Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

vorbit deja :makeout: in seara asta ma decid. fox .. de unde ai luat dragbaru?si de cat ai pus?

 

una pereche drag pipes adjudecata de domnul ozz! frumosul cluj va fi mai viu de acum. :P :wink:

 

asfalt uscat si milioane de kilometri.

 

felicitari! sa le porti sanatos.

Editat de Vantul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Superb 800A-ul...Lupalb parca avea unu :blink: ...Aprop...la cat l-ai luat...sau mai bine zis le-ai luat? :laugh: asfalt uscat

 

 

 

salut,vn-ul 800 e luat recent,acte de italia,ma ajuns 2200euroi,inafara de chitul de lant,consumabile varza,adus pe linia de plutire inca 300euro, Cel de 750 il am de 2 ani si e facut din bucati,bafta :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,vn-ul 800 e luat recent,acte de italia,ma ajuns 2200euroi,inafara de chitul de lant,consumabile varza,adus pe linia de plutire inca 300euro, Cel de 750 il am de 2 ani si e facut din bucati,bafta :blink:

Pai la 2500 l-ai luat suuper bine...Sa t bucuri de el :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar iu toching to mi?

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Jan 2008 17:49 -------------</small><br/>

 

Eu as renunta si la aparatoarea spate.

 

Eu as renunța să mai țin pe vulcanul meu lucruri îmrumutate de la alții..îți dă ceva de gândit? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns ieri pe la United Motors cautand o casca si am "facut cunostinta" cu VN 900 Classic si Custom... M-am asezat pe ambele, le-am studiat, m-am indragostit de Classic. Plus ca mi s-a oferit un pret care m-a pus rau pe ganduri.

 

Ramane de vazut mai la vara, daca reusesc sa fac un sacrificiu pentru asa ceva...

 

Oricum, dupa ce am pus mana pe asa ceva, pot spune un singur lucru: felicitari posesorilor, aveti niste adevarate bijuterii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns ieri pe la United Motors cautand o casca si am "facut cunostinta" cu VN 900 Classic si Custom... M-am asezat pe ambele, le-am studiat, m-am indragostit de Classic. Plus ca mi s-a oferit un pret care m-a pus rau pe ganduri.

In ce sens te-a pus pe ganduri? Asta vara 900-le valora 8400 euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am luat vulkanul din germania cu 3600 km la bord cu 6000( in pret intra transport si acte ). e model 2007. asta ar trebui sa dea de gandit. pe neamt cand l-am intrebat mi-a zis ca a dat 7900 nou noutz la el in tara si la noi mai baga baietii la mijto 500 de euro comision ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dracu trimiteti PM cu un pret oferit de United, discountul asta il ofera tutror. Maine sun la United, ii intreb ce discount am daca il iau cu banii jos si pun si pe forum.

Just do it! Si mai vorbim dup'aia.

 

In PM omul mi-a spus ca nu poate sa faca publica o intelegere intre el si dealer pentru ca nu stie daca dealerul ar fi de acord. Eu il inteleg, de aia nu am mai insistat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea Sorine, ma tin de vreo luna sa ajung la tine. Sunt la Bacau acum, da in week-end vin sigur. Auzi, si zici ca mosul de sub tine nu vinde?

Esti binevenit oricand. Dar care-i baiul? Ca daca-i ala cu vecinul de sub mine, vii degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajutati-ma sa-mi clarific o nelamurire....Filtrul K&N vine gresat cand vine el de la fabrica?

M-a pus cineva pe ganduri cand mi-a spus ca al meu, desi e nou, e cam uscat. Si apropos, la ce interval se curata si greseaza?

:friends:

Editat de AndreiShadow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...Stie cineva daca redresoarele pentru bateriile auto merg si pt moto, sau pt bateriile de motocicleta exista alt tip de redresor? Am gasit unul de 12V cu incarcare lenta si vreau sa-l cumpar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...Stie cineva daca redresoarele pentru bateriile auto merg si pt moto, sau pt bateriile de motocicleta exista alt tip de redresor? Am gasit unul de 12V cu incarcare lenta si vreau sa-l cumpar!

La Louis este dar trebuie sa stii cati volti are bateria ta!Ori 6V ori 12V!Oricum asta de la Louis(am si eu)are tot felul de prostii pe el care sunt folositoare ca de exemplu: indicator al starii bateriei in procente si iti spune si daca este defecta si ceva foarte bun mai e ca se poate pune si pe 6V si pe 12V!

Uite si link-ul (asta e care il am eu)

http://www.louis.de/_40680fe56d24d873ce35d...tnr_gr=10003596

:friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...Stie cineva daca redresoarele pentru bateriile auto merg si pt moto, sau pt bateriile de motocicleta exista alt tip de redresor? Am gasit unul de 12V cu incarcare lenta si vreau sa-l cumpar!

Merg, nu conteaza moto sau auto sau altceva,e acelasi lucru numa sa fie si bateria de 12 volti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt redresoare cu amperaj mic, destinat motocicletelor, sau cu amperaj variabil, pentru moto sau auto.

Asta de care am zis eu e special moto! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...