Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Adica n'ai pus botu la savarina pana acum ? :D

nu nu, nam gustat savarina.........................inca.

 

ab bagat dejtu sa gust da cand am vazut ca aluneca si mirosea a peste......nam mai reusit. :haha:

 

Există oameni care au pus Âşi oameni care refuză să recunoască...

eu is a 3a categorie. care inca nu au pus....

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezorientat de viscol, ÂŞtefan HruÂşcă s-a întors în țară să cînte colinde. VEZI ÂŞtirile CAĂAVENCII TV

http://www.catavencii.ro/Dezorientat-de-viscol-stefan-hrusca-s-a-intors-in-tara-sa-cinte-colinde-vezi-stirile-catavencii-tv_0_2922.html

 

 

http://www.catavencii.ro/Stiri-ori-pe-scurt-ori-sub-scurt-4-februarie_0_2924.html

►Traian Igaș constituie un model prost, deoarece tineri precum Vanghelie vor rămâne cu impresia că poți ajunge ministru și fără școală.

 

►Administrația Națională de Meteorologie îi avertizează pe români în legătură cu fenomenul de "freezing salaries".

 

►Isteria generată de viscol continuă: Sute de bucureșteni și-au făcut provizii serioase de înghețată, după ce au văzut că aceasta lipsește din galantare, acolo unde se găsea astă-vară.

 

►Zeci de daltoniști din Ungaria au ajuns la spital cu pneumonii, după ce au ieșit afară îmbrăcați subțire, crezând că este cod verde.

 

►Puțini știu că împotriva ACTA protestează și internauții de pe stația orbitală internațională.

 

►Vremea e atât de urâtă încât n-ai chema afară nici măcar o javră ordinară.

 

►Ultrași din toată țara s-au dus la Sibiu, pentru un miting al suporterilor. Se pare că suporterul Sportului Studențesc e în drum spre Baia de Arieș, pentru a se alătura protestatarului de acolo.

 

►Libertatea: "Cristi de la Haiducii îÂşi micÂşorează sânii". Treaba lui, dar după ce o să nască o să vrea operație de mărire, ca Nicoleta Luciu.

 

►Se pare că fostul demnitar irakian Ali Chimicul avea această poreclă deoarece își deschisese, la un moment dat, o curățătorie chimică în cartierul Balta Albă.

 

►Oana Roman a fost confundată în Poiana Brașov cu Masivul Postăvaru.

 

►Zeci de drumuri naționale au fost închise sau trecute pe online, pentru că nu mai erau profitabile.

 

►Oana Roman a vrut dintotdeauna să ajungă în Nordul Africii, auzind că acolo se găsește cel mai mare desert din lume.

 

►Zeci de troiene de zăpadă au rămas blocate pe DN 2, între București și Urziceni.

 

 

 

 

 

http://www.catavencii.ro/De-ce-nu-va-zice-igas-denmisionez_0_2925.html

De ce nu va zice IgaÂş Denmisionez

 

Cu vocabularul lui care încape într-o borsetă minusculă, ministrul de Interne IgaÂş nu e doar un prost-ridicol. La o adică poate fi Âşi periculos. Dacă rosteÂşte branconer, să zicem că-ți dai seama unde bate. Dar cînd țara trece prin zilele unei ierni cotoioase, iar el spune că nici o localitate nu e „vădită” de curent electric, ne poate covîrÂşi gerul cu el la cîrma Internelor.

 

Dacă ar fi un prost fără pretenții – Âşi nu e! – IgaÂş s-ar mulțumi cu ce cuvinte stăpîneÂşte, atît cît le stăpîneÂşte. Ar fi ministrul lui „cum să-i zic”: aia cu cînd nu e curent Âşi nu e apă Âşi cînd ninge nasol.

 

IgaÂş însă bîjbîie prin limba română ca portarul analfabet care se duce să vadă unde răsuflă gazul, cu lumînarea-n mînă. ÂŞi primejdiosul ăsta dă ordine în Ministerul de Interne. De el ascultă jandarmii. El dirijează România în caz de Doamne, fereÂşte! ÂŞi el poate da cod roÂşu, zicînd că undeva e o „strofă”, în loc de catastrofă. Sau că țara e „cotită” de viscol, vrînd să spună „lovită”. ÂŞi în loc să le ceară jandarmilor să intervină imediat, le poate da ordinul „să convină” de urgență. Se duce IgaÂş la premierul Boc să-l roage să-i traducă ordinele în limbuța lui de lemn? Intră el în audiență la Băsescu să-l inspire lexical – bă, vedeți că iarna nu-i ca vara? Dacă ne luăm după haosul din această iarnă, IgaÂş dă ordinele, Boc are de ce să iasă apoi cu ceaiul Âşi cu lopata, iar Băsescu îÂşi poate ține liniÂştit discursurile, schimbînd desueta expresie „aÂşezați-vă liniÂştiți!” cu „Să înghețați bine!”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu nu, nam gustat savarina.........................inca.

 

ab bagat dejtu sa gust da cand am vazut ca aluneca si mirosea a peste......nam mai reusit. :haha:

 

 

eu is a 3a categorie. care inca nu au pus....

 

nu esti motociclist adevarat atunci :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu esti motociclist adevarat atunci :crack:

da da da, stiu ca nu sunt truuuuuuuuuu. is doar varianta demo pe pedaleta.

 

Pun pariu că nici babe nu a violat... cred că e scuterist. :crack:

sunt gay cu bicicleta fara sea. cu nos la cadru.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu nu, nam gustat savarina.........................inca.

 

ab bagat dejtu sa gust da cand am vazut ca aluneca si mirosea a peste......nam mai reusit. :haha:

 

 

eu is a 3a categorie. care inca nu au pus....

incearca una care a descoperit apa, apropo, poti incerca si tu

esti un cocalar prost cu spume, poluezi aiurea forumul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...