Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Asa kosch, invata i tu cum e cu gramatica si live ul :)) si cu siguranta moto, mai ales pe unul dintre protagonisti, ca nu stie:)) ce simpatic esti.

Editat de Adrian M.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai unde m-am adresat tie, direct?
Am copiat citatul tau ca sa se stie ca despre acel post vorbesc...

@Adrian, stiu ca unul dintre ei este instructor moto, l-am mai ascultat si cu alte ocazii.

Dar greslile gramaticale sunt greseli gramaticale, sau astea se pun doar la mine?

Repet, urmatorul sper sa fie live, fara notite.

Oricum m-am abonat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa te mai uiti o data. Daca ti se pare ca citesc, esti deja aflat intr o eroare. E live povestea. Ca or avea niste idei notate, mi se pare normal. Vorbim de 1 ora, nu 10 minute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar vreau sa-i vad cum ar tine subiectele si logica exprimarii mergand in trafic, pe curbe stranse cu trafic si tot asa.
De pe scaun si cu subiecte/notite pregatite, este floare la ureche.
N-am de ce sa ma mai uit odata.

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie tot imi scapa doua aspecte esentiale (as zice):

1. de ce e musai sa spui ceva cand, de fapt n-ai nimic de zis?

2. cand tot n-ai nimic de zis, care e diferenta intre a bate apa in piua in timp ce strangi intre buci o sa de mobra sau cand ti le relaxezi pe un scaun de birou?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca protagonistii reusesc sa aduca invitati care au ceva de spus, atunci va deveni interesant.
Sper doar sa nu se comercializeze pentru ca am auzit ca-si doresc sa aduca si reprezentanțe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coa' relax, macar Kosh are o logica in ceea ce zice, ca n-are voce si prestanta asta e alta treaba, mai putin importanta. Oricand prefer sa-l ascult pe el in detrimentul oligofrenilor in goana dupa view-uri. Plm, se vede de la o posta ca nu e un coclit care vorbeste din auzite. Pare genul de om cu care as bea o bere de placere si de aia prefer sa-i dau o sansa sa se afirme, daca asta vrea el sa faca pe viitor.

Si in acelasi timp sa-i f#t pe aia care transforma motociclismul in prostitutie pe iutub.

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ramane intre noi, ce a pățit de necesita o perioadă până va reveni la normal ?

Dacă e în sesiune rereuri , inteleg..Dar altfel exprimarea ta lasa loc de scenarii negative. Sa începem să ne îngrijoram ?

 

Banditul e mai ocupat in perioada asta cu altceva si cred ca va dura un timp pana va reveni la normal (asta daca nu si a facut din timp niste clipuri)

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ramane intre noi, ce a pățit de necesita o perioadă până va reveni la normal ?

Dacă e în sesiune rereuri , inteleg..Dar altfel exprimarea ta lasa loc de scenarii negative. Sa începem să ne îngrijoram ?

 

 

:))nuuu , e de bine doar ca n am vrut sa dau detalii :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) bine , nu detaliem.

» Post actualizat in 27 Jul 2018 07:16

Dacă e bine sănătos e Perfect, sa lase lucrarea de doctorat, dizertație bac si restul ca doar e vacanta..

Deci, când postezi?

bine-sanatos, nu prea apuca sa editeze, ca-i ocupat cu Bacul. Sau capacitatea. Sau are teza aia din clasa a patra la aritmetica. :D

» Post actualizat in 27 Jul 2018 07:17

Si vezi ca tezele incep din clasa a 5 :)) aici Te-ai dat de gol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc cu teama ca putoii astia imi vor plati pensie :eek:

 

Am avut rabdarea sa urmaresc cateva filmulete d-ale lui kosh. Are cateva ticuri verbale enervante, true. Dar omul e la mare distanta fata de astia mici. Poate varsta, poate nr de km, nu stiu..

 

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar ce fac baietii aia doi acolo la birou, e boring. Adica nu spun nimic interesant, nimic nou

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca am disecat anterior fara oprelisti ,sa iti zic si ceva de bine: ai voce cristalină,

Vibe pozitiv.

 

Mă opresc aici pentru ca o sa înceapă petre sa se autosesizeze si sa te faca sa crezi ca vreau sa te cresc:)ma rog, el o sa formuleze altfel..

 

 

N-as vrea sa plictisesc prea des, deci in fiecare weekend. Uneori mai des, uneori mai rar. Aproximativ.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ticurile vor disparea in timp, cu vocea n-am ce face. Poate o conving pe Cristiana, sotia sa se ocupe ea de partea vocala. O fac crainic :)

Se putea si mai rau: daca ma decideam sa cant motovlogul?

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am asa un sentiment ca, in caz de, eu te-as creste pe tine :D

Pentru ca am disecat anterior fara oprelisti ,sa iti zic si ceva de bine: ai voce cristalină,
Vibe pozitiv.

Mă opresc aici pentru ca o sa înceapă petre sa se autosesizeze si sa te faca sa crezi ca vreau sa te cresc:)ma rog, el o sa formuleze altfel..


» Post actualizat in 27 Jul 2018 12:03

Am asa un sentiment ca, in caz de, eu te-as creste pe tine :D

Pentru ca am disecat anterior fara oprelisti ,sa iti zic si ceva de bine: ai voce cristalină,
Vibe pozitiv.

Mă opresc aici pentru ca o sa înceapă petre sa se autosesizeze si sa te faca sa crezi ca vreau sa te cresc:)ma rog, el o sa formuleze altfel..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...