Sari la conținut

04. 07-09 aug. 2020 Monster Energy Grand Prix Ceske Republiky


xt600
 Share

Postări Recomandate

E o situatie similara cu F1 cand au schimbat gumele cu ideea lui Bernie de fast degrading tyres de a reusit pana si codasa Williams sa castige din greseala o cursa.Asta a durat vreo jumate de an pana si au dat seama echipele mari cum se lucra cu ele si s.au adaptat.

In motogp probabil minunea va tine mai mult pt ca nivelul de profesionalism (si de bani)  e mai mic.Dar pe partea cealalta pilotii fac aici o mare diferenta asa ca nu se stie.

Sunt sanse mari insa ca si aici pe RBR,ktm (care a facut teste intensive si aici) sa fie puternica.A zis.o si Pol a zis.o si Quarta,deci sa ne asteptam.

Chestia insa e ca s.ar putea sa ploua si sa le incurce socotelile maestrilor austrieci :bounce: Pe ploaie all bets are off.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 hours ago, ioio_viola said:

Se da motogp pe alt post decat bts2? Se poate lua doar bts2 la un pret mai mic? :D

 

Nu am idee dacă îl dau și alții sau, mai exact, dacă alții transmit cu logistica, regia, comentatorii lor etc. Am mai văzut înainte folosind diverse stream-uri dar erau tot cei de la BTSport 2.

Nu am idee dacă s-ar putea cumpăra un singur canal și nici la ce preț. Eu nu am subscripție la ei direct ci printr-un distribuitor care mi-a dat toate trei canalele la banii ăștia, fără alte opțiuni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 13.08.2020 at 18:42, ioio_viola said:

Poti da mai multe detalii despre distribuitorul ala? M-am uitat sa cumpar acel device, dar nu am gasit detalii deapre abonamentul mentionat de tine. Mersi

 

Long story short: Cutia aia costa probabil intre 30-50 dolari. Eu am platit 150 dolari pe ea pentru ca a venit cu software preinstalat de la cel de unde am cumparat-o (un tip din Iordania). Tot lui ii platesc si abonamentul anual care este cam USD 300 pentru celelalte programe (peste 300, inclusiv toate canalele de stiri de interes si toate cele stiintifice) si alti vreo USD 150 numai pentru BT Sport caci doar acolo pot vedea cursele moto. Nu am putut cumpara doar BT Sport. Cumperi pachetul si eventual poti adauga ceva optiuni, dar basic-ul e obligatoriu. Partea buna pentru mine este ca am device-ul asta peste tot si ma pot conecta la orice TV daca am internet.

 

Scuze celorlalti pentru off-topic...😇

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...