Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

un pret nu ne spui ? merge pe vn800 ?

A scuze.... am uitat.

235 USD sunt banii pe care i-am dat eu pe ea. Am vrut sa de Drifter si m-am ales cu una de Classic. La prinderi se potriveste excelent, spatele este diferit si nu stiu ce sa ii fac. Ar trebui retapitata dar nu se baga nimeni iar eu sunt prea prins sa ma apuc si de pielarii. Poate imi da cineva un sfat.... :crack:

Pacat de ea ca-i asa frumoasa...

 

--- Mesaj completat în 11 Dec 2007 21:55 -------------
Cam asa ar trebui sa ajunga in final.......post-3102-1197401643_thumb.jpg

Editat de AndreiShadow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Andrei. ia legatura cu Darian. s-ar putea sa iasa asha cum iti doresti. toate cele bune!

 

A scuze.... am uitat.

235 USD sunt banii pe care i-am dat eu pe ea. Am vrut sa de Drifter si m-am ales cu una de Classic. La prinderi se potriveste excelent, spatele este diferit si nu stiu ce sa ii fac. Ar trebui retapitata dar nu se baga nimeni iar eu sunt prea prins sa ma apuc si de pielarii. Poate imi da cineva un sfat.... :crack:

Pacat de ea ca-i asa frumoasa...

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Dec 2007 21:55 -------------</small><br/>Cam asa ar trebui sa ajunga in final.......post-3102-1197401643_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai mic pret la mobile este de 6700 euro la un vn1600, iar la vn1500 care are pret mai mic toti sunt peste 10000 de km. Asta pe care am aratat are 7000 si e din 2002.

 

--- Mesaj completat în 15 Dec 2007 22:12 -------------
Un punct important in alegerea motocicletei a fost numarul de replies si de vizitatori in acest topic. Dar de cand am venit pe aici... liniste...

Probabil ca pentru voi este un lucru obisnuit vulcanul, dar eu incep chiar acum viata asta.

 

Si sunt extrem de agitat si emotionat si nu stiu ce sa mai zic :crack: Pur si simplu sunt fericit!!!!

Sper ca o sa ne intilnim, si :kick:

Editat de phoenix27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh, care aveti pe acasa niscava comenzi avansate pentru un VN 800 dati de veste. am schimbat ghidonul si acu m-am trezit mai inghesuit. cum feeling-ul dat de ghidon imi place, caut sa gasesc o pozitie mai buna si pentru bietele picioare. :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru picioare eu mi-am schimbat crashbarul sa includa inca un rand de peguri,

 

La drum lung e super sa ai 2 pozitii pe care le poti schimba cand amortesti.

ai o poza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La drum lung e super sa ai 2 pozitii pe care le poti schimba cand amortesti.

 

Da.

 

--- Mesaj completat în 17 Dec 2007 10:52 -------------

Da.

 

de fapt acest "da" a fost postul lui awd

 

bujie

Editat de Bujie...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti ramase in plus un rand de scarite, sunt interesat. Chiar 2... Nu imi plac foot-peg-urile care le-a pus neamtu pe a mea ca nu ajung ca lumea la frana (trebuie sa stau doar cu calcaiul pe foot peg, din cauza crash-bar-ului) iar alea ptr pasager nu le pot rabata si vreau sa ii pun originale (momentan). De asemenea se mai cauta si una pereche semnale fata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma intereseaza un alt rand de scarite pe crash. cine ma cunoaste stie ca nu sunt cuminte, ca nu stau cuminte in coloana si ma strecor cu VN-ul printre mashini. :crack: deci nu vreau sa fie mai lat decat am nevoie. ma plimb farte mult prin orash datorita job-ului si recunosc ca noul ghidon, deshi imi da o senzatie de agresivitate, e mai obositor ca pozitie pt picioare. de aici nevoia unei pozitii mai relaxate pentru sticks-urile mele si implicit de comenzi avansate.

 

Deci, care aveti avansate neamule! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh, care aveti pe acasa niscava comenzi avansate pentru un VN 800 dati de veste. am schimbat ghidonul si acu m-am trezit mai inghesuit. cum feeling-ul dat de ghidon imi place, caut sa gasesc o pozitie mai buna si pentru bietele picioare. :kick:

Pune si tu o poza cu ghidonul cel nou. Si apropo, am gasit plasa ta elastica, iar incurcata in ea era piesa de care se prinde saua. Stii tu la ce ma refer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut si ,,LA MULTI ANI''

De ieri sunt posesorul unui VN 800 A cu 13.000 km din Germania.O voi aduce in Aprilie cu un prieten in van-ul lui.In poza e vechiul proprietar.Are modificari. Acum vreau sa citesc macar primele 100 pagini.

post-30013-1199453119_thumb.jpg

post-30013-1199453157_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti traiasca. e insa B, adeca clasic.

 

Salut si ,,LA MULTI ANI''

De ieri sunt posesorul unui VN 800 A cu 13.000 km din Germania.O voi aduce in Aprilie cu un prieten in van-ul lui.In poza e vechiul proprietar.Are modificari. Acum vreau sa citesc macar primele 100 pagini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pentru toti si La Multi Km!

 

Intrebare: Unde(in Romania) pot achizitiona piese (crashbar, etc...) pentru VN 1500 Classic ?

Poate faci comanda sunt o gramada de oameni care aduc din Germania piese de la Louis .

Link : http://www.louis.de/_1075a9fd65ba0f1dd3f7d...tnr_gr=10023250

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut si ,,LA MULTI ANI''

De ieri sunt posesorul unui VN 800 A cu 13.000 km din Germania.O voi aduce in Aprilie cu un prieten in van-ul lui.In poza e vechiul proprietar.Are modificari. Acum vreau sa citesc macar primele 100 pagini.

Iti uram succes! La Multi Ani!

 

La multi ani pt toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care dintre voi are de vanzare un ghidon original de vulcan de 800 C? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. vreau sa cumpar un sissy bar pt un vn 800. are careva vreo idee de unde? m-am uitat pe ebay si adus in tara ajung pe la 120-130 euro. parca n-as da atat pe unu......

 

bujie

 

p.s ma gandesc poate vrea vreunu din voi sa scape de el :bigstar:

Editat de Bujie...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...