Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vand diverse piese de motoreta CARPATI primul tip.

 

rezervor,furca fata.roata fata,aripa fata,claxon,far

 

si un vitezometru de simson sr 2 care merge si la carpati

post-4469-1266138045_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand diverse piese de motoreta CARPATI primul tip.

 

rezervor,furca fata.roata fata,aripa fata,claxon,far

 

si un vitezometru de simson sr 2 care merge si la carpati

-salut , ma intereseaza claxonul si vitezometrul , un pret aici sau pe privat , multumesc !

-PS. o poza cu claxonul se poate !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[/b]='profesoru_2000' date='Dec 20 2008, 12:47 AM' post='1631794']

Salutare.....

Cumpar motociclete mai de toate felurile daca sunt vechi.... binentzeles la pretzurile pietzei shi normal in functzie de stare. Sovieticele, doar daca sunt in stare de originalitate, dar nici atunci nu e sigur ca o sa le cumpar.

Deasemenea vand motociclete vechi, incepand cu anii `30, toate modele shi toate marcile, reconditzionate 100% sau inca in stare de originalitate (vopsea originala) in stare de functzionare, partzial in curs de restaurare, in stare de rulare, dar nu numai. Totul pe acte, cu factura, certificate istorice shi cu cartzi de identitate atunci cand clientul doreshte. Detalii pentru cei interesatzi pe PM dar shi aici. Rog shi ofer seriozitate.

Numai bine

salut. cam tarziu, PROFESORE.........foarte tarziu,pentru a cumpara ceva de valoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un vosh dezmembrat prin curte motorul e facu bucati si mai am si un sac de pese pt modelul in 2 tobe am 2 saci de pese daca intereseaza pe cineva ma gasiti la 0748762972 .. pret bun pt cine le ia pe toate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un vosh dezmembrat prin curte motorul e facu bucati si mai am si un sac de pese pt modelul in 2 tobe am 2 saci de pese daca intereseaza pe cineva ma gasiti la 0748762972 .. pret bun pt cine le ia pe toate

 

sa inteleg...in titlu ai scris ca e voshod cu 1 toba; iar aici in mesaj ai scris ca ai in 2 tobe...

daca ai piese ptr modelul in 2 tobe 3M-02 ma intereseaza mai multe piese;iar daca zici ca e avantajos poate chiar toate!

fa si tu un pret si pune te rog cateva poze sa vedem ce marfa ai ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un voshod model o toba sasiu si motorul dat jos dezmembrat(model 1 toba). Mai am un motor dezmembrat model 2 tobe din ambele motoare sunt aproximativ 90% toate piesele.Pret pentru sasiu si ambele motoare 200lei.Revin cu poze in maxim 2 zile.Mai am un motor de minsk tot dezmembrat toate piesele , pret 100 lei.Piesele se pot vinde si separat.

Mesaj completat

Am un voshod model o toba sasiu si motorul dat jos dezmembrat(model 1 toba). Mai am un motor dezmembrat model 2 tobe din ambele motoare sunt aproximativ 90% toate piesele.Pret pentru sasiu si ambele motoare 200lei.Revin cu poze in maxim 2 zile.Mai am un motor de minsk tot dezmembrat toate piesele , pret 100 lei.Piesele se pot vinde si separat.Pentru lamuriri 0748762972

Mesaj completat

Am un voshod model o toba sasiu si motorul dat jos dezmembrat(model 1 toba). Mai am un motor dezmembrat model 2 tobe din ambele motoare sunt aproximativ 90% toate piesele.Pret pentru sasiu si ambele motoare 200lei.Revin cu poze in maxim 2 zile.Mai am un motor de minsk tot dezmembrat toate piesele , pret 100 lei.Piesele se pot vinde si separat.Pentru lamuriri 0748762972

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa postez in numele unui prieten....vinde un K175...este dezmembrat, fara acte....un pret nu stiu in momentul asta...o sa revin cu mai multe detalii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Finu-meu nu mai e aÂşa de hotărît să dea Uralul, deci, din primăvara asta a promis că se va plimba mai mult cu el. Ceea ce mie personal îmi convine foarte tare! Dar, dacă se află printre voi cineva dornic să-l cumpere, să vină cu o ofertă!

Toate bune! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam astea sunt toate piesele pa care le am de voshod

 

Mesaj completat

PIESELE DE MINSK CAM ASTEA SUNT.. pret 150 ron neg

Mesaj completat

pt.voshod astept oferte nu stiu un pret

 

 

piesele de minsk sau dat au ramas piesele de voshod toate la 100ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca postez unde trebuie.....in fine un prieten vinde un k 175, nu are acte(este complet lipsesc doar suruburile,etc si este dezmembrat) si un pret nu mi-a zis anume, de aceea rog pe cei interesati sa faca oferte pe pm...atasez si cateva poze...

Mesaj completat

piesele de minsk sau dat au ramas piesele de voshod toate la 100ron

am nevoie de tot mecanismul care actioneaza vitezometrulsi ambreajul din capacul din dreapta si busonul de la rezervor daca il ai...si un pret......multumesc

post-46044-1266754860_thumb.jpg

post-46044-1266755110_thumb.jpg

post-46044-1266755191_thumb.jpg

post-46044-1266755279_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam astea sunt toate piesele pa care le am de voshod

 

Mesaj completat

PIESELE DE MINSK CAM ASTEA SUNT.. pret 150 ron neg

Mesaj completat

pt.voshod astept oferte nu stiu un pret

 

aprinderea e de 90 sau 65W?

 

ma intereseaza aprinderea daca e de 65W; piesa care fixeaza ghidonul pe jug; gratarul de la filtru de aer;si cateva discuri de ambreiaj.

 

nu am 100 ron ptr tot; e prea ,mult.

 

fa un pret si vorbim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!! am o biela si cele doua cosuri cu role noi noute.. a trebuit sa iau tot setu pentru bolt si saibe..asa ca am ramas cu biela si cosurile cu role nu am ce face cu ele poate cineva are nevoie... pretu este de 120 ron

 

telefon 0767 921 897

post-49079-1266776142_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...