Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut,le am pe amindoua nu sunt noi dar sunt bune,trimite-mi adresa si ti le trimit(donatie)

 

aprind o lumanare pentru ingerul tau la biserica pentru asta!!!!!!!!

si dau si o bere sau mai multe cand si daca am ocazia!!!! vorbim in PM.

 

MERCIIII

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Vreau sa comand Vance&Hines Longshot pentru vulcanul meu (pentru ca merita :) ), dar am auzit ca trebuie sa cumpar langa asta si filtru K&N, si un Jetkit, cu care modifici carburatorul. Este chiar necesar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

 

ma poate ajuta cineva cu schema electrica a VN-ului de 800? daca are importanta, al meu e din 2001.

Cred ca te pot ajuta eu, da trebuie sa ajung mai intai la calculatorul in care am manualul de service. Cat e de urgent?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te pot ajuta eu, da trebuie sa ajung mai intai la calculatorul in care am manualul de service. Cat e de urgent?

 

gata, am gasit. am si eu manualul acum. multumesc morpheus si sorinavram.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu. Invers in schimb e musai, adica daca ai luat hypercharger si jetkit, e pacat sa ramai cu tobele stock, pt ca plusulde "jvanc" e nesemnificativ.

Ia tobele linistit, nu trebe sa faci nici un reglaj dupa montarea lor.

 

Mersi mult!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult!!

Vrei sound h?Nice!Sper sa iesim cat de curand :)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult!!

nu te grabi am eu un numar de telefon a unui manufacturier ungur care picteaza niste tobe superbe la pret de 100 euro bucata le face cu izolatie dupa forma aleasa de tine iar sunetul................

daca vrei iti dau numarul lui

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca intru,nu sunt posesor de vulcan (desi imi plac),un prieten vrea sa cumpere un motor pentru vulcanul lui (VN750).dac stiti unul de vanzare v-as fi recunoscator.

Nimeni,nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut cablu vitezometru pt. Vulcanu meu de 400. Din cate-am inteles se gasesc mai greu. shtie cineva daca s-ar potrivi cu cel de pe Vulcan 800 sau poate de pe alte modele? Sa shtiu ce comand. Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te grabi am eu un numar de telefon a unui manufacturier ungur care picteaza niste tobe superbe la pret de 100 euro bucata le face cu izolatie dupa forma aleasa de tine iar sunetul................

daca vrei iti dau numarul lui

zaha

 

Ok. Da-mi numarul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te grabi am eu un numar de telefon a unui manufacturier ungur care picteaza niste tobe superbe la pret de 100 euro bucata le face cu izolatie dupa forma aleasa de tine iar sunetul................

daca vrei iti dau numarul lui

zaha

 

Salut..intrebare:

 

Face si flansele de adaptare la cilindru?

Tevile sunt goale-goale sau mai au ceva inauntru?...ca daca sunt teava goala........mai mult strici......parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un nou propitar de vn800A customizat prin zona..il asteptam sa se prezinte, e cam mahmur, ca tocma s-a insurat.

 

Am vrut sa iau unul de 1500 dar nu mi-a placut ce am gasit si l-am luat pe asta mai micut la bani buni.

post-1377-1212521925_thumb.jpg

post-1377-1212521984_thumb.jpg

post-1377-1212522021_thumb.jpg

post-1377-1212522062_thumb.jpg

post-1377-1212522181_thumb.jpg

post-1377-1212522209_thumb.jpg

post-1377-1212522219_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l stapanesti sanatos!!! Trebuie sa-i iau si eu la a mea neaparat o sa ca a ta...tare bine le sta cu astea subtiri...Spune-mi te rog, dak se poate si pretul de achizitie...Nu de alta dar am vrut sa-l vand si eu pe al meu...dar m-am razgandit intre timp .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al meu mananca 7.0-8.5 in oras (depinde mai mult de aglomeratia din trafic si anotimp decat de forja) si 4.7-5.0 in afara. Cand il aud pe nea Morpheus ca a lui mananca 5.5 in oras imi vine sa-l intreb: care oras? Poate vreun oras fantoma, cu trafic zero.

Dar nu intzeleg ce va miratzi asha, VN meu de 900, tot 5-5,5 are consum mediu shi eu bag talpa la greu in el. La nici un plin nu a fost altfel, tot in jurul la 5,5.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu intzeleg ce va miratzi asha, VN meu de 900, tot 5-5,5 are consum mediu shi eu bag talpa la greu in el. La nici un plin nu a fost altfel, tot in jurul la 5,5.

E pe injectie, ar fi fost aiurea sa fie altfel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...