Sari la conținut

Accident usor Progresul - 2 motociclete


Geo_ZGA
 Share

Postări Recomandate

Ai mai văzut matale Suzi cu genți Marchesini pe stradă? Nu. Deci motoretă făcută din piese. Deci mânărie cu asigurările, cum a mai zus cineva. E clar. QED.

 

Esti total pe langa...proprietarul a cumparat jantele respective noi si le-a pus pe motoreta. Dar ce sa faci si tu..mai zici una..alta. Sa inteleg ca este interzis sa pui Marchesini pe strada? Vai de voi...

Editat de SBN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi nu e de mirare sa se intample si din astea. Eu azi oprisem ca sa fac stanga cu semnal si un baiat incerca sa ma depaseasca prin stanga. E ciudat cum unii se cred tramvai si n-au decat 2 roti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha? Ce Peugeot?

peugeot-ul ala mic, uneori cu floricele, din care te priveste tamp o tanara domnisoara care tocmai a dat peste tine pentru ca nu are capacitatea intelectuala sa foloseasca simultan ochii pe strada, picioarele pe pedale si mainile pe volan. il vezi deseori pe la accidente cand e vina conservei, daca nu i-a luat-o inainte vreun BMW sau SUV.

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Numere de BH pe R6? Neah...nu bine.

Pe un Transalp mai mergeau. Asa, pe R6, te mai si claxonez lumea de doi sute de ori fiindca nu stie sa merge in trafic de Bucurest.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bihoreanul e de vina

stiu 2 cazuri de la baietii mei,nu,nu 2 ci chiar 3 cand unu a dat in celalat motociclist

2 cazuri sezonul trecut si unu sezonul asta

:crack:

when "only in Bihor" comes to a town near you

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...