept un mail sau un telefon de la cine e interesat

office@alfredmotors.eu

0742265487

 

O zi buna

 

Pantaloni merg la Vatra dornei,

Raman doar cotierele

 

Ridic doua degete. Iti trimit un mail cu adresa mea, iar daca nu au fost deja promise intre timp le primesc cu bucurie si promit sa dau o bere f. rece cand vii la mare. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, imi pare rau sa te anunt, dar le-am promis deja cuiva, o sa vina maine un baiat din alba sa le ia.

Maine o sa caut prin garaj,cred ca mai am ceva protectii si o sa anunt daca mai e ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o pereche de alpinestars ridge, modelul scurt (in poza sunt cele lungi iar pe net nu mai gasesc poze cu cele vechi). Au fost purtate cca. 7000 km, touring, au si o taietura pe bot dar e superficiala. Mi-e mila sa le arunc pentru ca sunt chiar impermeabile si mi-au protejat gleznele la doua busituri lejere pe asfalt. Sunt marimea 45. Purtate in 2006 si 2007. Sunt moka dar nu ma puneti sa merg la posta ca nu am timp nici picat cu ceara.

 

 

Le-am dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de cizme BERIK(nush de care) modelul 2008,marimea 43, purtate de la inceputul anului. Nu am poze cu ele deci scuze de restul corpului,cizmele sunt importante.

 

P.S. nu prea am vreme sa raspund la PM deci dati va rog un mesaj pe telefon - 0765/613415 .... primul venit , primul servit !!! Ca bonus le dau si un jet de apa sa le primiti curate...

post-2705-1225304529_thumb.jpg

post-2705-1225304600_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez pereche de cizme Sinisalo Tech marimea 44. Sunt destul de uzate, dar merg folosite. Au toate cataramele si inca isi fac treaba. Cam iau apa, dar mai bune decat nimic.

 

Astept PM de la doritori. Trimit prin prin curier rapid

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de cizme BERIK(nush de care) modelul 2008,marimea 43, purtate de la inceputul anului. Nu am poze cu ele deci scuze de restul corpului,cizmele sunt importante.

 

P.S. nu prea am vreme sa raspund la PM deci dati va rog un mesaj pe telefon - 0765/613415 .... primul venit , primul servit !!! Ca bonus le dau si un jet de apa sa le primiti curate...

 

 

S`au dat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez pereche de cizme Sinisalo Tech marimea 44. Sunt destul de uzate, dar merg folosite. Au toate cataramele si inca isi fac treaba. Cam iau apa, dar mai bune decat nimic.

 

Astept PM de la doritori. Trimit prin prin curier rapid

 

Adjudecate!! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

am si eu de dat un costum textil:

 

Geaca-fara protectii

Pantaloni- fara protectii

 

Ambele au mesada detasabila, nu prea tin la ploaie, tin insa de frig, pantalonii putin rupti jos (cateva gaurele mici de la o cazatura), geaca o gaurica in cot (aceeasi cazatura), dat fiind faptul ca le-am purtat un sezon, mai au nevoie de o mica cusatura pe ici pe colo, le dau insa moca pt cineva care nu isi poate permite un costum...

 

Ca marime, eu am aproape 1.80 si vreo 85 de kg, si mi s-a potrivit bine. Pe sub geaca am mai avut loc sa mai si port un hanorac in caz de frig extrem. Deci, pt primavara de vine, cred ca e numai bun.

 

post-25775-1230987769_thumb.jpgpost-25775-1230987774_thumb.jpgpost-25775-1230987792_thumb.jpg

 

bafta multa. Nu ma puneti sa trimit prin posta. Dau deci doar la cei din bucuresti sau prin tranzit in bucuresti!

 

astept semnale

post-25775-1230987716_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu de dat un costum textil:

 

Geaca-fara protectii

Pantaloni- fara protectii

 

Ambele au mesada detasabila, nu prea tin la ploaie, tin insa de frig, pantalonii putin rupti jos (cateva gaurele mici de la o cazatura), geaca o gaurica in cot (aceeasi cazatura), dat fiind faptul ca le-am purtat un sezon, mai au nevoie de o mica cusatura pe ici pe colo, le dau insa moca pt cineva care nu isi poate permite un costum...

