Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

mda exista numa ca sunt cam rare si la zile mari.poate ca tu fiind de sex feminin ai avut parte de asa ceva da eu dac am gresit am platit :bigstar:

Deloc. Acum daca oi fi fata nu inseamna ca sunt favorizata. :)

 

O dam in off de acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza cu ciorile e f tare

am vazut pe Discovery un documentar prin care unul voia sa faca bani pe seama ciorilor. A montat un aparat care dadea ciorii o aluna cand cioara baga o fisa (probabil gasita pe jos) intr-o palnie. Tipul isi facuse calculul ca cu cateva masini din astea in zone cu ciori poate castiga cateva mii de dolari pe luna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru că e vorba despre o categorie care poate fi numită "păcalici" aici e locul cel mai nimerit.

 

http://www.jurnalul....rica-603370.htm

 

Ministrul Administrației Âşi Internelor, Traian IgaÂş, a declarat, astăzi, după videoconferința cu prefecții, că nicio localitate nu este "vădită" de energie electrică.

 

"În momentul de față, nicio localitate nu este vădită de energie electrică, iar În ceea ce priveÂşte accesul nostru către localitățile izolate pot spune că elicopterele SMURD de la Tulcea, IaÂşi, Târgu MureÂş Âşi Arad sunt sunt operaționale. Avem probleme În momentul de față la BucureÂşti, nu putem să ridicăm elicopterele, dar să sperăm că pe parcursul zilei o vom putea face", a declarat ministrul, potrivit Mediafax.

 

Conform DEX, "vădit" Înseamnă "care este limpede, clar, evident".

 

În urmă cu o zi, Într-o conferință de presă pe tema situației la nivel național, ministrul Traian IgaÂş le recomanda cetățenilor "să nu Încerce În această perioadă ... sau să nu plece la drum dacă nu este impetuos necesar".

 

Impetuos, conform DEX, se referă la ceva care dovedeÂşte o forță sau se manifestă ca o forță de nestăpânit, "năvalnic, tumultuos".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru că e vorba despre o categorie care poate fi numită "păcalici" aici e locul cel mai nimerit.

astia sunt analfabeti, nu sunt pacalici. btw, pe vremuri citeam bula demnitarului din catavencu, mai exista asa ceva? tot pe vremuri ma amuza sa citesc perlele astora, azi mi se face greata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...