Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Ca tot zicea bogo de niste chestii "de pe vremea noastra". Pe vremea noastra pe motoretism postau oameni cu moto si permis categoria A. Floricico, matale indeplinesti aceste doua conditii? Daca nu, te rugam, mergi pe un forum de gatit sau ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa o sa fac wolfamn când o sa simt nevoia. Altfel, zau, ma reiau si ma citez de ce nu faceti mai putin permisivă intrarea pe acest forum. Spre exemplu sa iti ceara poza permis autentificat notariat si mai nou poza cu motorul, din care sa se vada si dimensiunea fundului, eventual.:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa o sa fac wolfamn când o sa simt nevoia. Altfel, zau, ma reiau si ma citez de ce nu faceti mai putin permisivă intrarea pe acest forum. Spre exemplu sa iti ceara poza permis autentificat notariat si mai nou poza cu motorul, din care sa se vada si dimensiunea fundului, eventual. :))

 

Ciorba de perisoare stii sa faci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Andrei stiu sa fac, nu îmi iese cum ii iese mamei tale, sunt convinsă.. :))

Hai sa lasam părinții la o parte. E mai bine asa.

Buun, dec stii sa faci ciorbita. Asta e un lucru bun. De ce nu te axezi pe ceea ce faci mai bine, in cazul asta?

Cu motociclitul nu-ti iese (te domina mobra:) ), cu trollatul nici atat...

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca un cunoscator ce sunt, daca galceava era live, nici beata sa fi fost nu ati mai fi avut nicio sansa. Ati trecut cu gratie de the point of no return cand, cu o manevra iscusita, salvati situatia si luati bonus. Ce se intampla acum e deja clasic, ati acceptat infrangerea in subconștient, dar o mascati cu bascalie si chiar jignind pentru a mai salva din aparente.

Of...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sansa la ce? Cine dracu e interesat de o femeie rucsac, cand sunt cu sutele? :crack:

 

Revenind la subiectul topicului, de ce isi ascund astia fata? Le e jena de ceva? Doar rolul lor este de indrumatori ai noului val de motoristi, nu? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indrumatori, ti-ai gasit...crezi ca ei nu stiu ce hram poarta? Cand cauti conflicte in trafic pentru vizualizari, cred ca e indicat sa nu te recunoasca lumea, mai ales daca esti vreun nevolnic cu gura mare care pune prova pe fete, babe si alte persoane incapabile sa se apere in caz ca apar violente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ai o zi minunata :)!

 

 

Ca un cunoscator ce sunt, daca galceava era live, nici beata sa fi fost nu ati mai fi avut nicio sansa. Ati trecut cu gratie de the point of no return cand, cu o manevra iscusita, salvati situatia si luati bonus. Ce se intampla acum e deja clasic, ati acceptat infrangerea in subconștient, dar o mascati cu bascalie si chiar jignind pentru a mai salva din aparente.

Of...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indrumatori, ti-ai gasit...crezi ca ei nu stiu ce hram poarta? Cand cauti conflicte in trafic pentru vizualizari, cred ca e indicat sa nu te recunoasca lumea, mai ales daca esti vreun nevolnic cu gura mare care pune prova pe fete, babe si alte persoane incapabile sa se apere in caz ca apar violente.

 

Dai o bere si o vezi pe Tazmi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre nea' WotRU2Me,

 

eu pe vapor auzisem ca e viata, ca se cam inghesuie fetili la d'astia cu grad. Si cum banuiesc ca matale nu stangi mese pe acolo, pari cam statut... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zvonurile-s adevarate. Din pacate doar la pasagere. La containere, majoritatea covarsitoare e formata din clopotari. Cand si cand cate o cadeta sau o ofitereasa. Practica a demonstrat totusi ca mai bine iti vezi de treaba cand numarul angajatelor e asa mic la nivel de companie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zvonurile-s adevarate. Din pacate doar la pasagere. La containere, majoritatea covarsitoare e formata din clopotari. Cand si cand cate o cadeta sau o ofitereasa. Practica a demonstrat totusi ca mai bine iti vezi de treaba cand numarul angajatelor e asa mic la nivel de companie ;)

:)))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sansa la ce? Cine dracu e interesat de o femeie rucsac, cand sunt cu sutele? :crack:

 

Tu esti "cool"?

 

Ca tot zicea bogo de niste chestii "de pe vremea noastra". Pe vremea noastra pe motoretism postau oameni cu moto si permis categoria A. Floricico, matale indeplinesti aceste doua conditii? Daca nu, te rugam, mergi pe un forum de gatit sau ceva.

 

Bro nu stiu care e vremea aia, dar prin 2006-2010 viitorii motociclisti/motocicliste, pasageri si pasagere, petreceau cot la cot cu noi la Ursu (pentru nostalgici), Vama si pe la mai toate intrunirile moto. Ba s-au si casatorit cativa.

 

Asta n-ar fi nimic, problema e ca va fi in cautare de doua matarangi...

 

Petrica, aveam pretentii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...