Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

stie careva pe la ce pret se invart comenzile avansate pt vn750?... si unde se gasesc, pt ca eu am gasit doar unele la ....600$!!!

 

la Louis se gasesc mai multe modele

 

categoria: Anbauteile -> Fahrwerk & FuĂrasten

 

daca nu te descurci cu germana, fa ce fac si eu: google translate

 

LE: m-am uitat si eu un pic si se pare ca nu e trecut VN750-ul pe nicaieri. Probabil s-or potrivi unele, dar nu au mai bagat ei in catalog, avand in vedere ca nu se mai fabrica de cativa ani.

pagina din catalog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

multumesc de ajutor insa nu inteleg daca sunt numai scaritele sau sunt si suportii avansati

 

--- Mesaj completat în 11 Jan 2008 12:41 -------------
azi am montat si suportii pt coburi :wink:

 

--- Mesaj completat în 11 Jan 2008 12:46 -------------
mai ramane sa fac sau sa cumpar un rack si e gata de drum

post-20894-1200047958_thumb.jpg

post-20894-1200048010_thumb.jpg

post-20894-1200048050_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare: cine umbla prin lume si are relatii? k motoru meu...kawa 750 a murit.. :makeout: si poate ma ajuta cineva sami aduca 1 motor :P poate din 2 fac 1 bun... :wink: :moto:las 1 id de mes: nixon_s_accident@yahoo.com

Din pacate numa sufleteste si moral te pot ajuta!Ai incercat pe net sa dai de ceva?poate pe e-bay?

Incearca aici

/index.php?showforum=31

sau

/index.php?showforum=130

Bafta la cautare!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Uite ca in sfarsit ma numar si eu printre posesorii de Kawasaki Vn 800 classic

Poza este de la vechiul proprietar.Deocamdata sunt foarte multumit de ea :P

Singura problema este la cauciucul de spate e cam uzat si ar cam trebui schimbat.

Pe fata e Maxxis nou si as vrea sa-mi cumpar pe spate tot Maxxis.Pe cel din spate scrie 140/90-16 71H

Eu n-am gasit decat H77 si cred ca este cu talon alb :wink: .Este vreo problem daca il cumpar cu H77?Unde as putea gasi sa fie fara talon alb ca cel din fata e fara.

Merci!

post-8277-1200247429_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Uite ca in sfarsit ma numar si eu printre posesorii de Kawasaki Vn 800 classic

Poza este de la vechiul proprietar.Deocamdata sunt foarte multumit de ea :P

Singura problema este la cauciucul de spate e cam uzat si ar cam trebui schimbat.

Pe fata e Maxxis nou si as vrea sa-mi cumpar pe spate tot Maxxis.Pe cel din spate scrie 140/90-16 71H

Eu n-am gasit decat H77 si cred ca este cu talon alb :wink: .Este vreo problem daca il cumpar cu H77?Unde as putea gasi sa fie fara talon alb ca cel din fata e fara.

Merci!

 

Ia legatura cu userul bogdan.c , are si thrad la piese de schimb. Aduce cauciucuri la cel mai bun pret si repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! Am si eu o rugaminte: trebuie sa schimb cauciucurile la VN-ul meu si nu stiu ce sa aleg. Am luat legatura cu bogdan.c si am doua variante: Metzeler ME880 si Avon Venom AM41(fr) AM42(rear). Diferenta de pret e de 37 euro, dar ma intereseaza comportamentul in curbe, pe ploaie... Ar mai fi si Maxxis, dar nu stiu chiar nimic de ele. multumesc mult! :wink: post-11512-1200474757.jpgpost-11512-1200474875.jpgpost-11512-1200474937.jpgpost-11512-1200474993.jpgpost-11512-1200475049_thumb.jpg :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu am Avon AM42 si fata si spate, si pot spune ca-s tare multumit. Metzeler nu am avut, dar toata luema are cuvinte de lauda despre ele. Acuma la cata performanta pot face cu un cruiser ... eu zic ca toate sunt cam in acelasi loc. Parerea mea.

 

Succes

 

--- Mesaj completat în 16 Jan 2008 15:42 -------------

 

 

Nu coae. Poate la un set de ping-pong.

Despre ce tobe e vorba?

 

ale vantului, care altele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are si dyno instalat ma rautate! si da ,pe mine nu ma deranjau cand le aveam, dar ma saturasem de amenintarile cu bordura in rezervor si altele de genu'!

 

Elegant, dar si noi suntem vulpi batrane.

Nu ca nu mai ai putere deloc, si ca te sparge la urechi, ci doar ca fac vecinii urat? Adevarul e ca si mie mi-e cam jena uneori cu ale mele golite care fac jumate din zgomotul dragurilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are si dyno instalat ma rautate! si da ,pe mine nu ma deranjau cand le aveam, dar ma saturasem de amenintarile cu bordura in rezervor si altele de genu'!

 

 

 

ce dino ma?

ejti dinozaur ragnasaur?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dyno jet ma. vantule, vezi ca pe o pagina in urma intreaba ozz de tobele tale. :wink:

 

ce dino ma?

ejti dinozaur ragnasaur?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbit deja :wink: in seara asta ma decid. fox .. de unde ai luat dragbaru?si de cat ai pus?

 

Mai negociază Âşi tu un pic, dar ia-le. Or să-ți asalteze un pic urechile până te onbiÂşnuieÂşti cu ele, dar cel puțin în oraÂş îÂşi fac toți banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...