Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2113

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

:crack:

 

un tip isi cumpara un Harley vechi si foarte valoros datorita vopselei originale. fostul proprietar il sfatuieste ca de ficare data cand ploua sa deie cu vaselina pe vopsea, acesta fiind secretul longevitatii sale.

intr-o seara tipul nostru merge acasa la iubita lui sa-i cunoasca familia si sa ia cina impreuna. fata il avertizeaza ca la ei exista o regula: nimeni un vorbeste in timpul cinei, pt ca cine se scapa primul spala toate vasele. buuuuun... ajunge la ea, se pun la masa... incep toti sa manance... liniste inmormantala. tipul vrea sa verifice seriozitatea regulei, asa ca o saruta pe prietena lui. nici o reactie! vazand asta, trece la artileria grea. o ia pe tipa, o pune pe masa, isi face treaba... inca nici o reactie.

tipul se gandeste: "hmm... nici maica-sa nu arata rau!", asa ca repeta figura si cu ea. tatal tipei, indignat si rosu de furie, inghitzea cu noduri, dar nu scotea un sunet.

cina continua in aceeasi atmosfera "linistita", cand la un moment dat se aude un tunet. tipul, disperat, scoate borcanul de vaselina din buzunar. tatal tipei, cuprins de panica si nemai-rezistand, urla: "BAGA-MI-AS P#%@, SPAL EU VASELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

 

 

:lol:

Foarte Tare ...:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stăteam la coadă la McDonald's în spatele a vreo 7 persoane. După vreo 20 de minute de aşteptare, nervi şi transpiraţie, a rămas doar o persoană în faţa mea şi deja îmi imaginam traseul îngheţatei cu caramel pănă în stomacul meu.

La un moment dat, lângă mine, la coadă se aşază o fetiţă diabolică de vreo 6 ani. Şi când zic "lângă mine", mă refer la "în faţa mea". Când vine tipa să ia comanda, se pare că ochii albaştri pe care-i avea ticăloasa aia mică au contat mai mult decât timpul pe care l-am pierdut eu aşteptând.

M-am enervat şi am zis:

-Ştiu că eşti mică, dar trăim într-o societate, trebuie să respecţi regulile.

Fiica diavolului s-a uitat sfidător la mine şi mi-a arătat limba. Apoi i-am spus:

-Tu crezi că dacă ai 6 ani meriţi un McPuişor sau ce căcat vrei tu să mănânci mai mult decât mine? E vorba de principii, copil prost crescut şi ignorant. Să ma cac pe happy meal-ul tău, ia şi stai dracului la coadă ca noi toţi ceilalţi ! E o chestiune de principii. Eşti urâtă ! Şi adoptată. Şi Moş Crăciun nu există.

Toată lumea se uita la mine de parcă eu aş fi fost personajul negativ din povestea asta.

O vreme am să mănânc la KFC.

:10: am ras de m-am prapadit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sunt fan Rémi Gaillard, omul n-are toate ţiglele pe casă, nimic nu e regizat, are doi prieteni care îl filmează, mai mulţi prieteni care îl ajută cu costume, mănâncă bătaie pe pâine, întrece deseori limitele bunului simţ, dar e foarte tare :D

 

Vă recomand pagina lui: http://www.nimportequi.com/en/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator 01Hornet

936100_575395365824997_639453193_n.jpg

 

din românica, făcută acum câteva minute de o amică :)))))

esti sigura? circula de mult timp pe net, dar poate ma insel, si sunt doar asemanatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...