Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Să vezi ce scandal o să fie dacă la CoviD o să apară tulpină ungurească, o sa spună ca ea a fost prima în Ardeal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intamplator am dat peste chestia asta...nu am vrut sa deschid topit nou, nici nu stiam unde, asa ca il pun aici....daca ramane aici bine, daca e mutat altundeva iar bine.

 

https://www.facebook.com/marketplace/item/155206739798189/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_general&referral_story_type=general&tracking={"qid"%3A"6942979121066526574"%2C"mf_story_key"%3A"30474641046263067"%2C"commerce_rank_obj"%3A"{\"target_id\"%3A30474641046263067%2C\"target_type\"%3A6%2C\"primary_position\"%3A101%2C\"ranking_signature\"%3A2381732577368080384%2C\"commerce_channel\"%3A501%2C\"value\"%3A1.6886249407292e-7%2C\"upsell_type\"%3A108}"}

 

Pt cei care nu exista (a se citi nu au facebook) " Salutare, cautam pt o reclama :motociclisti 30-60 ani care sa arate in stilul acela american care merg pe chopper :) barbosi sau cu parul mare, muschiulosi sau si burtosi dar sa fie mai mari. asteptam propuneri cu poze pe [hidden information] sau pls tag your friends." ...cred ca pt Bucuresti.

Deci care va stiti burtosi si/sau pletosi/barbosi ......berea sau amandina mi-o dati dupa filmare.

 

Repet, nu am vreo legatura deci nu ma intrebati mai multe.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, marauder a spus:

Intamplator am dat peste chestia asta...nu am vrut sa deschid topit nou, nici nu stiam unde, asa ca il pun aici....daca ramane aici bine, daca e mutat altundeva iar bine.

 

https://www.facebook.com/marketplace/item/155206739798189/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_general&referral_story_type=general&tracking={"qid"%3A"6942979121066526574"%2C"mf_story_key"%3A"30474641046263067"%2C"commerce_rank_obj"%3A"{\"target_id\"%3A30474641046263067%2C\"target_type\"%3A6%2C\"primary_position\"%3A101%2C\"ranking_signature\"%3A2381732577368080384%2C\"commerce_channel\"%3A501%2C\"value\"%3A1.6886249407292e-7%2C\"upsell_type\"%3A108}"}

 

Pt cei care nu exista (a se citi nu au facebook) " Salutare, cautam pt o reclama :motociclisti 30-60 ani care sa arate in stilul acela american care merg pe chopper :) barbosi sau cu parul mare, muschiulosi sau si burtosi dar sa fie mai mari. asteptam propuneri cu poze pe [hidden information] sau pls tag your friends." ...cred ca pt Bucuresti.

Deci care va stiti burtosi si/sau pletosi/barbosi ......berea sau amandina mi-o dati dupa filmare.

 

Repet, nu am vreo legatura deci nu ma intrebati mai multe.

 

sa-l sune pe stelea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, ShadowAdy a spus:

 

Esti prea subtil pentru el :))

Doar l-am ignorat. O faceam si cu tine, dar as fi fost prea subtil. 
Sper ca macar va mandriti cu faptul ca pe un topic de FUN, voi puneti etichete oamenilor pe care nu-i cunoasteti. 
👍👍🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La un restaurant, o mama sta la masa cu copilasul ei de 10 ani. Copilul se joaca prosteste cu o moneda de 10 bani, o baga in gura, si la un moment dat o inghite din greseala. Incepe sa tuseasca. Se pare ca se asfixiaza. Mama striga dupa ajutor, in timp ce copilul incepe sa se faca vanat.

De la o masa vecina sare un domn, ii trage copilului pantalonii jos si il strange tare de testicule! Copilul urla de durere si scuipa moneda din gat.

Mama e uluita, si dupa cateva minute, ii multumeste domnului:

- Ati fost extraordinar, credeam ca o sa-mi moara copilul! Sunteti medic?

Domnul ii raspunde:

- Nu, doamna, eu lucrez la ANAF. Asa procedam noi de regula ca sa facem pe oricine sa scuipe si ultimul banut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, FlipperCo a spus:

Doar l-am ignorat. O faceam si cu tine, dar as fi fost prea subtil. 
Sper ca macar va mandriti cu faptul ca pe un topic de FUN, voi puneti etichete oamenilor pe care nu-i cunoasteti. 
👍👍🍻

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

Acum 20 ore, FlipperCo a spus:

Doar l-am ignorat. O faceam si cu tine, dar as fi fost prea subtil. 
Sper ca macar va mandriti cu faptul ca pe un topic de FUN, voi puneti etichete oamenilor pe care nu-i cunoasteti. 
👍👍🍻

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

Acum 20 ore, FlipperCo a spus:

Doar l-am ignorat. O faceam si cu tine, dar as fi fost prea subtil. 
Sper ca macar va mandriti cu faptul ca pe un topic de FUN, voi puneti etichete oamenilor pe care nu-i cunoasteti. 
👍👍🍻

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...