Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 3 ore, ivan pedala a spus:

Doua pagini mai in urma, este una din glume deja postata! Nu sunteti deloc atenti (pregatiti)!:blbl:

 

Foarte posibil, din pacate chiar nu am timp sa le urmaresc pe toate🤷‍♂️ Si as zice ca tuturor ni se poate intampla, asa ca mai intelept e sa trecem peste, decat sa ne tragem de urechi🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai simtit tras de urechi?! O atentionare amicala n-o consider urecheala! Daca asa consideri tu, atunci lasa-ma sa interpretez si io interventia ta ca fiind atac la persoana mea (fiindca inca ma consider normal, nu senil), iti convine?!:kick:

 

 

On: - un motoveteeran de moda noua:

331552278_1390476558394118_6390271389399859511_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, GoodKat a spus:

... Frunzaresc topicul asta ca lurker pandar si am observat...

Daca ai fi fost atent, ai fi observat poate ca dispar duplicatele, eventual off topic (vezi si mai sus vreo doua posturi, ca exemplu, care sigur or sa dispara), sau chestiile romanglicane adoptate de unii agresiv, in viziunea mea (sunt roman in Romania si nu-mi impui tu romgleza ta ca sa-mi demonstrezi ca esti umblat prin lume si cultivat!)...etc.

Asa ca, panda placuta!

 

On: - ucenicia pe doua roti!

326007566_625498859337371_4840538353658124810_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 30 minute, GoodKat a spus:

Salutare baieti! Frunzaresc topicul asta ca lurker si am observat ca tot dispar mesaje postate de diversi useri. Le vad o perioada si dupa dispar. Ce se intampla? Culmea...nu erau reply-uri nasoale sa zici ca ar fi fost sterse de un moderator. Ati observat si voi asta?

unele glume sunt atât de proaste de se șterg singure 

Editat de vintze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, vintze a spus:

ne cerem scuze și mulțumim din inimă moderatorului. eu nu promit că nu o să se mai repete pentru că sunt bătrăn și senil chiar dacă se repetă eu tot râd pentru că am uitat că am mai râs odată

E ok, si eu rad la propriile glume in reluare. :friends:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, GoodKat a spus:


Am fost foarte atent si nu doar duplicatele au disparut.

Cat despre limba folosita, daca nu vrei sa citesti, nu citesti, sari mai departe si mergi in pace. Nu te obliga nimeni sa citesti.

Nu incerc sa impun nimic si nimanui. Irelevant pentru dumitale faptul ca anumite cuvinte imi vin mai lesne in engleza decat in romana din varii motive.

Serios?! Daca nu vreau sa citesc, sar peste?! Atunci, daca ti s-au cenzurat anumite posturi, ori ti se sterg altele, tu de ce nu treci mai departe, adica sa sari peste?! Simplu!

Si nici nu vreau sa aflu motivele pentru care imi bagi in aceeasi propozitie cuvinte din romana si engleza, asta e cartea ta de vizita...si nu am de gand s-o schimb!

Stii tu, in viata asta nu mi-a fost teama de nimic, poate doar de prostia agresiva.

Si...de numarul in crestere al celor care o imbratiseaza...:(

 

Acum 8 minute, vintze a spus:

unele glume sunt atât de proaste de se șterg singure 

:lol:Tare asta!:ok:

 

On: - cu dedicatie, pentru cei tineri ;)

328024259_1298072807639754_5534020217599030145_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 52 minute, GoodKat a spus:

Salutare baieti! Frunzaresc topicul asta ca lurker si am observat ca tot dispar mesaje postate de diversi useri. Le vad o perioada si dupa dispar. Ce se intampla? Culmea...nu erau reply-uri nasoale sa zici ca ar fi fost sterse de un moderator. Ati observat si voi asta?

Corect.

Si mie mi-au fost sterse vreo doua mesaje acum ceva timp.

Nu aberasem cu nimic, doar am citat ceva ce mi se parea interesant.

Nu m-am simtit ofensat.... fiind un topic "de tot rasul"(adica de glumite, faze si poze haioase).  Desi daca stau sa ma gandesc, ar trebui sa fie cel mai putin cenzurat :)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, GoodKat a spus:

...

Sanatate!

Iarta-ma ca nu am verificat daca tie ti-au fost sterse postari, nu am chef si nici implicarea necesare!

Nu prea vad care-i legatura intre muste, basca...si moderator...fiindca am discutat si ti-am raspuns civilizat, fara sa fac aluzie ca am o functie perena, care trece precum viata. Aceleasi lucruri ti le-as fi spus si fara sa fiu verde, chiar si fata in fata, iar cine ma cunosate stie ca nu functia ma leaga de cei sapte ani de-acasa sau de verticalitatea in relatiile cu oamenii! Sa fim sanatosi!:cheers:

 

On: - 

332089916_1023024688672229_6298447980241160136_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, GoodKat a spus:


Nu mi s-a sters nimic, eu doar am remarcat alte postari de la alti utilizatori. 

Nu cred ca Dl Pedala ar fi vinovat de deschiderea acestei discutii. Mi se pare o persoana permisiva si care clar stie sa glumeasca. Acum ca ia apararea echipei de moderatori e un plus in privinta caracterului sau. Partea proasta e ca cu totii mai gresim in privinta unora/altora. 

 

 

On topic!

 

image.thumb.png.e172cb48476ee4c00e11d87210e8def6.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, ivan pedala a spus:

Am corectat! Se pune ca fiind cenzura?!🤭

 

 

Nicidecum!! Mi s-a parut ca te avantajeaza mai mult partea cu Pedala decat Ivan. Domn ramai oricum :P

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, ZaiR a spus:

image.thumb.png.ed171470e62073be1561aa1b7c83b8a1.png

 

Asta nu e gluma, e realitate! :P

voi sunteți fani markle. britanicii nu au furat nimic. au exploatat și au salvat cea ce localnicii nu erau în stare

 

Editat de vintze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, ZaiR a spus:

...

Ontopic

...

https://motociclism.ro/topic/766220-hai-să-râdem/?do=findComment&comment=4774572

Asta-i doar cu cinci pagini inapoi, postata chiar acolo de doua ori!:blbl:

@Penetru te rog mult sa pui si marca masinii vandalizate, vreau una ca aia, dau BMW-u'!:ok:

Acum 43 minute, ZaiR a spus:

 

Nicidecum!! Mi s-a parut ca te avantajeaza mai mult partea cu Pedala decat Ivan. Domn ramai oricum :P

Taman aia cu domnu' nu se pupa...ca domnii-s aia pe care-i votam ca sa ne reprezinte interesele, iar noi...sclavii lor!

Ca nu ma avantajeaza ceva, nu-i bai...avantaj Nastase, c-asa-i in tenis! ;) 

 

On: - i-am facut muierii bagaju', o trimit la ma-sa!

 

332144284_582763950447041_1719411303997533404_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 50 minute, ivan pedala a spus:

Taman aia cu domnu' nu se pupa...ca domnii-s aia pe care-i votam ca sa ne reprezinte interesele, iar noi...sclavii lor!

Credeam ca aici e de ras ..si nu pa depresie :(

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...