Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

La 26.12.2021 la 0:32, _Raul_ a spus:

 

1. Daca aveai anturaj nu deschideai topicul asta. Cand cauti anturaje online iti permiti luxul de a le tria? Intrebare generica. 

 

Cine e petarda si cine racheta pe topicul asta? 

Raspuns generic, da, nu poti fi barbat, daca jignesti o femeie 💄😘

 

La 22.12.2021 la 9:06, Flower-Power a spus:

Probabil pe fb nu a primit atenția ceruta și acum simte nevoia sa se remarce cu aberații.

Iti dai cu arama pe fata🙈

 

La 22.12.2021 la 17:07, _Raul_ a spus:

Ce replici de liceeni rock-on roll si birth control cu zeama de lamaie. 

 

Nu vrei tu sa ii dai pm? 

Sau na, topicul asta si asa e ca un bazar de haine chinezesti - frig, namol pe jos, toale ieftine de plastic si pute a mici cu usturoi, toate sub copertine intunecate, din tabla si celofan.

Era proprietatea unui amic si nu este frumos sa-l jignesti. Data viitoare cand facem un gratar, iti trimitem si tie de mancare. Ca bonus, mustarul vine prin pm.

 

La 22.12.2021 la 9:41, Flower-Power a spus:

Probabil nu ai avut vreodată vreun stalker sau stalkerita de spui asta.  Primul stalker a fost pe la vreo 23 de ani care a găsit de cuviință sa îmi scrie pe capota mașinii cu un cui o urare de la mulți ani cu multa dragoste. Și lista stalkerilor a continuat ,ala a fost începutul. Asa ca ma feresc ca dracu de tămâie de astfel de persoane. Încerc.

Imi pare rau, inteleg ca ai avut motivele tale, dar totusi, inainte sa ma judeci la rece, da un pm. Erai mai cerebrala decat cei care te-au denigrat, cu adevarat.

Sarbatori fericite!⚘

Editat de Larry Flyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 26.12.2021 la 18:31, Flower-Power a spus:

Legiunea străină a bătrânilor singuratici nebăgati în seama ,probabil frustrați ca nu au reușit sa vorbească cu mine. Altfel nu pot sa îmi explic. 

 

Nu tine explicatia asta, la cat de disperata erai sa te bagi in seama si sa iesi la plimbari cu barbati erai foarte usor de abordat. Alta a fost problema, suspectez niste gelozii, ceva scrisori de amor care s-au terminat prost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Acum 7 ore, Larry Flyt a spus:

Raspuns generic, da, nu poti fi barbat, daca jignesti o femeie 💄😘

 

Era proprietatea unui amic si nu este frumos sa-l jignesti. Data viitoare cand facem un gratar, iti trimitem si tie de mancare. Ca bonus, mustarul vine prin pm

 

Punctuația te urmărește dar tu ești mai rapid decât ea, motiv pentru care imi este greu sa descifrez exprimarea bizara.

 

Nu discriminez când vine vorba de luat în balon, îmi e totuna ambalajul și vârsta. 

 

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Larry Flyt a spus:

Raspuns generic, da, nu poti fi barbat, daca jignesti o femeie 💄😘

 

Iti dai cu arama pe fata🙈

 

Era proprietatea unui amic si nu este frumos sa-l jignesti. Data viitoare cand facem un gratar, iti trimitem si tie de mancare. Ca bonus, mustarul vine prin pm.

 

Imi pare rau, inteleg ca ai avut motivele tale, dar totusi, inainte sa ma judeci la rece, da un pm. Erai mai cerebrala decat cei care te-au denigrat, cu adevarat.

