Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Mi-e teamă că nu înțeleg acuzațiile. Cred ca acest cont de ICE D e spart și se încearcă o denigrare fără motiv. 

Nu ma pasionează sa urmăresc pe nimeni pe fb nu sunt și nu am fost stalker de felul meu și nu am spart adrese de email niciodata. Probabil ca cineva se plictisește grav în aceasta perioada. Urăsc stalkerii asa ca nu o sa fiu vreodată. 

 

Probabil pe fb nu a primit atenția ceruta și acum simte nevoia sa se remarce cu aberații.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nimic rau in a fi stalker/stalkerita. E aproape 2022, nu mai judeca nimeni chestii d-astea, e voie cu orice 🤣

 

Hai ca trebuie satisfacute curipzitatile la babele de serviciu de aici de pe forum 🤭

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, SenorPink a spus:

Nu e nimic rau in a fi stalker/stalkerita. 

 

Probabil nu ai avut vreodată vreun stalker sau stalkerita de spui asta.  Primul stalker a fost pe la vreo 23 de ani care a găsit de cuviință sa îmi scrie pe capota mașinii cu un cui o urare de la mulți ani cu multa dragoste. Și lista stalkerilor a continuat ,ala a fost începutul. Asa ca ma feresc ca dracu de tămâie de astfel de persoane. Încerc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, Flower-Power a spus:

😂🤣😂 eu nu mizez pe frumusețe,  nu am făcut-o niciodată. 

 

Stalkerii tocmai pe asta mizeaza, deci ala ori a avut o relatie cu tine si v-ati despartit el ramanand indragostit de tine si nu a suportat socul despartirii (deci nu era stalker) ori... minti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Flower-Power a spus:

Probabil nu ai avut vreodată vreun stalker sau stalkerita de spui asta.  Primul stalker a fost pe la vreo 23 de ani care a găsit de cuviință sa îmi scrie pe capota mașinii cu un cui o urare de la mulți ani cu multa dragoste. Și lista stalkerilor a continuat ,ala a fost începutul. Asa ca ma feresc ca dracu de tămâie de astfel de persoane. Încerc.

Ahh eu nu ziceam sa ai stalkeri ci sa fii tu stalkerita 🤣🤣 - pe principiul pre emptive strike 

Acum 35 minute, Nguyen a spus:

 

Stalkerii tocmai pe asta mizeaza, deci ala ori a avut o relatie cu tine si v-ati despartit el ramanand indragostit de tine si nu a suportat socul despartirii (deci nu era stalker) ori... minti.

Pai atunci conform definitiei inseamna ca Flower e femme fatale 💃

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, SenorPink a spus:

Ahh eu nu ziceam sa ai stalkeri ci sa fii tu stalkerita 🤣🤣 - pe principiul pre emptive strike 

Pai atunci conform definitiei inseamna ca Flower e femme fatale 💃

 

Nu prea, am vazut poze cu ea, cam de nota 7...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Nguyen a spus:

 

 

 

 

Poate te invitam pe undeva.

Nu, merci ! Devin creștină și zic Doamne Ferește!Ți-am zis demult sa nu ma mai tragi de codițe ca nu sunt interesata, hai, du-te la joaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Ce replici de liceeni rock-on roll si birth control cu zeama de lamaie. 

Acum 17 ore, Ice-D a spus:

Ca veni vorba, la fel de bine ai fi putut sa-mi dai pm, in loc sa ma urmaresti pe facebook impreuna cu starpussy si superpissy, fara motiv.  Cum scuzele nu au intrat in ecuatie si ati picat de prosti, ce ati zis, hai sa apelam la o alta pizdă,aceeasi care a fost initial corecta, are acces la detalii fine si sa modificati realitatea putin in favoarea voastra, sa spargeti conturile mele si ale sotiei (yahoo,etc.), dar asta numai dupa ce sunt la 3000km distanta, ca na, asa face un barbat cu adevarat bolnav.

 

Cat tot asteptati de atatea luni o reactie din partea mea, na 💚

 

 

Nu vrei tu sa ii dai pm? 

Sau na, topicul asta si asa e ca un bazar de haine chinezesti - frig, namol pe jos, toale ieftine de plastic si pute a mici cu usturoi, toate sub copertine intunecate, din tabla si celofan.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ice-D 

 

Ia zi bre, ce s-a intamplat? Ca motociclista de weekend nu vrea sa dea detalii...

 

Acum 17 ore, Flower-Power a spus:

Nu, merci ! Devin creștină și zic Doamne Ferește!

 

Ce? Nu erai crestina? 

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 23.12.2021 la 9:30, Nguyen a spus:

@Ice-D 

 

Ia zi bre, ce s-a intamplat? Ca motociclista de weekend nu vrea sa dea detalii...

 

 

Ce? Nu erai crestina? 

1. Nu am ce detalii sa dau ,nu am vb cu ICE D și din principiu nu ma compromit in niciun fel. Cu alte cuvinte îmi aleg persoanele din anturajul meu.

Si 2 sunt păcătoasă, o creștină păcătoasă dar nu atât de păcătoasă încât sa atentez la bărbați însurați. 

Nu mi-a sucit nimeni mințile intr-atat.

End of the story.

Merry to you all!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
La 24.12.2021 la 19:48, Flower-Power a spus:

1. Nu am ce detalii sa dau ,nu am vb cu ICE D și din principiu nu ma compromit in niciun fel. Cu alte cuvinte îmi aleg persoanele din anturajul meu.

Si 2 sunt păcătoasă, o creștină păcătoasă dar nu atât de păcătoasă încât sa atentez la bărbați însurați. 

Nu mi-a sucit nimeni mințile intr-atat.

End of the story.

Merry to you all!

 

1. Daca aveai anturaj nu deschideai topicul asta. Cand cauti anturaje online iti permiti luxul de a le tria? Intrebare generica. 

(1+)2. Idei de lemn de il fac si pe Iliescu sa planga un rau. Nu ii pasa nimanui relevant sau normal.

 

3. (Bonus) - IceD este personaj purtator de stilou sau calimara? 

 

 

 

La 23.12.2021 la 10:48, Asimplu a spus:

Petarde si rachete de revelion

 

Cine e petarda si cine racheta pe topicul asta? 

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca ma citezi cam des în ultima perioada, începi sa semeni cu nguyen..Ca să îți zic pe înțelesul tău, ma lasa rece părerea ta și nu îmi stârnești nicio dorință de dialog..ai monologul unui bătrânel singuratic mai ceva decât easy ,ma rog, Patrick.

Restul comentariilor tale..mă rog, prefer să nu țin cont de ele pentru ca sunt deplasate și dacă îți spun ce gândesc o sa te superi. Like I care! Right!

Am încetat demult sa ma justific am realizat încă de la o vârstă frageda ca oamenii interacționează si pun etichete în funcție de ce au trăit și nivelul lor de percepție care este interconectat cu inteligenta lor emoțională. Dacă tu ai trăit printre petarde și rachete," stilou și calimara"..ei bine nu am ce sa iti cer, e treaba ta personala care repet,ma lasa rece.. 

Nu ma mai cita inutil, chiar nu mă interesează elucubrațiile tale. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...