Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2113

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Off-topic: care e faza cu userii in carantina? Ca am vazut si eu la multi aici pe forum, si nu inteleg ce inseamna... sunt pedepsiti? sunt bolnavi :D , ce au? Ca de postat am vazut ca pot posta. Care e diferenta dintre ei si noi, astia normali :P ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu ce au de-s galbeni...dar iti zic sigur ca ala nu e sifon

dar poate e de la sifon

 

on topic:

A female officer arrests a drunk. She warns him: "You have the right to remain silent. Anything you say can and will be held against you".

The drunk replies: "Boobs".

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off-topic: care e faza cu userii in carantina? Ca am vazut si eu la multi aici pe forum, si nu inteleg ce inseamna... sunt pedepsiti? sunt bolnavi :D , ce au? Ca de postat am vazut ca pot posta. Care e diferenta dintre ei si noi, astia normali :P ?

din ce stiu aia in carantina is niste sifonari care nu si-au luat ban. un fel de disciplinar. si nu mai ai voie sa te bagi in seama asa des. parca ai voie doar 3 postari pe zi sau ceva de genu. nu mai stiu, era cineva care povestea ca e de 2 ani in carantina.

 

http://www.trilulilu.ro/bulanmedia/64ff41753472fd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Domn' părinte, știți... mi-a murit cîinele și aș vrea o mică înmormîntare creștinească, așa... după cum se cade.

Preotul îi răspunde:

-Măi Ioane, eu am avut bunăvoință și te-am ascultat, dar du-te mă dracului și îngroapă-l undeva, unde ai mai văzut tu înmormîntare la cîini, cu popă? Păi noi nici pe oamenii sinucigași nu-i îngropăm, auzita-i tu de cîntăreața aia care s-a sinucis recent? Du-te unde-i vrea, du-te caută-ți pe cine-i vrea să ți-l îngroape, du-te la neoprotestanți și nu mă mai bate la cap!

Ion s-a supărat tare că popa l-a refuzat atît de categoric și a spus:

-Apoi, dacă așa stă situația… eu cu nevastă-mea strînsesem, cu greu, vreo 3.000 de Euro pentru înmormîntarea lui AZORICĂ...

Preotul:

-Apoi mă, stai așa, despre AZORICĂ-i vorba? No stai așa mă.... că Azorică-i cîine ortodox!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bulă era cu mai mulți prieteni la cîrciumă. Prietenii se lăudau cu ultimele aventuri:

- Eu am fost aseară cu una, zice unul. Și i-am tras patru numere tari.

- Și ce a zis aia dimineața? întreabă prietenii.

- Că sînt cel mai tare bărbat din lume.

- Asta e nimic, zice altul. Eu am dat cinci numere aseară.

- Și ce a zis aia dimineața?

- Vă închipuiți, răspunde omul plin de el.

- Dar tu Bulă, întreabă prietenii, n-ai fost cu niciuna?

- Ba da, răspunde Bulă plictisit.

- Și cîte numere i-ai dat?

- Unul singur, zice Bulă.

- Aaaaaa! Exclamă prietenii dezamagiți. Și ce a zis aia dimineața?

- Nu te opri!

 

 

 

Ajuns la vîrsta de pensionare, un tip se prezintă la oficiul de pensionare de care aparținea. Doamna de la tejghea îi cere actele personale, să verifice vîrsta. Caută omul prin buzunare, dar îÂşi dă seama că le-a uitat acasă. Zice că se întoarce mai tîrziu să aducă actele de identitate. La care doamna: "Descheiați-vă cămaÂşa". Se descheie tipul Âşi au apărut firele de păr încărunțite de pe piept. "Aceste fire cărunte sînt destule dovezi" spune femeia Âşi a preluat formularele completate. Ajuns acasă, povesteÂşte foarte agitat neveste-sii cele întamplate la oficiul de pensii. La care nevastă-sa:" De ce nu ți-ai dat jos Âşi pantalonii? Puteai primi Âşi pensie de handicapat!"

 

 

 

Doi tipi se opresc la o stație de benzină să faca plinul. După ce alimentează, văd un afiÂş reclamă la un concurs organizat în stația respectivă.

Cînd se duc să plătească, întreabă vînzătorul despre ce concurs este vorba. Acesta le răspunde:

-Eu mă gîndesc la un număr pînă în zece, iar dumneavoastră faceți acelaÂşi lucru. Cine se gîndeÂşte la un număr mai mare cîÂştigă.

-ÂŞi ce cîÂştig? întreabă clientul.

-O partidă de sex pe gratis.

-Bun, zise clientul, eu m-am gîndit la șapte.

-Îmi pare rău, zise vînzătorul, ați pierdut, eu m-am gîndit la opt.

Cei doi au plecat.

După două săptămîni trec iar pe la aceeași stație de benzină, alimentează și cînd să plătească, întreabă vînzătorul dacă mai există concursul.

-Bineînțeles, spuse acesta. Doriți să încercați?

-Opt, spuse clientul.

-Îmi pare rău, eu m-am gîndit la nouă.

-Cei doi pleacă și discută între ei în drum spre mașină:

-Cred că concursul este măsluit.

-Nici gînd, răspunse prietenul. Nevastă-mea a fost de două ori săptămîna trecută și a cîștigat de fiecare dată!

 

 

 

Ion, beat, se întorcea acasă. La un moment dat vede că îl urmărește un porc cu un picior de lemn. Intră la Gheorghe și îl întreabă: No, mă Gheorghe, da e al tău porcu ăsta? Da măi Ioane! Păi și de ce are un picior din lemn? Apăi, amu, pentru o farfurie de răcitură, sa tai tot porcu?

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Directorul cu secretara în pat.

 

Ea intreabă:

 

- Sefu', ai băgat-o deja?

 

- Da, demult.

 

- Oh, ce mare e !

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-57179-0-64820900-1324238440_thumb.jpg

Americani imdiat nu isi mai pot misca curu din masini, si o sa aiba bai mare cand se gata petrolul!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...