Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

 

Sa nascut Scooter Tuning !

2014 a venit la mine cu o cagiva raptor pe care am luat-o la unisol cu iubita mea…

si nu aluneca de pe scuterul ala daca l-au uns cu ulei?

oricum uleiul bunica e net superior aluia de la unisol...

 

si ceva gasit pe fatacarte

nimfo.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2117

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

chiar daca la nepoata nu i-a fost jena sa puna filmuletul pe net, mai cu rusine asa, postez si eu aici.

 

https://www.facebook.com/video.php?v=747970378587560


» Post actualizat in 12 Dec 2014 13:50

 

Sarbatori fericite!

 

se vede ca fata ARE... "ureche muzicala" :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nascut Scooter Tuning !

Stau si navighez pe internet si vad diverse scutere modificate si ma gandesc ce ar fi daca si in romania ar fi ca in Germania sau Italia sau Franta ? Si ma mai gandesc si ca romanii vor dar nu stiu sa faca asa ca ma ganesc ca poate i pot ajuta cumva !

Asa ca am sa mai postez in timpul liber cum se monteaza cum se demonteaza cum se face cum se schimba cum se upgraadeaza ! Pentru cei care chiar au doua maini stangi ma pot ocupa personal de proiectele lor !

Pe langa tote acestea pe acest blog voi incepe sa imi prezint si eu proiectele auto-moto ! 2014 a venit la mine cu o cagiva raptor pe care am luat-o la unisol cu iubita mea…tin sa precizez ca pe langa pasiune si iubirea fata de sportul pe doua roti pe aceasta motocicleta plimbarea va fi mai speciala deoarece insfarsit cineva m-a sustinut in ceea ce am decis sa fac si sa aleg ce este ok pentru mine ! Pe langa aceasta motocicleta a mai sosit in “garaj” tot o cagiva insa modelul classic SS cagiva mito , luata in ideea de : motocicleta pentru piese ! Nu a fost asa in incercarea da a o vinde mi-am dat seama ca romanul nostru este prea negustor pentru a isi permite sa mearga cu o motoreta cea mai ignitoare ferta fiind de 1200 lei ( evident motoreta nefiind unctionala , insa totusi este un mito pe care il poti ridica cu o suma modica ) si cum am decis ca nu cere de mancare am sa o pastrez..dezmembrez….curat si am sa o fac pentru mine !

Al 3-lea proiect este putin mai special deoarece este o chestie pe care mi-o doream de foarte mult timp : sa merg cu un scuter high-end si am decis ca nu doar sa merg ci sa detin unul ! Am luat decizia aceasta ( foarte grea avand in vedere multitudinea de planuri pe care o am pe acest an ) si am cumpart prima si cea mai importanta piesa din scuter MHR TEAM II SELETTRA fara de care proiect-ul nu ar fi luat viata restul vi pe parcurs nici scuterul nu l-am cumparat inca ! Insa toate la timpul lor pentru inceput imi doresc sa vad motorul ansamblat apoi v-or fi bani si de scuter !

Cam atat pentru inceput ! See you next time and drive safe !

Mai multe ---> https://garage1tuning.wordpress.com/2013/10/22/sa-nascut-scooter-tuning/

acelasi autor: "- Pasionat de auto-moto de la varsta de 12 ani ( primul contact sexual cu un scuter a fost la 14 ani cu un Yamaha Aerox"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acelasi autor: "- Pasionat de auto-moto de la varsta de 12 ani ( primul contact sexual cu un scuter a fost la 14 ani cu un Yamaha Aerox"

 

sa vezi ce aberatii a mai postat bouleanu .....

 

acum cateva zile a reusit record absolut cu topic-ul lui cu accidentul soldat cu daune "sentimentale"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...