Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Acum 17 ore, Flower-Power a spus:

Lipsa ta de coerență din primul mesaj m-a determinat sa iti acord circumstanțe atenuante,dar dacă zici ca nu erai sub influenta alcoolului atunci chiar nu îmi pot explica. Probabil ai alte metode de a te face praf. 

Tot nu mi-ai răspuns la întrebare, de unde pana unde legătură ta cu mine și acuzațiile tale la adresa mea? 

 

Iar lipsa ta de demnitate ma determina sa pun punct conversatiei. Ti-am explicat mai sus.

 

Acum 16 ore, Nguyen a spus:

Inca nu m-ati convins, astept picanteriile.

 Ce e bre, ai uitat cand ai fost acuzat ca esti stalker? Acelasi drac in cazul meu, doar ca s-au inselat amarnic, dar nu o sa recunoasca asta, nici ea, nici altii.

 

Acum 16 ore, shashka a spus:

Foarte politicosi, si mai ales, romantici...

Da, maine ma trezesc ca sunt consumator de cine stie ce substante.

Acum 7 minute, Larry Flyt a spus:

Iar lipsa ta de demnitate ma determina sa pun punct conversatiei. Ti-am explicat mai sus.

 

 Ce e bre, ai uitat cand ai fost acuzat ca esti stalker? Acelasi drac in cazul meu, doar ca s-au inselat amarnic, dar nu o sa recunoasca asta, nici ea, nici altii.

 

Da, maine ma trezesc ca sunt consumator de cine stie ce substante interzise, foarte politicos si romantic.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă nici aburii alcoolului și nici alte circumstanțe atenuante nu explica iraționalul din mintea ta atunci îți recomand cu căldură sa discuți cu cineva specializat psiholog,de ce nu, psihiatru. 

 

 

 

 

 

 

 

 

La mulți ani! Sa aveți un an nou mai bun! Petrecere frumoasa!

 

FB_IMG_1640966036476.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Azi am fost pana la Bobita sa mananc ceva select 😂 niște mici și cârnăciori ca să îmi aduc aminte de ei tot drumul către casa..am prins și putina ploicica..coafura rezista.

IMG-20220528-WA0016.jpg

 

20220528_135856.jpg

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, Flower-Power a spus:

Azi am fost pana la Bobita sa mananc ceva select 😂 niște mici și cârnăciori ca să îmi aduc aminte de ei tot drumul către casa..am prins și putina ploicica..coafura rezista.

IMG-20220528-WA0016.jpg

 

20220528_135856.jpg

Si nu era aglomerat maxim fiind sambata? Probabil am avut eu ghinion, cand am fost era asa multa lume ca abea am gasit loc pt motor, de gustat micii nici nu se pune problema. 
Sa fii fost ziua lui Bobita? 🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si astia au devenit atractie "turistica"? Nasol de mine ,sunt inapoiat rau de tot,trece cultura fluierand  pe langa mine cu asa o viteza de-mi intoarce casca pe cap.De azi  incep sa  ma gandesc daca ma mai regasesc in   sloganul "it`s not the destination ,it`s the ride".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Farfuridi a spus:

   sloganul "it`s not the destination ,it`s the ride".

It's about the check in și pozele de pe bucifeis, de mult! 

Editat de ENEOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Farfuridi a spus:

Si astia au devenit atractie "turistica"? Nasol de mine ,sunt inapoiat rau de tot,trece cultura fluierand  pe langa mine cu asa o viteza de-mi intoarce casca pe cap.De azi  incep sa  ma gandesc daca ma mai regasesc in   sloganul "it`s not the destination ,it`s the ride".

 

Acum 9 minute, ENEOS a spus:

It's about the check in și pozele de pe bucifeis, de mult! 

 

Nu e nici atractie turistica nici feisbuc, asa arata iesirile pentru sarakie, e scumpa benzina si prajitura cu cireasa in varf de la OMV e prea scumpa. Macar de aceasta data nu i-a mai cazut mobra peste picioare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, FlipperCo a spus:

Si nu era aglomerat maxim fiind sambata? Probabil am avut eu ghinion, cand am fost era asa multa lume ca abea am gasit loc pt motor, de gustat micii nici nu se pune problema. 
Sa fii fost ziua lui Bobita? 🤣

Nu era aglomerat, nu știu cum a fost alte dați pentru că este prima data când ma plimb în zonele alea. Dar casele de prin împrejurimile Bucureștiului,  Moara Vlasiei , Grădiștea, Snagov...unele sunt foarte frumoase, nu toate.. 

Aveam chef de o plimbare scurta pentru că cu o seara înainte nu îmi făcusem somnul de frumusețe, m-am culcat târziu și m-am trezit devreme și mai aveam un motiv pentru care am preferat sa ma învârt în jurul Bucureștiului. Nguyen prefera sa ii spună pe sărăcie, e în regula sa creadă ce vrea el. 😂 cine sunt eu sa ii schimb gândurile? 

 

Acum 11 ore, Farfuridi a spus:

Si astia au devenit atractie "turistica"? Nasol de mine ,sunt inapoiat rau de tot,trece cultura fluierand  pe langa mine cu asa o viteza de-mi intoarce casca pe cap.De azi  incep sa  ma gandesc daca ma mai regasesc in   sloganul "it`s not the destination ,it`s the ride".

Sunt un fel de atracție, dar cel mai haios a fost faptul ca în bar se comercializează tricouri și papuci fake ale firmelor consacrate, Guess șamd și culmea, chiar se cumpărau.. 😂 

 

Am văzut un el și o ea, el în trening adidasi ,ea pantofi stiletto toc cui, fusta mini și o bluza mulata, se încadrau perfect în peisaj...era ce trebuia..😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, Flower-Power a spus:

 

 

Am văzut un el și o ea, el în trening adidasi ,ea pantofi stiletto toc cui, fusta mini și o bluza mulata, se încadrau perfect în peisaj...era ce trebuia..😂

Nu gasesc nici o deosebire intre specia asta si cei cu femeile ninja,alea de le vezi doar ochii printr-o fanta ingusta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, patrick1 a spus:

Poate că lipsește un ”update” la topic, sugerez:

 

”Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii (și cârnăciori) pe distanțe medii”

😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis sa postez și aici, mâine plimbare careva, traseul încă nu îl cunosc, plecarea la 10 ne întâlnim intr-o benzinarie în funcție de traseu..deocamdată nu știu încotro.. cine vrea , sa îmi zică. Ora de plecare este 10. Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Flower-Power a spus:

Am zis sa postez și aici, mâine plimbare careva, traseul încă nu îl cunosc, plecarea la 10 ne întâlnim intr-o benzinarie în funcție de traseu..deocamdată nu știu încotro.. cine vrea , sa îmi zică. Ora de plecare este 10. Merci

Prea tarziu, un pic mai devreme daca venea propunerea, ma bagam. 
Deja am zis DA unei blonde, care m-a imbarligat s-o iau pasagera 🤣🤣

Pfff !!! Si nu fac d-astea de obicei🤷‍♂️🤪

Data viitoare. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am zis da unor blonde dar asta nu ma împiedică sa ma vad mâine la ora 10 la Rompetrol Otopeni, destinația Paltinu, posibil Cheia în funcție de votanți. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Flower-Power a spus:

destinația Paltinu, posibil Cheia în funcție de votanți. 😂

 

Ca sa ajungi la Paltinu sau la Cheia va trebui sa renunti la mici, altfel nu-ti ajung banii de benzina. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...