Sarbatori fericite!⚘

Inteleg ca acesta este contul tău, ti-ai schimbat ID din ICE D. În primul rand o sa încep sa te întreb de unde și pana unde te-ai gândit sau ai facut vreo legătură cu mine pentru lucrurile care zici ca ți se întâmplă tie. Ai postat la ore târzii, presupun ca sub aburii băuturii un mesaj cum ca eu am vreo legătură cu spargerea contului tău. Dacă îmi poți spune de unde și pana unde legătură cu mine atâta vreme cât noi nu ne-am văzut vreodată nu am vorbit și te-am tratat ca pe un user de pe forum, nimic în plus nimic în minus sa te gândești ca eu am vreo legătură. Mi se pare ca te joci cu niște cuvinte absolut gratuit și nu înțeleg motivul. La fel nu înțeleg indemnul tău sa iti scriu PM ,ca ce chestie? De ce ? Mi se pare o acuzație destul de grava care trebuie sa aibe o dovada ,altfel este doar o acuzație nefondata din dorința de a deschide un dialog?! Spune-mi ce vrei și de ce crezi ca eu am vreo legătură. Am treburi mai importante pe lumea asta și nu știu dacă e bine sa iti creezi filme cu mine.

 

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 22.12.2021 la 9:41, Flower-Power a spus:

Probabil nu ai avut vreodată vreun stalker sau stalkerita de spui asta.

Aici este problema ta, de fapt. Nu dezvolt mai departe, nu are rost.

 

Acum 21 ore, ENEOS a spus:

 

Întreb pt o prietenă în căutare de anturaje. 😜

Anturajul o defineste🙈

 

Acum 19 ore, Nguyen a spus:

 

 suspectez niste gelozii

💅👍

Poarta te frumos cu ea, imi este clar ca a avut parte de niste traume.

Acum 15 ore, _Raul_ a spus:

 

Punctuația te urmărește dar tu ești mai rapid decât ea, motiv pentru care imi este greu sa descifrez exprimarea bizara.

Nu cred, nu mai rapid decat un caracter.

 

Nu discriminez când vine vorba de luat în balon, îmi e totuna ambalajul și vârsta. 

Observ,sa ții minte asta si in propria familie.

 

 

Acum 12 ore, Flower-Power a spus:

 Ai postat la ore târzii, presupun ca sub aburii băuturii

 

Presupui gresit, nimic nou in ceea ce ma priveste.

Editat de Larry Flyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lipsa ta de coerență din primul mesaj m-a determinat sa iti acord circumstanțe atenuante,dar dacă zici ca nu erai sub influenta alcoolului atunci chiar nu îmi pot explica. Probabil ai alte metode de a te face praf. 

Tot nu mi-ai răspuns la întrebare, de unde pana unde legătură ta cu mine și acuzațiile tale la adresa mea? 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, Flower-Power a spus:

Lipsa ta de coerență din primul mesaj m-a determinat sa iti acord circumstanțe atenuante,dar dacă zici ca nu erai sub influenta alcoolului atunci chiar nu îmi pot explica. Probabil ai alte metode de a te face praf. 

Tot nu mi-ai răspuns la întrebare, de unde pana unde legătură ta cu mine și acuzațiile tale la adresa mea? 

 

Iar lipsa ta de demnitate ma determina sa pun punct conversatiei. Ti-am explicat mai sus.

 

Acum 16 ore, Nguyen a spus:

Inca nu m-ati convins, astept picanteriile.

 Ce e bre, ai uitat cand ai fost acuzat ca esti stalker? Acelasi drac in cazul meu, doar ca s-au inselat amarnic, dar nu o sa recunoasca asta, nici ea, nici altii.

 

Acum 16 ore, shashka a spus:

Foarte politicosi, si mai ales, romantici...

Da, maine ma trezesc ca sunt consumator de cine stie ce substante.

Acum 7 minute, Larry Flyt a spus:

Iar lipsa ta de demnitate ma determina sa pun punct conversatiei. Ti-am explicat mai sus.

 

 Ce e bre, ai uitat cand ai fost acuzat ca esti stalker? Acelasi drac in cazul meu, doar ca s-au inselat amarnic, dar nu o sa recunoasca asta, nici ea, nici altii.

