Sari la conținut

Unde Mergem Pe 20, 21 Ianuarie 2007


Seven
 Share

Postări Recomandate

:blink: pentru cei care vor sa mearga maine (sambata) la Ruse plecarea a ramas la ora 10.00 de la podul Jilava

 

eu voi fi acolo la ora 10.00 fix si voi astepta maxim 15 min dupa care voi pleca catre Giurgiu :rose:

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

drum bun si vreme frumoasa celor care pleaca maine!

nu o sa va para rau drumul e perfect, vamesii super de treaba si la Rousse va recomand sa mancati la Bar&Grill...o luati usor pe centru si dupa tarabele cu souveniruri pe stanga se vede din alee...

meniurile au poze sunt in engleza si cu 6,7 leva mancati pe saturate..

Georgica, imi pare rau ca nu pot sa merg dar maine am zi plina la munca...!

PS vezi ca ai 2 sau 3 portiuni drepte unde poti sa-ti incerci puterile...numai sa nu bata prea tare vantul...:rose:

Editat de plescoi rulz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rose: mersi andrei kyk pt informatii si daca duminica este vreme frumoasa mai repet plimbarea cu un prieten care nu poate sa vina sambata

 

am venit acum de afara si am vazut ca cerul este senin asa ca maine avem sanse mari de vreme frumoasa 13-14 grade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum ziceam pe la inceput eu o dau spre Rm.Valcea de data asta, ca sa trec pe-acasa. daca vremea e buna maine pe la 9.30 o sa fiu la ultima benzinarie din Militari, pana in autostrada, parca e un Agip. Daca sunt doritori ne vedem acolo si cum spuneam am loc de 2 3 persoane acasa....

 

asfalt uscat tuturor maine..si fara furtuni :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vin la plimbare spre Silistra! (logic.. eu am propus destinatia :rose:)

 

 

PS: Cine poate imprumuta o casca integrala pe durata plimbarii... ca de rider am facut rost... va rog mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: daca tot nu a venit nimeni la intalnire am plecat singur la Rousse dar am remarcat ca nu imi place deloc sa calatoresc fara parteneri de drum asa ca nu m-am oprit decat la o benzinarie in Giurgiu si la Metro in Bulgaria unde am stat 30 min la coada la banca pt a schimba Euro in Leva si am renuntat pt ca ar mai fi trebuit sa stau inca pe atat (au invadat romanasii comertul en-gros din bulgaria)

 

nici chef de poze nu am avut desi aparatul foto era la mine

 

:rose: asa ca as vrea sa ma alatur unui grup maine chiar daca ar fi sa mai repet plimbarea de azi

 

care sunt pana la urma destinatiile de maine? dar ora si locul de intalnire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre mergeti la siliSTEA sau la siliSTRA!?

care este, eu cu inca un prieten merem catre Bg maine. ne vdm la agip tipuri noi mai devr de 10 nu putem pleca pt k unul dintre rideri tre sa "iese" de la scoala.

ne putem vedea la 10 la luk pe vitan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre mergeti la siliSTEA sau la siliSTRA!?

care este, eu cu inca un prieten merem catre Bg maine. ne vdm la agip tipuri noi mai devr de 10 nu putem pleca pt k unul dintre rideri tre sa "iese" de la scoala.

ne putem vedea la 10 la luk pe vitan?

Mergem la Silistra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asa.. ca unii stalcisera treaba.

eu pot ajunge la cel devreme 10:10 pt k am niste probleme. :rose: se paote amana plecarea cu 30 minute? nuc onteaza 30 min zic eu in economia drumului. hic.. parerea mea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asa.. ca unii stalcisera treaba.

eu pot ajunge la cel devreme 10:10 pt k am niste probleme. :rose: se paote amana plecarea cu 30 minute? nuc onteaza 30 min zic eu in economia drumului. hic.. parerea mea..

 

e mai ok 10:10 si pt noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E tarziu sa schimbam ora baieti, sorry.. Unii poate nu mai intra pe net si stiu 9:30 ca ora de plecare. Or sa vina pe la 9-9:15 si stau o ora degeaba..

 

Mai bine ne prindeti din urma, ca fiind grup mare se va merge incet. Mergeti spre Oltenita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e din ciclul s-a rezolvat "nu se poate".

Ideea era sa ne asteptati acolo cand va itnalniti voi la 9 30. in fine..

Nu stiu drumul catre silistra si pe unde se iese de aia zic.

care sunteti cei care nu puteti ajunge la 9 30, da-ti de veste ne vedem acolo la 10;10 sau 10;20 ceva de gen.

Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...