Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dupa cum zice si titlul...donez 120/70/17 si 190/50/17- cred ca mai merg 1000-2000km (eu personal nu am avut pb cu ele)

conditie: sa veniti voi sa le luati din zona bd Titulescu (5 min de P-ta Victoriei)

 

salut!

0748675381



p.s: se merge pe principiu primu venit, primu servit

post-39276-0-84668000-1397849586_thumb.jpg

post-39276-0-89307600-1397849607_thumb.jpg

post-39276-0-19912100-1397849644_thumb.jpg

post-39276-0-51269400-1397849660_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cel de 18 s-a dus la Cicloburu, sa-l stapaneasca sanatos si fara incidente :)

Valabil cel de spate, 130/80/17.

il vreau eu pe cel de spate te rog am nevoie de el pt un gs 500 o sa fac itp in curand si eu il am mai lat pe spate...daca se poate as fi recunoscator .platesc eu transport. Multumesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza o pereche de manusi "Alpinestar" din piele, in stare acceptabila. Sunt masura M spre L, de vara, sunt spalate si mai pot fi purtate ceva timp.

 

 

Salut! As vrea eu manusile daca se poate..ti am dat pm. ms frumos

 

S-au dat, vor ajunge la EM!L, sa le porti cu placere si fara evenimente neplacute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il vreau eu pe cel de spate te rog am nevoie de el pt un gs 500 o sa fac itp in curand si eu il am mai lat pe spate...daca se poate as fi recunoscator .platesc eu transport. Multumesc

 

Cu parere de rau, s-a dat acum vreo 2 saptamani.

 

Se doneaza o pereche de manusi "Alpinestar" din piele, in stare acceptabila. Sunt masura M spre L, de vara, sunt spalate si mai pot fi purtate ceva timp.

 

S-au dat si manusile.

post-69984-0-50565700-1398610902_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza mai departe casca de AICI [casca open face mas. 57-58 M Lazer , pretabila scuter , folosita], primita la randul meu de la Vittore !

 

Sincer, eu n-am reusit sa ma folosesc de ea, starea castii nu e tocmai cea mai buna - are pielea "coapta" si se cam dezmembreaza - dar daca are cineva trebuinta de ea....

Editat de Lary
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza mai departe casca de AICI [casca open face mas. 57-58 M Lazer , pretabila scuter , folosita], primita la randul meu de la Vittore !

 

Sincer, eu n-am reusit sa ma folosesc de ea, starea castii nu e tocmai cea mai buna - are pielea "coapta" si se cam dezmembreaza - dar daca are cineva trebuinta de ea....

 

Ai cumva o poza si cu defectele? Ar prinde bine pt oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai defectele sunt oarecum cele specifice varstei [inaintate] pe care cred ca o are casca. Pielea e crapata si 'coapta' [ramane negreala pe degete sau pe orice atinge acele portiuni - mi-a ramas negreala pe o noptiera pe care am pus casca, de exemplu], are lipsa buretelul din crestet [sau material, sau ce ar fi trebuit sa fie acolo], etc...

Daca cineva crede ca o poate 'reconditiona' suficient cat sa umble prin oras cu ea, sau o vrea de o 'tavaleala'...

 

ps. predarea se face in zona Dristor/piata Ramnicul Sarat !

Editat de Lary
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt purtati de cateva ori!De foarte putine ori!

Daca este cineva interesat sau stiti pe cineva ar fi bine!

20140501_102609.jpg

20140501_102616.jpg

20140501_103134.jpg

20140501_103141.jpg



Mi-a cam tremurat mana :)

daca e cineva interesat fac poze mai detaliate!ii tin de aproape 1an de zile in balcon

Cei negri cu siret simplu sunt de la Berska iar celelalte doua pereche sunt zara marime 42.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez trimmer Remington.A fost folosit cam 2 luni doar cu capul care apare in poza.Functioneaza cu 2 bateri AAA.

Are un mic defect la capacul din spate(nu sta apropiat),dar se poate lipi.L-am scapat pe jos

 

post-66993-0-25142200-1399361599_thumb.jpg

post-66993-0-94438500-1399361604_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez costum Revit Cayene Pro marimea S (verde/gri) stare buna, casca Scorpion (56-57) putin folosita, casca Arai Tour X2 (56-57) cu pinlock 'light smoke' stare acceptabila. Singura conditie este ca celui care le ridica sa i se potriveasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez trimmer Remington.A fost folosit cam 2 luni doar cu capul care apare in poza.Functioneaza cu 2 bateri AAA.

Are un mic defect la capacul din spate(nu sta apropiat),dar se poate lipi.L-am scapat pe jos

Nu il vrea nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez costum Revit Cayene Pro marimea S (verde/gri) stare buna, casca Scorpion (56-57) putin folosita, casca Arai Tour X2 (56-57) cu pinlock 'light smoke' stare acceptabila. Singura conditie este ca celui care le ridica sa i se potriveasca.

Salut,as vrea si eu daca se poate sa stiu daca mai este casca Arai Tour X2,si daca da dumneavostra sunteti din Bucuresti?Mi-as dorii casca deoarece o sa trec la un enduro,si mi-ar fi de ajutor deoarece mai am una dar este o casca integrala pe care o sa o folosesc pt pasager daca fac rost de una pentru mine ca mereu trebuia sa imprumut una pentru pasager si deabea gaseam.Astept raspuns.Multumesc foarte mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca azi am devenit cel mai popular forumist :-)

Am sa incerc sa le raspund tuturor celor care au postat aici, precum si celor care mi-au scris pe PM.

Imi cer scuze ca nu pot sa raspund fiecaruia, dar efectiv sunt prea multi doritori.

Azi dimineata m-a contactat deja un baiat si va veni maine seara sa probeze costumul. De asemenea doreste una din casti.

Asadar pana maine seara suspendam operatiunile. Marti va tin la curent cu noutatile.

Eu am cam 1,72 inaltime si 67 kg. Poze cu costumul si castile nu fac pentru ca oricum nu ar fi relevante. Gasiti pe net poze si review-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...