 

Da, maine ma trezesc ca sunt consumator de cine stie ce substante interzise, foarte politicos si romantic.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă nici aburii alcoolului și nici alte circumstanțe atenuante nu explica iraționalul din mintea ta atunci îți recomand cu căldură sa discuți cu cineva specializat psiholog,de ce nu, psihiatru. 

 

 

 

 

 

 

 

 

La mulți ani! Sa aveți un an nou mai bun! Petrecere frumoasa!

 

FB_IMG_1640966036476.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Azi am fost pana la Bobita sa mananc ceva select 😂 niște mici și cârnăciori ca să îmi aduc aminte de ei tot drumul către casa..am prins și putina ploicica..coafura rezista.

IMG-20220528-WA0016.jpg

 

20220528_135856.jpg

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, Flower-Power a spus:

Azi am fost pana la Bobita sa mananc ceva select 😂 niște mici și cârnăciori ca să îmi aduc aminte de ei tot drumul către casa..am prins și putina ploicica..coafura rezista.

IMG-20220528-WA0016.jpg

 

20220528_135856.jpg

Si nu era aglomerat maxim fiind sambata? Probabil am avut eu ghinion, cand am fost era asa multa lume ca abea am gasit loc pt motor, de gustat micii nici nu se pune problema. 
Sa fii fost ziua lui Bobita? 🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Farfuridi a spus:

   sloganul "it`s not the destination ,it`s the ride".

It's about the check in și pozele de pe bucifeis, de mult! 

Editat de ENEOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Farfuridi a spus:

Si astia au devenit atractie "turistica"? Nasol de mine ,sunt inapoiat rau de tot,trece cultura fluierand  pe langa mine cu asa o viteza de-mi intoarce casca pe cap.De azi  incep sa  ma gandesc daca ma mai regasesc in   sloganul "it`s not the destination ,it`s the ride".

 

Acum 9 minute, ENEOS a spus:

It's about the check in și pozele de pe bucifeis, de mult! 

 

Nu e nici atractie turistica nici feisbuc, asa arata iesirile pentru sarakie, e scumpa benzina si prajitura cu cireasa in varf de la OMV e prea scumpa. Macar de aceasta data nu i-a mai cazut mobra peste picioare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, FlipperCo a spus:

Si nu era aglomerat maxim fiind sambata? Probabil am avut eu ghinion, cand am fost era asa multa lume ca abea am gasit loc pt motor, de gustat micii nici nu se pune problema. 
Sa fii fost ziua lui Bobita? 🤣

Nu era aglomerat, nu știu cum a fost alte dați pentru că este prima data când ma plimb în zonele alea. Dar casele de prin împrejurimile Bucureștiului,  Moara Vlasiei , Grădiștea, Snagov...unele sunt foarte frumoase, nu toate.. 

Aveam chef de o plimbare scurta pentru că cu o seara înainte nu îmi făcusem somnul de frumusețe, m-am culcat târziu și m-am trezit devreme și mai aveam un motiv pentru care am preferat sa ma învârt în jurul Bucureștiului. Nguyen prefera sa ii spună pe sărăcie, e în regula sa creadă ce vrea el. 😂 cine sunt eu sa ii schimb gândurile? 

 

Acum 11 ore, Farfuridi a spus:

Si astia au devenit atractie "turistica"? Nasol de mine ,sunt inapoiat rau de tot,trece cultura fluierand  pe langa mine cu asa o viteza de-mi intoarce casca pe cap.De azi  incep sa  ma gandesc daca ma mai regasesc in   sloganul "it`s not the destination ,it`s the ride".

Sunt un fel de atracție, dar cel mai haios a fost faptul ca în bar se comercializează tricouri și papuci fake ale firmelor consacrate, Guess șamd și culmea, chiar se cumpărau.. 😂 

 

Am văzut un el și o ea, el în trening adidasi ,ea pantofi stiletto toc cui, fusta mini și o bluza mulata, se încadrau perfect în peisaj...era ce trebuia..😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, patrick1 a spus:

Poate că lipsește un ”update” la topic, sugerez:

 

”Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii (și cârnăciori) pe distanțe medii”

😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...