Sari la conținut

19/20.11.2016 - Buc-Veliko


nike
 Share

Postări Recomandate

Avem iuzari pe aici (fara manere incalzite si alte smecherii d-astea) ce pot sa haleasca o pizza intreaga prin VT?

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce te-ai chinui cu mobra, pe frig, umezeala, asfalt naspa si drum prost, sa mananci o pizza?

 

Drumul pana la Veliko e prost doar pe portiunea de la Giurgiu pana la intrare in Bulgaria.

Am fost in Veliko la jumatatea lui Octombrie si drumul a fost ok prin Bulgaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul pana la Veliko e prost doar pe portiunea de la Giurgiu pana la intrare in Bulgaria.

Am fost in Veliko la jumatatea lui Octombrie si drumul a fost ok prin Bulgaria.

Am fost in primavara si am prins niste portiuni crapate. Nu gauri, crapaturi late pe lungimea drumului. Dar poate au mai reparat la el de atunci. Plus tiruri multe. Oricum, nu m-a dat pe spate, nu mi-a placut prea mult drumul. Nici orasul, si nici mancarea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am oprit acolo aproape de fiecare data cand am ajuns in Veliko iar anul asta prin august am ajuns pe la 19.00 si tot am gasit masa. Cred ca mai bine sunati inainte pentru rezervare.

Multumesc pentru informatia cu Ego 2, data viitoare acolo ma opresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as fi interesat de plimbare. Singura "problema" este ca am trecut deja de prea multe ori prin Veliko anul asta. Nu sunt hotarat dar oricum vad ca nu circula nici o lista :)

De mancat am mancat de fiecare data la Shtastlivetsa. Mancarea a fost atat de buna incat n-a avut rost sa incercam in alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar la aia cu pița n-a răspuns.

merge si pitatata :)))

 

cand pleci ?

au si pizza de post ?

 

Bai foxule, lasa-ma mah...din moment ce scri pe forumul asta....... nu te mai spala nimeni de pacate :)))

Incercati restaurantul Shtastlivetsa, servirea, decorurile si mancarea sunt impecabile. In plus partea veche a orasului e foarte frumoasa comparativ cu multe orase de la noi.

perfect, mancam tot... pana nu ne mai trag mobrele inapoi spre casa si ne dam cu placa

 

Nu e chiar la fel șarmant locul (nu au terasă cu vedere spre Yantra, doar geamuri), dar preparatele sunt la fel de bune :)

 

@inițiator: ai pus bomba ș-ai plecat?

buuuuuum!!

 

duminica m ar tenta

pai da... ca tu ai manere!!!

» Post actualizat in 18 Nov 2016 07:24

Momentan prognoza suna bine pentru ziua de maine, duminica... incepe sa se schimbe treaba, doar Ianachim poate ajunge pe acolo

 

Cine zice un da pentru o plecare maine la un 10-11-12?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

robert

ai uitat sa zici.... ziua nevestei!!!!!

 

sambata la mine cade clar

Cu asta nu te pui! Sa-ti traiasca!

 

Eu as propune un 10. Daca facem cativa dupa Veliko opinie separata, sa ajungem inapoi rezonabil (probabil ca 9 ore ne-ar ajunge cu masa cu tot).

@Gupa mica - putem pleca si inainte, pe la un 8-9 si sa lasam vorba ca vine hoarda din urma - sa-si otraveasca fantanile, sa-si arda lanurile si sa-si ascunda nevestele! Ah, si sa-si ascuta cutitele de taiat pizza!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi bum bum, dar vezi ce se întâmplă dacă nu răspunzi mai des? Pun bemveiștii stăpânire pe topic și transformă plimbărica la Veliko în traseu de aproape 600km :D

pai da.. ca voi sunteti cheateri si mergeti pe heitareala maxima. Mai ales tu!!!

 

 

ia misca-ti maine cwrul pe RSV-ul ala, sa saliveze si ochiu' meu la ceva aparte...

:cheers:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...