Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare! cunoaste cineva un electrician in iasi care ar putea sa ma ajute cu o instalatie de cx500?

ea este ok, dar vreau sa renunt la toate firele care veneau in bord, pt ca nu mai este...contactul vreau sa fie mutat pe la jumatatea instalatiei pt ca o sa vina sub sa..tot timpul sa fie aprinsa faza scurta..iar faza lunga sa fie la butonul din partea dreapta(acu e in stanga)... :D

post-68223-0-00280200-1337934993_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! cunoaste cineva un electrician in iasi care ar putea sa ma ajute cu o instalatie de cx500?

ea este ok, dar vreau sa renunt la toate firele care veneau in bord, pt ca nu mai este...contactul vreau sa fie mutat pe la jumatatea instalatiei pt ca o sa vina sub sa..tot timpul sa fie aprinsa faza scurta..iar faza lunga sa fie la butonul din partea dreapta(acu e in stanga)... :D

 

Dacă ai un CX 500 lasă-l aÂşa, nu îl demonta. E o motociletă prea faină să îi schimbi contactul Âşi toate mațele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata nu este deschis nici un service pt echilibrarea rotii?

 

 

pana la ora 13 este deschis si la noi sambata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ziua buna!

 

 

Domnilor vrea sa va rog , daca se poate sa dam un ''update'' la lista cu ''locluri de reparat'' a anumitor treburi la motociclete in Iasi. Ridic aceasta problema pentru ca azi aveam mare nevoie de o reparatie la ambielajul la un Minsk, si la multe din telefonale alea lasate de dumeavoastra, fie erau ''in retea'' fie nu raspundea nimeni.

As aprecia daca nu am incepe discutii de ''cel mai bun'', sau ala strica sau mama masi mai stiu eu ce.....ci doar locuri, chiar si oameni unde ne putem repara magarusi si mobrele fiecare dupa puteri. Nu ar strica chiar si recomandari a unor mecanici, mai ales a celor de comuniste care stiim ca sunt putini dar buni!

Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil nu ai cautat indeajuns de bine sau nu era nimeni pe langa telefonul fix la Madras(daca ai sunat). Oricum in principal poti apela cu incredere pentru orice problema(in intervalul 9:00-18:00 de luni pana vineri) 0748137723 - Ionut Popa(eu, service) si/sau 0731835404 - Dragos Zaicescu(oferta pret)

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sprintmotors

reparatii motoare

intretinere

consumabile

accesorii

echipamente (de pe Louis)

vanzari motociclete

 

tel 0721535377, 0757625200

mail: contact at sprintmotors.ro , oorestte at yahoo.com

Y.messenger: oorestte

sau pagina de contact de la sprintmotors

 

 

PS ambielaj te sfatuiesc sa-ti iei nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...