Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mersi mult :wink:

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Feb 2008 13:54 -------------</small><br/>Nah... au venit pozele:

eu am un vn de 800 si vreau sa imi iau unul de 1500.

dupa ce ii faci niste teste de drum as vrea sa imi povestesti de cuplu,putere , consum , tinuta de drumetc parerea ta chit ca e relativ

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am un vn de 800 si vreau sa imi iau unul de 1500.

dupa ce ii faci niste teste de drum as vrea sa imi povestesti de cuplu,putere , consum , tinuta de drumetc parerea ta chit ca e relativ

zaha

 

Salut!

 

Deocamdata nu prea pot sa-ti zic nimic, pentru ca am numai de 5 zile. Am mers pe el putin. Si mai am pana ies in lumea mare. Dar din prima vedere e extraordinar. Singura problema e ca are ghidon lat de aproape un metru, ceea ce este neobisnuit, dar timpul si practica rezolva totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Deocamdata nu prea pot sa-ti zic nimic, pentru ca am numai de 5 zile. Am mers pe el putin. Si mai am pana ies in lumea mare. Dar din prima vedere e extraordinar. Singura problema e ca are ghidon lat de aproape un metru, ceea ce este neobisnuit, dar timpul si practica rezolva totul.

Sa-l stapanesti sanatos si cat mai multi km in sa :kiss: Frumos dom`le... l-am vazut si eu in magazin post-11512-1202838220_thumb.jpg

 

Am si eu o intrebare: in manual la VN-ul de 750 scrie ca pistonul standard are diametrul de 84.842-84.857 mm ; stie cineva ce diametru are pistonul de la cota urmatoare? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l stapanesti sanatos si cat mai multi km in sa :kiss: Frumos dom`le... l-am vazut si eu in magazin post-11512-1202838220_thumb.jpg

 

Am si eu o intrebare: in manual la VN-ul de 750 scrie ca pistonul standard are diametrul de 84.842-84.857 mm ; stie cineva ce diametru are pistonul de la cota urmatoare? :wink:

la pagina 4-38 scrie : oversize pistons and rings - 0.5 mm first oversize ; 1.0mm second oversize

... acum depinde si in ce manual te-ai uitat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Mersi mult

Vezi www.bbmoto.ro e de la mine din Gheorgheni si sigur au de toate.....si iti aduc si in max 24 H

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult :kiss:

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Feb 2008 13:54 -------------</small><br/>Nah... au venit pozele:

jale frate.sa-l stapanesti sanatos. si cum ar fi sa facem o intalnire numai cu vulcanologi :wink: :)

la multi kilometrii fara belele.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I second that, undeva intro locatie cu tematica , de exemplu

 

http://ro.wikipedia.org/wiki/Vulcanii_noroio%C5%9Fi

da,ai dreptate. zona e super si s-ar potrivi de minune pt o intalnire.cine stie poate in viitorul nu foarte indepartat vom pune si noi de o intalneala. sau macar de o bere si niste mici......... :kiss: :wink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...