Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sea de mz ma cam intereseaza pe mine.Iti spun sigur in seara asta,dar mai discutam pe pm ;)

 

Dragi moderatori,

aia mai frustrati si nefututi (se stiu ei care) va rog,nu mai stergeti topicuri d'ampulea.

defapt,am o oferta pentru voi => spaga. exact! trimiteti-mi contul dvs si eu ma angajez sa va virez cota parte din suma vanzarilor fiecaruia dintre dintre domniile voastre. oricum mi-e teama ca o sa ma imbogatesc subit peste noapte si-mi pun fiscu-n cap.astfel imi mai fac cateva pomeni si pe voi foarte happy.

 

Bafturi

 

on.

 

piesele se vand ieftin just ask (ala cu pretul corect s-a dus pe plua,deci nu-mi mai fac probleme in privinta asta)

intrucat nu sunt sigur ca le voi putea pune pe toate la posta,pretul mai scade in functie de piese,respectiv imprejurari.

 

0727196351

 

 

..negociabil

si foarte tare ca ai ,,refacut'' topicul,De cand s-a sters numai la el ma gandeam :))



?? unde este topicul ,,diversitati de vanzare,, care s-a facut acum cateva zile.???



Caut guma sa spate pt mz rt 125.In stare buna



ca am vorbit cu uni care vor sa vanda da cand vorbesti cu ei nu mai vor sa le dea.



Asta e

Editat de emy15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spre diferenta de tine, care vinzi orice gioarsa... :)

unu la mana este singura data.@ la mana daca vorbea cu mine inainte sa poste pe topic se rezolva dar pe mine asta ma enervat

 

@emy,

uni aia prefera sa doneze (te asigur ca uni a mai facut-o) decat sa vanda unuia ca tine.

nimic nu ti se cuvine pe lume,invata sa abordezi cuvincios pe viitor,si poate te vei bucura si tu cum s-au bucurat si altii,si eu la randul meu de atatea ori.

 

ti-am dilit la rand mesajele,tocmai ca sa evit orice polemica cu tine,tu mereu ai institat,iar acum ai dat-o 'n direct, .. ete na

 

bafturi

Imi pare rau pt ce am facut sincer chiar am sa tin cont de sfatul tau.Doar ca m-am cam enervat (de nimic).Imi pare rau inca o data.Nici nu stiu cum sa ma revansez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iote, ca sa nu te cantam pe aici ani si ani, da-i un PM lui Cisu in care sa-i spui ca vrei sa-ti trimita inapoi anvelopa si tu ii restitui banii. Si dupa ce se intampla minunea, te reabilitezi.

De curand am vandut pe ebay o aripa de spate de BMW, olandezul cumparator mi-a futut direct un negativ pe motiv ca aripa nu e de modelul pe care il are el acasa, fara macar sa intrebe. Desi nu merita, am deschis caz in care am spus ca vreau sa-mi trimita aripa inapoi si eu i-am trimis deja banii. Sunt curios daca o sa-mi trimita aripa, pana acum, in 2 sapt, nici un semn. Asa ca decat sa ai parte numai de sentimente negative din partea noastra, fa ce ti-am zis mai sus si o sa fie bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Valabila DONAREA pana pe 31.11.2013

 

DONEZ sa Minsk 125. Poze reale.

Obligatoriu sa se ridice personal sau prin cunostinte din Bucuresti.

 

Contact : 0765979952 / alex_dan1985



Cine o vrea sa ma contacteze pe telefon sau mail, nu aici si regula primul venit primul servit.

"Succesuri "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai putea incepe fata de cisu

fata de mine inca n-ai gresit,inca nu ti-am oferit prilejul,si ma tem ca viitorul nu rezerva nimic in privinta asta.

nu mi te mai scuza,toti gresim,dar atitudinea ta lasa de dorit.

 

nothing personal.

 

Am sa tin cont de parerile voastre :)

 

Iote, ca sa nu te cantam pe aici ani si ani, da-i un PM lui Cisu in care sa-i spui ca vrei sa-ti trimita inapoi anvelopa si tu ii restitui banii. Si dupa ce se intampla minunea, te reabilitezi.

De curand am vandut pe ebay o aripa de spate de BMW, olandezul cumparator mi-a futut direct un negativ pe motiv ca aripa nu e de modelul pe care il are el acasa, fara macar sa intrebe. Desi nu merita, am deschis caz in care am spus ca vreau sa-mi trimita aripa inapoi si eu i-am trimis deja banii. Sunt curios daca o sa-mi trimita aripa, pana acum, in 2 sapt, nici un semn. Asa ca decat sa ai parte numai de sentimente negative din partea noastra, fa ce ti-am zis mai sus si o sa fie bine.

Problema nu este ca , ,,cantati voi pe aici ani si ani'' Preblema este ca nu mai supert eu sa tot fiu acuzat.Vad eu cum rezelv si am sa vorbesc cu el deocamdata insa nu pot(luna asta)Dar promit ca voi rezolva :) Salutari si numai bine

 

@BALSHOI: Pana la urma mai rezolvam ceva su guma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rectific. 31.10.2013, adica pana joi.

 

Repet rezervarea se face numai telefonic pentru a evita discutiile.

 

Se ridica din zona Bucurestii Noi. Sector 1. Restaurant 2cocosi.

 

Succes.

 

Este vorba despre o sa de Minsk 125 pe care o dau gratis.

Valabila DONAREA pana pe 31.11.2013

Editat de alex_tr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://ersatzteileshop.mz-rt.de/Satteldecke-IFA

Dai tri clickuri, platesti banu si nici nu tre sa te rogi de ei.

50 euro.Nu-mi permit.Userul BALSHOI are aproape la fel dar la 50 lei cu tot cu schelet ,nu doar guma dar nu vrea.Poate mai are cineva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...