Sari la conținut

Zugrav/Faiantar


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 278
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ha, ha, ce de destepti pe aici... O sa termine curand, stati linistiti. E munca multa, insa rezultatele vor fi pe masura. Daca stii cu cine sa lucrezi iese treaba buna.

 

Paulica, mai baga poze cu ce a mai facut nenea Adrian, sunt curios cum merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un topic de mare interes pentru natiune si pentru ce-i care-si dau cu parerea de cum trebuie condusa tara...

 

Acum cateva zile, cam o saptamana, un baiat de loc de prin Salaj sau Bihor dar in momentul dechiderii topic-ului

 

si al necazului se afla pe langa Constanta, implora sa fie ajutat pentru ca i se stricase electroventilatorul. I-au sarit in

 

ajutor cativa forumisti, i s-au sugerat cateva solutii, in total cred ca vreo 7 postari. In ultima postare cel aflat la necaz ne anunta

 

ca asteapta ca in ziua urmatoare sa primeasca prin curierat de la cineva de pe OLX respectivul subansamblu...ATAT,

 

dupa care cred ca in decurs de cateva ore topicul a fost inchis. Nu s-a mai asteptat nicio alta postare. S-a considerat neimportant

 

daca a ajuns piesa, daca e functionala, daca s-a potrivit sau daca a plecat in siguranta spre casa, undeva la vreo 700 km...

 

In schimb topicul lui @Paulica a ajuns la 7 pagini si probabil va mai creste pentru ca planeta este foarte interesata de culoarea

 

gresiei si a faiantei, dimensiunea rosturilor, chitul folosit, unde foote dunga rosie, cine si cand inaugureaza noul WC si poate chiar

 

cine-i beneficiara primului clei in stabilimentul nou renovat...Si uita asa am ajuns si la domeniul topicului de mare imbecilitate " Motociclisti

 

pasionati de sex"...cu sute de pagini....


» Post actualizat in 26 Aug 2017 06:27

Suze! Au fost 12 postari...


» Post actualizat in 26 Aug 2017 06:28

/index.php?/topic/748723-am-ramas-in-pana-cine-imi-poate-aduce-o-piesa/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bla bla bla

bla bla bla

bla bla bla

bla bla bla

bla bla bla

(...)

bla bla bla

bla bla bla

bla bla bla

bla bla bla

bla bla bla

 

si cu toate astea tu tot aici ai postat, nu vad sa fi dat buzna sa-l ajuti pe omul ala ramas in pana...

 

referitor la topicul cu piesa: daca a rezolvat omu' problema, de ce sa nu se inchida topicul? daca nu rezolva, probabil mai deschidea un topic, sau vorbea cu un moderator sa-l deblocheze pe cel vechi, dar uite ca n-a fost nevoie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

@mianmar:

Cine știe cunoste.

 

Trebuia sa ii ia cineva locul și lui @turbosnail.

 

Daca eram în București te ajutam cu instalații electrice, Paulynos.

Acum tocmai ce am terminat de electrizat podul și terasele. Beau o bere, fumez o țigară, încerc să ignor, din astea...

 

Spor! Și pune niște beri la rece. O sa vezi cât de mișto e senzația sa dai buzna la frigider, sa desfaci dopul, sa savurezi, sa admiri rezultatul final și sa te gândești, vorba reclamei, ca Visa nu poate bate chiar întotdeauna Heineken.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marimar da lectii de viata, de implicare sociala, de democratie, doar il stiti bine. Problema e ca Paulica a deschis acest topic sa gaseasca mesteri care sa ii renoveze casa. Dupa nspe mii de pareri de rahat, cativa colegi i-au recomandat niste oameni, Paulica a luat o decizie si acum face treaba. De ce se oftica marimar la orice? Are p_utza mica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai chill cu blatul... o sa te lovesti de 5-10 ori dupa care te vei obisnui sa te feresti din reflex. am avut placerea cu un pat cumparat un pic prea lung. acum il ocolesc si noaptea, beat si cu ochii inchisi, dar la inceput am invinetit tibiile grupa mare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata bine, eu as fi optat pentru o oglinda tip dulapior unde pot indesa toate porcariile de geluri si creme. ( vezi topicul de barber shop :) )

 

Asta gandisem si eu pana am remarcat la cateva probe ca in orice unghi dau cu capul in dulap/polita de fiecare data cand bagam fata in chiuveta. asa ca am lipit oglinda de zid, no obstacles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...