 

Ca marime, eu am aproape 1.80 si vreo 85 de kg, si mi s-a potrivit bine. Pe sub geaca am mai avut loc sa mai si port un hanorac in caz de frig extrem. Deci, pt primavara de vine, cred ca e numai bun.

 

post-25775-1230987769_thumb.jpgpost-25775-1230987774_thumb.jpgpost-25775-1230987792_thumb.jpg

 

bafta multa. Nu ma puneti sa trimit prin posta. Dau deci doar la cei din bucuresti sau prin tranzit in bucuresti!

 

astept semnale

 

 

 

Daca mai este valabil anuntul, sunt eu interesat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Donez o toba originala pt xr600r . Toba a fost taiata de unde incepea teava chiar de la baza.

 

Salut! Mai ai toba? M-ar interesa pe mine. Sa inteleg ca ai doar partea finala, aia bombata, nu? Nu-i stres atunci, ca restu se poate face si suda. Eventual o poza daca ai.

 

Mersi

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Noah, am o casca Lazer de donat. Merge asa, la enduro prin padure, dar nu la mai mult pt ca am dat-o de pamant de vreo 2 ori. Are cozorocul spart si e marimea L. De sparta nu e sparta sau crapata, numa ca e julita bine. Am cazut o data in cap pe macadam, o data in padure si o data am trecut printr-un gard cu ea. Asta ca sa stiti :cheers: Cui ii trebe, pot face poze.

 

Numa bine,

Adi

 

atentie: topicul este DOAR pentru oferte, nu si pentru cereri.

Editat de Soso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cerseala: aveti careva vreo janta tip spite (adica nu turnata) de 17"? Iertare si multumiri!

 

vacanta 15 zile!! mai avem si alte cereri de concediu similare?

 

Userul "hellicks hellmet" a primit in data de 12.02.2009 urmatorul mail, generat de userul "soso" de pe acest forum:

 

"Hellicks Hellmet,

 

Soso has sent you this email from /index.php.

 

/index.php?...0&start=320 (/index.php?...0&start=320)

topicul de donatii este pentru oferte.esti un nesimtzit ca ai incalcat constient regula.urmatparea daca cand mai calci pe bec, stai pe bara 6 luni,acum doar 15 zile"

 

Ca urmare a faptului ca nu mai are dreptul de a posta pe forum, m-a rugat sa fac urmatoarele comentarii:

 

1. UNDE ESTE SCRISA REGULA PE CARE O INVOCA "soso" ??? (nici in titulatura topicului, nici ca "sticky notes"... se inventeaza reguli private din mers?)

2. CU CE DREPT IL CALIFICA "soso" CA NESIMTIT ??? (limbaj abuziv, total nejustificat)

3. Hellicks ISI CERE SCUZE DE LA RESTUL CITITORILOR TOPICULUI SI II ROAGA SA IGNORE POSTUL LUI.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@motofix...regulile se fac si din mers.din cate stiu eu, donatie inseamna gestul cuiva de da oferi, fara a pretinde nimic in schimb.prietenul tau e "putin" offtopic, nu?este nesimtit pentru ca fix cu 4 posturi inaintea celui pus de el, am precizat CLAR inca o data singura regula de postare.sunt precizari si avertismente anterioare pe tot parcursul topicului, te voi ruga si pe tine sa ai bunul simt sa iti faci documentarea cum trebuie inainte sa ai comentarii.faptul ca a postat constient de diferentierea intre postul lui si cele anterioare din topic m au dus la concluzia ca incalcarea regulii s-a facut cu buna stiinta.cu neimtire, mai pe romaneste. helliks isi va putea cere scuze si in persoana peste 14 zile.

daca mai exista alte comentarii sau intrebari, te rog pe privat sau pe sorin.stroe@yahoo.com pentru a nu incarca topicul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...