Sari la conținut

Donez motocicleta Aprilia RS50


marius_stp
 Share

Postări Recomandate

Sper sa nu apara pe olx. Eu te-as scapa de ea, doar cu o conditie. Sa o preia un baiat priceput, sa o puna la punct asa cum trebuie, eu achit piesele si manopera si fericim pe cineva. Depinde insa si de acel cineva. Nu ma incurc cu cineva fara permis cum s a spus mai sus, sau ceva pui de negru.

Bafta si bravo pt ce faci!

Alta intrebare: pui de negru nu dar de rosu (ciuma) ?

Editat de Delo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut,

 

Nu ma asteptam la asa o reactie, am primit si cateva mesaje la care voi raspunde cat mai repede, dar astazi sunt putin cam ocupat.

 

Multumesc pentru suport, sunt de acord ca ar trebui sa il reparam daca reusim sa ne organizam. As vrea sa gasesc stapanul sau stapana ideala si sa il trimit direct la mecanic. Stie cineva un mecanic care se poate ocupa de tot? Il trimit eu pe platforma. Sau orice sugestie pentru cum sa rezolvam totul cat mai repede e bine venita.

 

Va tin la curent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca deja suna a "inselaciune". Pai daca e de donat, frate... doneaza l. Fara n am timp, fara scuze de doi bani. Daca n ai timp, zi mi unde si vin eu dupa el si ramane de donat mai departe. Vine oricine, oricand la mine in curte si il incarca. Nu conteaza ziua, ora. Vrei sa iesi in evidenta sau e un fel de scam? Te ai razgandit? Cauti pe cineva sa bagi la inaintare, noi il reparam si iti revine tie?

Eu sunt mai direct, nu mi place sa ma piș pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci...ca eu n-am inteles multe.se doneaza CATRE?daca e,as pescui-o eu(as trimite pe cineva dupa ea) sa o pregatesc pt fiu-mio pt inceput de om ce va merge doar pe circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci...ca eu n-am inteles multe.se doneaza CATRE?daca e,as pescui-o eu(as trimite pe cineva dupa ea) sa o pregatesc pt fiu-mio pt inceput de om ce va merge doar pe circuit.

 

Ce circuit ? Inseamna ca esti bogatas , nu te califici ...

 

Oricum banuiesc ca deja are Inboxul plin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten din bucuresti care are probleme serioase cu banii (datorii la intretinere etc. Job de 1000 lei lunar) si acum vrea sa dea si el de A (sustinut de prieteni). Are echipament pe care i l-am donat eu, echipament pe care l-am primit si eu cand eram la inceput. Ideea e ca as veni eu sa iau mobra pt el. O iau si i-o repar eu pe banii mei.

Editat de Razvan.B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ? Mie nu mi trebuie asa ceva. Daca ceva e de donat, nu asa se doneaza.

» Post actualizat in 07 Feb 2017 18:16

Halal utilaj, n am ce sa spun. L a vrut un cunoscut de prin zona, dar nici un raspuns de la "donator". E neserios !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Unii oameni chiar daca nu au nevoie or sa sara sa puna mana pe utilaj.

Trecut prin asta ,motiv pentru care daca am ceva de donat urmaresc forumul si daca vad pe cineva ca se intereseaza de ce am disponibil il contactez si s-a rezolvat fara sa ma trezesc cu bisnitari la poarta.

 

Bafta cu donatia si sa iasa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez si eu o Aprilia 50, locuiesc momentan in Montreal, puteti sa o ridicati de la mine de-acasa . Va costa doar drumul , cam 2000 dolari daca vreti de azi pe maine sa veniti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...